Shrap-Drakers Fishing Forum
Naprawa pontonu
#1
Hej!

Jakiś czas temu dostałem niegłupi deal na kupno używanego pontonu. Cenowo jest to b. atrakcyjne przy czym jest jedno zastrzeżenie- ponton nie jest do końca pełnowartościowy. Szwy na segmentach w pompowanej podłodze rozkleiły się i w miejscu gdzie powinny być 3 jest jeden duży, gruby i nieforemny. Macie jakieś pomysły jak to rozwiązać? Orientujecie się ewentualnie gdzie i mniej więcej za ile można to naprawić? Czy pływanie z takim defektem jest o wiele bardziej niebezpieczne? Pewnie już na sobotę- poniedziałek miałbym go w domu.
Od razu uprzedzam- nie zamierzam pod ten ponton podpinać silnika. Ma mi jedynie służyć do pływania po pobliskich płytkich łowiskach i nie dłużej niż kilka godzin w skali dnia. Ważę 70+ kilogramów i nie lubię ze sobą targać tony sprzętu Usmiech

Foto zapożyczone od kolegi z forum forum-karpiowe.pl, mam nadzieję, że się nie pogniewa.
Odpowiedz
#2
Według mnie nie wpływa w ogóle na bezpieczeństwo, jednie może być trochę niewygodne.
Jeśli chodzi o naprawę, to znajomy naprawiał niedawno swojego Zodiaka, w którym odkleiła się na słońcu cała podłoga u takiego dziadka w Warszawie. Skleił dokładnie, wziął ok 300pln. Mogę go poprosić o kontakt.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#3
Kolego mam tez problem z podłoga w zodiacu,Podłoga jest nieszczelna .
Czy Twoj kolega nadal jest zadowolony z uslugi tego fachmana z wawy
Podaj mi namiary na tego dziadka na email robisum1@op.pl
Z góry dziękuje.

Odpowiedz
#4
Kiedyś w pontonie myszy wygryzły mi dwie dziury ok 15cmx15 cm. Myslałem że jest to już koniec mojego Quicksilvera Beczy . Ale wpadłem na pomysł i podjechałem do firmy zajmującej się naprawą plandek do tirów. Panowie dobrali kolor materiału idealnie ,zgrzali całość na gorąco ,mineło 4 lata i ponton śmiga dalej.Zacieszacz
Odpowiedz
#5
Jeśli potrzebujesz dobrego kleju to polecam ten: Klej przemysłowy 2 składnikowy 100 ml. - 40 zł

Pieruńsko mocny Okok

Z tej strony: http://www.pontony.waw.pl/ackesoria


Ale podpowiedź urasent-ego wydaje mi się najlepsza, firma od plandek jest na trasie do Sochaczewa, jadąc z Błonia po prawej stronie i wydaje mi się że jest bliżej Sochaczewa. Z drogi ją widać Usmiech

Za firmą Mars po prawej: PLANDEKI


Popytaj tam, może pomogą.

Kamil kup sobie takie uchwyty UCHWYT DO ŁAWKI do ławki i zamontuj ławkę, będziesz wygodnie siedzieć Okok A ławkę sobie sam zrób ze sklejki, jak coś to służę pomocą Pfftt
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Silniki zaburtowe - spalinowe (usterki, problemy, naprawa, dobre rady) Krystek 59 99.523 17-07-2017, 22:55
Ostatni post: bysior
  Naprawa łódki z laminatu Robson 35 50.774 18-08-2016, 15:59
Ostatni post: janek kos
  Silnik Tohatsu 3,5km,naprawa icewin 1 5.812 16-05-2016, 21:17
Ostatni post: bysior
  naprawa silnika kris82 0 3.102 24-03-2014, 17:28
Ostatni post: kris82
  Silnik Zaburtowy naprawa icewin 8 9.128 08-10-2013, 08:38
Ostatni post: psr18gh
  Wodowanie pontonu warszawska Wisła Robson 11 15.357 11-09-2012, 11:00
Ostatni post: moczykij
  Przygotownie pontonu Ciekawy artykuł... bandzior 62 69.641 31-03-2012, 07:51
Ostatni post: bandzior
  Końcówka pompki do pontonu maniek72 16 22.906 16-02-2012, 21:48
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.