Shrap-Drakers Fishing Forum
Test Black Star Distance Power - wiślany uniwersał?
#31
No właśnie lubiły czasem się poluzować chociaż nie zdarzyło mi się żeby jakiś spadł Mysli Miałeś na myśli pewnie złamaną później też Cormorana ROTFLROTFLROTFL
Odpowiedz
#32
Bysiorku, widzisz że ja się nic nie odzywam Figielek znaczy się nie prowokuję Bezradny
Odpowiedz
#33
To wszystko przez to że mam daleko sprzęt i nie mogę go zobaczyć przed napisaniem swoich super wrażeń z użytkowania i konstrukcji tychże Glupek Zawstydzony

Przecież ja też nic Krzyko nie mówię Mysli Glupek
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#34
(08-01-2012, 17:26)bysior napisał(a): To wszystko przez to że mam daleko sprzęt i nie mogę go zobaczyć przed napisaniem swoich super wrażeń z użytkowania i konstrukcji tychże Glupek Zawstydzony

Przecież ja też nic Krzyko nie mówię Mysli Glupek

To jaki to był Black Star ? Ten przedostatni CM ? Z uchwytem i przelotkami Fuji i ciężarkami wyważającymi ? Ja posiadam taki jeden 270 5-25 i spisuje się bardzo dobrze, zresztą kijek został przetestowany przez jednego z drakersowych testerów i też bardzo mu się podobał.

Ta seria Black Star jest jak wino - im starszy egzemplarz tym lepiej Oczko
Odpowiedz
#35
Jak nie jak tak Haha Tylko chyba wersja 3-21g z tego co pamiętam. Bardzo fajna seria jakościowo bijąca na głowę tą nową Tak Jeszcze jak trafiło się promocję to kije były relatywnie tanie 200-250zł a jakość i uzbrojenie nie miało sobie równych na rynku w owym czasie.

Odpowiedz
#36
Rapa a Black Star Sensi Power to to samo mniej więcej jest? Jeśli tak to muszę pochwalić producenta, bo w moim kijku zastosował dzieloną rękojeść i krótki foregrip i problem Pawła został zminimalizowany. Choć odkąd przeczytałem tą reckę to zacząłem się martwić o pierwsze 2 centymetry foregripu, bo jakieś takie luźne są.
Nie rozumiem. Kijek jest Made by Daiwa, która potrafiła zrobić dobrą nakręcaną rękojeść do infinity, ale do cormoranów już nie! Bezradny
Odpowiedz
#37
Made by Daiwa świadczy, że to ta sama najnowsza seria.

Seria przedostatnia Black Star CM na osprzęcie Fuji jest jeszcze do kupienia na portalach w cenie od 300 do 400, jednak jak ktoś poszuka to jeden z dobrze znanych sklepów posiada jeszcze niedobitki w promocyjnej (śmiesznej wg. mnie jak za to co oferują ) cenie 200 zł - modele Jiggerspin 240cm/5-25g i Jiggerspin Light 210cm/5-20g.Ta seria jest szybsza i o bardziej szczytowym, nie przesztywnionym ugięciu.

Dwa miesiące temu kupiłem jeszcze nowego, ostatniego produkowanego przez starego oryginalnego niemieckiego Cormorana, Black Stara w cenie 330 zł - model 270 10-40 (sprzedawca możliwe, że ma jeszcze 240 10 -30).Wędka o wolniejszej akcji i głębszym ugięciu, ale to inna liga.W internecie jest godzinny film, w którym Jacek Kolendowicz i Robert Taszarek wędkują nad Odrą i pokazany jest Black Star Jigrute 10-25, mino, że wklejanka to piekielnie mocna.W mojej opinii najlepszy spinning z serii Black Star jaki Cormoran kiedykolwiek wyprodukował.Wolniejsza akcja a sandacze same na nią siadają czy to w rzece czy to w jeziorze...Lata 90, to były czasy Usmiech
Odpowiedz
#38
(08-01-2012, 22:13)czermin napisał(a): Rapa a Black Star Sensi Power to to samo mniej więcej jest? Jeśli tak to muszę pochwalić producenta, bo w moim kijku zastosował dzieloną rękojeść i krótki foregrip i problem Pawła został zminimalizowany. Choć odkąd przeczytałem tą reckę to zacząłem się martwić o pierwsze 2 centymetry foregripu, bo jakieś takie luźne są.
Nie rozumiem. Kijek jest Made by Daiwa, która potrafiła zrobić dobrą nakręcaną rękojeść do infinity, ale do cormoranów już nie! Bezradny

Ja chyba staromodny jestem wolę od dołu niż od góry. Fakt Infinity ma to lepiej rozwiązane a tu trzeba zwracać uwagę żeby łepka nie ukręcić Bezradny
Co do wykonania to jak czytam to co pisze Lulek to jak bym czytał o dwóch różnych wędkach Mysli Co prawda zostały mi chyba tylko dwie sztuki na stojakach ale sporo mi się przewinęło przez ręce i nie było czegoś takiego jak zalane lakierem przelotki Boisie
Odpowiedz
#39
Sam byłem w szoku...sklep oddał mi pieniądze ''za karę'' kasując wszystkie gratisowe punkty, które dawały mi już kilka fajnych wobków za free Oczko Nie będę robił antyreklamy i pisał dosadnie, kupowałem w wiodącym sklepie internetowy znanym chyba przez wszystkich.
Odpowiedz
#40
(08-01-2012, 23:53)Lulek napisał(a): Nie będę robił antyreklamy i pisał dosadnie, kupowałem w wiodącym sklepie internetowy znanym chyba przez wszystkich.
Wiodący jest tylko jeden na R Haha

Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Savage Gear Black Savage pawcio 0 4.584 04-01-2018, 12:30
Ostatni post: pawcio
  Okuma Black Rock 7-30 g tomasky 12 20.830 06-01-2013, 00:09
Ostatni post: kojoto
  Cormoran Black Star 2.75 2-15gr grunwald1980 2 5.926 13-12-2012, 19:40
Ostatni post: grunwald1980
  Cormoran Black Star CM Jiggerspin 270/3-20g matpgt 1 6.119 09-10-2012, 15:37
Ostatni post: Rasta
  Test Daiwy Exceler 5-25g rapa 4 13.358 28-11-2011, 18:14
Ostatni post: turkućpodjadek
  Uniwersał rzeczny tomek-1990 12 13.304 08-11-2011, 17:41
Ostatni post: anguiler
Smile Nowy test Pawła rapa 3 6.983 06-09-2010, 10:32
Ostatni post: tymon
  Cormoran Black Star CM 2.7m 8-35g asafa 11 16.568 06-07-2010, 17:18
Ostatni post: asafa
  Nowy Szalony test rapa 7 10.479 13-02-2010, 16:07
Ostatni post: Kaz
  RECENZJA TEAM RAPA - Cormoran Black Star bysior 0 5.709 15-01-2010, 19:30
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.