Shrap-Drakers Fishing Forum
Wodowanie pontonu warszawska Wisła
#1
Panowie proszę o podpowiedź.

Chcielibyśmy z Pablitosem zwodować gdzieś w miarę bezpiecznie duży ponton.
W związku z minimalnym stanem wody na Wiśle nie wszędzie jest to możliwe.
Dodatkowo wymyśliliśmy sobie że najlepszym byłby praski brzeg.
A jeszcze dokładniej między Grota a Północnym. (od kanału po Tarchomin)
Czy znacie tam jakieś drogi dojazdowe którymi da się podjechać pod samą wodę? Ponton jest nadmuchany i na przyczepie we dwóch mamy zamiar go położyć na wodzie.

Podpowiedzcie coś jak macie pomysł,
Dzięki,
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#2
Jakieś 100m poniżej Północnego jest dojazd do wody od ul. Świderskiej. Łódki tam kiedyś wodowali, więc ponton chyba też się da.
Fakt, że było to przy dużo wyższej wodzie.
Nie boicie się pływać przy takim stanie wody po tych kamulach?
Odpowiedz
#3
fakt woda jest straszanie niska i moze byc ciezko... z drugiej strony znam troche te tereny i moze jakos damy rade... nie moge sobie po prostu darowac takiej nizowki ... wg mnie to najlepsza woda na jazia i klenia... Usmiech zobaczymy Usmiech
Odpowiedz
#4
Dzięki @Rychu
Ostrożność będzie wskazana! Czy mówisz o tym dojeździe?
   
Fotoreportaż z wędkowania również wskazanyAparat

Macie jeszcze inne propozycje
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#5
(05-09-2012, 08:24)Robson napisał(a): Dzięki @Rychu
Ostrożność będzie wskazana! Czy mówisz o tym dojeździe?

Tak, o to mi chodziło.
Odpowiedz
#6
Tam jest w miare okej,jak pisze @Rychu.Stamtad tez startowałem z @Przemkiem.Napisz @Robson kiedy to podjadę pomóc jakby coOczko Na foto widac jak Bergiel ładnie smuzył wodeUoeee
Odpowiedz
#7
planujemy byc tam w sobote ok 5.30 rano - jak bedzie Ci sie chcialo wstac to zapraszamy Usmiech
Odpowiedz
#8
@pabilitos, jak tam wyprawa się udała?
Odpowiedz
#9
hm... pewnie Robson zamiesci pare fotek Usmiech miejsce do wodowania ok, dojazd tez. mielismy troche opoznienia ale ok godz 8 bylismy na wodzie pelni zapalu.... po przeplynieciu 100 metrow wokol rafy " na debach" - wszyscy wislacy znaja to kultowe miejsce moj silnik suzuki 15km padl i nie dal sie juz odpalic Smutny pytanie co robic ... jak plywac po rzece bez napedu Usmiech chwila wahania i Robson przekonal mnie ze warto jednak zostac po prostu w 1 miejscu przez caly dzien... i teraz uwaga... oplynelismy rafe i ... przenieslimy moj 100 kg ponton na plecach w po kamieniach tak aby zrobic jeszcze jedna runde.. Usmiech walczylismy tak do konca dnia... czego efektem bylo bolen robsona o dlugosci 9,5 cm Usmiech, znalezlismy tez resztke poscisku z 2 wojny, generalnie wyprawa super. plywalem wokol tej rafy dziesiatki razy ale nigdy tak dobrze jej nie poznalem... mam nadzieje ze to zaowocuje jak podniesie sie woda i naprawie silnik Usmiech
Odpowiedz
#10
"...czego efektem bylo bolen robsona o dlugosci 9,5 cm ..." Mysli a jak taką bestie od oklei odróżnić Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa pontonu czermin 4 11.138 03-07-2013, 19:57
Ostatni post: Krystek
  Przygotownie pontonu Ciekawy artykuł... bandzior 62 69.641 31-03-2012, 07:51
Ostatni post: bandzior
  Ponton + silnik na rzeki: Wisła i Odra Krystek 81 96.586 26-03-2012, 18:45
Ostatni post: bandzior
  Końcówka pompki do pontonu maniek72 16 22.906 16-02-2012, 21:48
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.