Shrap-Drakers Fishing Forum
Przygotownie pontonu Ciekawy artykuł...
#1
http://www.grodzkie.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=128&mode=thread&order=0&thold=0

Na trafiłem na ten artykuł grzebiąc w sieci...3 odsłony co powinniśmy wybrać co zrobić z pontonem opis montażu usprawnień itp.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#2
Widzialem te artykuly sa dobre. Tez w ostatnim WS jest pierwsza czesc serii artykulow o pontonach. Przemek planujesz zakup pontonu niedlugo?
Odpowiedz
#3
Tak Haha bo długo dosyć rozmyślałem nad łódką lecz jednak po przemyśleniach i artykule Marka doszedłem do wniosku że dla mnie idealnym środkiem transportu będzie ponton plus jakaś nie za duża jednostka napędowa ok 10 km Okok
Nie wiem jak wyrobię się finansowo w przyszłym roku bo obiecałem żonie wycieczkę za granicę... Krzyki dupsko mi truje cały rok na ten temat więc to już tylko kwestia funduszy bo zdecydowany jestem na ponton w 100% Nerwus
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#4
(29-10-2010, 19:39)przemek napisał(a): Tplus jakaś nie za duża jednostka napędowa ok 10 km Okok

W sumie nie za duża to fakt ale w granicach 50kg to ważyPfftt
Odpowiedz
#5
Ułomkiem nie jestem więc myślę że i 50 kg szarpnę...Hura
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#6
Paniowie uchylę rąbka tajemnicy

W Wa-wie na ul.Wał Międzyszyński w Aqua Marine będzię po nowym roku dostawa pontonów jakiejś innej marki niż yamaha ale jakiej to mi jeszcze nie wiadomo , ale wiem że jakościowo mają być podobne i wytrzymałe jak pontonów yamahy Usmiech

Jeśli będą podobnę jakościowo do Yamahy to chyba się i ja skuszę skoro od długiego czasu mi też się marzy pontonik i silniczek Usmiech

ps. lubię przestrzeń więc kupiłbym dla wygody min. 330cm do max. 380cm ale silnik min. 8km



pozdrawiam
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#7
szarpnąć może i szarpniesz ale jeśli na stałe nie będzie to przy pontonie weź pod uwagę, że nie jest to worek z piachem i na ramię się tego nie zarzuciUsmiech mój 4km waży coś około 28kg i nie chce się dźwigać tegoPfftt
Odpowiedz
#8
Tymona ponton który waży 60 kg sam w łapy brałem i przenosiłem Cwaniak bez zarzucania Dokuczacz
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#9
można sobie zakupić wózeczek składany do pontońów i silnika, w yamaha maja na sprzedaż

ułatwia to transport i można zapakować na ponton
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#10
zgadza się wózeczek bardzo ułatwia sprawę ja do swojego też coś chcę sklepać żeby tylko go nie nosić chociaż sprawę na tyle mam ułatwioną, że daleko go nie noszę, do samochodu nie wkładam ale człowiek jakiś wygodny się zrobił i nie chce się czasem. A jakbym miał silnik 50kg nosić, niedajboże po schodach jeszcze to bym chyba zwątpił. Co innego wziąść np walizkę w rekę a silnik tej samej wagi ot takie moje zdaniePfftt
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa pontonu czermin 4 11.138 03-07-2013, 19:57
Ostatni post: Krystek
  Wodowanie pontonu warszawska Wisła Robson 11 15.357 11-09-2012, 11:00
Ostatni post: moczykij
  Końcówka pompki do pontonu maniek72 16 22.906 16-02-2012, 21:48
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.