Shrap-Drakers Fishing Forum
Przygotownie pontonu Ciekawy artykuł...
#51
też chciałem pompowane ale ostatecznie wziąłem lane i znacznie cieńsze od Twoich. Tak myślę, że przy takim jak u Ciebie ciężarze, tj. ponton, silnik i graty to i pompowane w błocie by sie topiły więc nie masz co narzekaćPfftt chyba, że by duzo szersze byly...
Odpowiedz
#52
jezeli chcesz to moge sie podzielic swoimi doswiadczenia. 3 rok uzywam ponton busha 380 cm z silnikiem 15KM i co nie co moge powiedziec jakie sa zalety i wady takiego zestawu.
Odpowiedz
#53
Witam

Myślę że moje pytanie pasuje do tego tematu.

Czy 20 metrów liny wystarczy na bezpieczne kotwiczenie w rzece Wiśle?
Bo słyszałem że lepiej mieć za dużo niż za mało Pfftt
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#54
spokojnie przecież nie kotwiczysz sie w głębokich dolach
Odpowiedz
#55
Min 15 m do kotwicy oraz z 5-10 luzem jako rzutka by wiązać się do drzewa lub innego wystającego obiektu z wody Jezyk_oko
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#56
Czy którys z kolegów woduje może pływadełko w okolicach Zawad w Warszawie? Macie jakieś miejscówki?
Widziałem wjazd za ujściem wody z siekierek, ale na razie błocko i koleiny nie wpuszczą Focusa kombi, później chyba tez nie będzie wesoło. Dalej, przy piaskarniach też nie ma dobrego dojazdu...
Odpowiedz
#57
(14-03-2012, 11:00)riverraid napisał(a): Czy którys z kolegów woduje może pływadełko w okolicach Zawad w Warszawie? Macie jakieś miejscówki?
Widziałem wjazd za ujściem wody z siekierek, ale na razie błocko i koleiny nie wpuszczą Focusa kombi, później chyba tez nie będzie wesoło. Dalej, przy piaskarniach też nie ma dobrego dojazdu...

andrew jest z tamtych okolic i ma gumiaka skontaktuj się z nim on prawdopodobnie ci pomoże Okok
Odpowiedz
#58
Jest miejsce na wysokosci Glebowej. Jest tam bardzo rzadko uzywany dojazd do samej wody i miejsce do rozlozenia pontonu z przyjemnym trawiasto-kamienistym brzegiem i reszta tekstylnych umocnien brzegu. Trzeba jedynie uwazac na kamienie bo woduje sie na koncu rafy jaka oddziela brzeg od rynny. Dojezdzam Forresterem, Focusem tez dasz rade chociaz musisz uwazac na piasek na dojezdzie. Nie wodowalem jeszcze pontonu na Wisle bo w ubieglym sezonie byla kompletna nizowka ale zamierzam tam wlasnie to zrobic w tym sezonie. Po drugiej stornie rzeki kapitalne miejscowki w glownym nurcie po tej stronie tez cos mozna znalezc ale b duzo piachu od ostatniej powodzi
Odpowiedz
#59
(14-03-2012, 13:14)andrew napisał(a): Jest miejsce na wysokosci Glebowej. Jest tam bardzo rzadko uzywany dojazd do samej wody i miejsce do rozlozenia pontonu z przyjemnym trawiasto-kamienistym brzegiem i reszta tekstylnych umocnien brzegu. Trzeba jedynie uwazac na kamienie bo woduje sie na koncu rafy jaka oddziela brzeg od rynny. Dojezdzam Forresterem, Focusem tez dasz rade chociaz musisz uwazac na piasek na dojezdzie. Nie wodowalem jeszcze pontonu na Wisle bo w ubieglym sezonie byla kompletna nizowka ale zamierzam tam wlasnie to zrobic w tym sezonie. Po drugiej stornie rzeki kapitalne miejscowki w glownym nurcie po tej stronie tez cos mozna znalezc ale b duzo piachu od ostatniej powodzi

Byłem w ten weekend na tym wjeździe - błocko i koleiny po pachy przy samym wale, rozjeżdżone terenówkami. Może do maja się trochę wyklaruje. Daj znać jak będziesz się spławiał, chętnie przyjdę pomóc i popatrzeć, z Bruzdowej/Zaściankowej rzut beretemUsmiech. A na te miejscówki to choruje już od dłuższego czasu, przy wyspach zawadowskich też są niesamowite przykosy i potężne, zatopione drzewa. Dzięki i do zobaczenia nad wodąPapa2!
Odpowiedz
#60
Czyli jestesmy sasiadami Usmiech
Koleiny sa ale nie sa tak zdradliwe jak piasek miedzy walem a rzeka. Na tym piasku troche blizej piaskarni raz zakopalem sie nawet Forkiem a pare osobowek tez wyciagalismy. Teraz moze przerazac blocko ale w maju powinno byc ok nawet dla osobowki.
Przy wyspach bardzo wyplycilo zwlaszcza burte na Kepie. Ja chcesz plywac tam to blizej masz wodowanie za piaskarnia. Zagadasz z dozorca to podniesie szlaban i najczescie daje sie dojechac 30 metrow od rzeki a wodujesz sie za klatka krotkiej glowki.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa pontonu czermin 4 11.138 03-07-2013, 19:57
Ostatni post: Krystek
  Wodowanie pontonu warszawska Wisła Robson 11 15.357 11-09-2012, 11:00
Ostatni post: moczykij
  Końcówka pompki do pontonu maniek72 16 22.906 16-02-2012, 21:48
Ostatni post: maniek72


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.