Shrap-Drakers Fishing Forum
Przygotownie pontonu Ciekawy artykuł...
#61
Dziś ostatecznie przygotowałem ponton do sezonu. Otóż zostały przyklejone numery na ponton.
Nie trzeba żadnych markerów, farb, szablonów, wystarczy agencja reklamowa i baner reklamowy Usmiech
Na początku zamówiłem numery z foli transferowa(czy jakoś tak) i okazało się że nie trafiłem z tym pomysłem. Folia sie odklejała. Wróciłem do agencji i poprosiłem zeby mi takie same numery z tej samej folii umieścili na materiale z baneru reklamowego. Kosztowało mnie to po poromocji 30zł. Ten pomysł był trafiony, polecam wszystkim którzy planują oznakować swój ponton.
Litery i cyfry wyciąłem nozykiem do tapet. Nakleiłem klejem z zestawu naprawczego który otrzymałem z pontonem.
Czarna folia jest po to aby zabezpieczyć biały materiał przed ubrudzeniem klejem i żeby służyła jako szablon przy wycinaniu.

Efekt:

   

   

   

   

Koszt wykonania numeru u jednego ze sprzedających pontony to 120zł a ja zapłaciłem 30zł.

Oszczędność i zadowolenie Okok

Polecam tym którzy planują oznakować swój ponton.

C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#62
Potwierdzam, ja tyle właśnie zapłaciłem przy kupnie swojego Kolibra- 120 zł za numery " firmowo" naklejone. I po co przepłacac?
Odpowiedz
#63
Ja swoje przykleiłem tylko klejem który był na folii, po przyklejeniu numerów klejem z zestawu będzie problem z ich ewentualnym odklejeniem przy np. sprzedaży pontonu.
Zobaczę jak będą te moje wyglądały po leżakowaniu całą zimę.
Jak będzie kiszka to zrobię nowe w agencji...30 zł to nie majątek Figielek
Shrap-Draker's
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa pontonu czermin 4 11.138 03-07-2013, 19:57
Ostatni post: Krystek
  Wodowanie pontonu warszawska Wisła Robson 11 15.357 11-09-2012, 11:00
Ostatni post: moczykij
  Końcówka pompki do pontonu maniek72 16 22.906 16-02-2012, 21:48
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.