Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Wisły 2013
#21
Z dzisiejszego spaceru z psem. Nad Wisłą jeszcze zima, wędkarza żadnego. Przy okazji sprawdziłem jak fotki robi Nokia C5.

   

   
#22
Ja dziś zaliczyłem krótki spacer brzegiem Wisły - bez wędki, ale z aparatem fotograficznym. Niestety pojawiły się pierwsze "przebiśniegi"... Oj, jakbym dorwał gnoja to do domu by nie wrócił o własnych siłach.....

#23
Na moim odcinku aż tak nie ma ale też widywałem jakieś pojedyncze worki ze śmieciami (domowe śmieci).

Przypomniało mi się że kiedyś jadąc nad wodę zauważyłem jak osobówka stoi na poboczu i obok worki ze śmieciami. Pomyślałem sobie że gość chce śmieci wyrzucić do rowu. Chwyciłem za tel i już chciałem dzwoinić na policje gdy po przejechaniu około kilometra za zakrętem stoi ciężarówka i pracownicy ładują takie worki na pakę. Skojarzyłem fakty i wywnioskowałem że osobówka jadąca przed nimi zbiera kilka worków w jednym miejscu po to żeby co chwilę się nie zatrzymywał ten duży. Dobrze że nie zadzwoniłem Szok ROTFL

C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

#24
To kawałek wody między Gassami, a G.Kalwarią - z tego co doczytałem, to kojarzysz te okolice Oczko

Pocieszające jest to, że spotkałem znajomych policjantów patrolujących Wiślane brzegi. Z tego co mówili, od jakiegoś czasu "czają się" na tego gnoja, więc mam nadzieję, że uda im się go trafić...

Ja porobiłem zdjęcia i będę jutro dzwonił po urzędach w Konstancinie i G.Kalwarii - zobaczymy, czy przyślą kogoś do sprzątania...
#25
(17-03-2013, 16:49)lysy-waz napisał(a): To kawałek wody między Gassami, a G.Kalwarią - z tego co doczytałem, to kojarzysz te okolice Oczko

Pocieszające jest to, że spotkałem znajomych policjantów patrolujących Wiślane brzegi. Z tego co mówili, od jakiegoś czasu "czają się" na tego gnoja, więc mam nadzieję, że uda im się go trafić...

Ja porobiłem zdjęcia i będę jutro dzwonił po urzędach w Konstancinie i G.Kalwarii - zobaczymy, czy przyślą kogoś do sprzątania...

Zdarzyło mi się odwiedzić te rejony kilka razy, z Maciekiem (kojoto) i Dominikiem (domin)zapuszczaliśmy się w te okolice aż do granicy okręgu maz. czyli ujścia Pilicy.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

#26
Ehhhh...
Na takich ludzi to porządny bat by się przydał Yyyy
Z tego co widzę, to w tych śmieciach na próżno szukać rachunków czy jakiś innych świstków które naprowadziły by na właściciela. Gdyby mi się kiedyś zdarzyło natrafić na taką zwałkę i dojść z adresem kto tak robi z odpadami, to zarzekam się że jeszcze tego samego dnia miał by te wszystkie śmieci porozrzucane u siebie na posesji. Bydło i tyle nie obrażając zwierząt Wnerw
#27
Od 1 lipca zmienia sie ustawa o utrzymaniu czystości i porządku w gminach,niestety przy tej okazji dostaniemy nieco po kieszeniach. Pozytyw jest taki,że gmina staje sie właścicielem wszystkich śmieci na swoim terenie i będzie musiała likwidować takie wysypiska. Teraz w podobnych sytuacjach odsyła bodajże do RZGW, który tłumaczy,że nie ma kasy na sprzątanie
#28
Wczoraj zrobiłem sobie rekonesans od mostu siekierkowskiego do świętokrzyskiego i niestety syf straszny, niemalże na każdym pniu przy brzegu butelki torebki i inne fanty, masakra.
(L)
#29
Nas nad Wisłą od tygodnia krew zalewa mnie i innych kolegów Wnerw Tydzień temu przy tamie w śluzę weszły piękne leszcze i za nimi pojawili się szarpakowcy ci zwani ze niby są etyczni czyli guma i mówią " ja panie łowie okonki " gdy wezwany kilku krotnie patrol policji podjeżdża. Niby skontrolują przetrzepią towarzystwo ale co z tego gdy ryby maja pochowane po krzakach i Policja odjeżdża z niczym Uoeee Wypowiedzieliśmy wojnę narażając się i nic z tego nie ma. Po ostatniej akcji gdy wzywaliśmy patrol przyjechały 2 kabaryny i kryminalna niby akcja była przeprowadzona rzetelnie obserwowali ich wcześniej zanim podjechali ale i tak już drachacze ich wypatrzyli i było zawodach. Najgorsze jest to ze jak patrol odjedzie z gum przezbrajają się normalnie na kotwice bo już 100 % maja pewność ze nic nie przyjedzie Zly Straży rybackiej nie ma wcale w wykeend kolega nie mogł się dodzwonić wcale do głównego posterunku u mnie w mieście Uoeee Byli podobno sami raz ale tylko popatrzyli przez lornetkę i nie chciało nawet im się schodzić do draholi żeby sprawdzić im karty czy przetrzepać plecaki Bezradny Wyczerpały nam się pomysły. Sam się narażałem bluzgając do kilku draholi ze są tacy i owacy to podkładali wędki i przestali łowić a gdy odeszłem to zaczęli od nowa Bezradny Niby maja stracha w dupie ale co z tego Zly
#30
Ale mnie nosi Zly jeszcze parę dni i...

Ale już niedługo się zacznie Okok



   

Panowie już niedługo ruszamy Hura
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum





Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Znad Lubelskiej Bystrzycy. waldi-54 10 11.232 17-12-2014, 10:56
Ostatni post: waldi-54
  Tajne Wody 2013 Jakub Podleśny 286 225.188 10-01-2014, 11:24
Ostatni post: Bucek
  Wieści znad Narwi bysior 539 475.028 06-01-2014, 23:04
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad świdra smerfik 19 29.036 05-01-2014, 11:26
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty mick 128 104.272 02-01-2014, 13:48
Ostatni post: mick
  Wieści znad Wkry anguiler 242 205.391 29-12-2013, 17:14
Ostatni post: anguiler
  Wieści znad Bugu bandzior 222 190.196 23-12-2013, 11:37
Ostatni post: andrew
  Wieści znad Drwęcy adam-z82 98 92.468 15-12-2013, 22:12
Ostatni post: adam-z82
  Wiesci znad Druzna andrew 7 8.513 15-12-2013, 14:54
Ostatni post: domin
  Wieści znad Zalewu Zegrzyńskiego 2013 Bizonik 215 187.577 04-12-2013, 20:59
Ostatni post: cyrax


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.