Shrap-Drakers Fishing Forum
Uniwersał rzeczny
#1
Witam

Możecie mi polecić dobry spining w cenie do maks 300zł ? Najlepiej żeby to był tak zwany uniwersał który dobrze spisze się przy połowie szczupaka (głównie na niego będę polował ) ale też pozwoli daleko zarzucić za bijącym bolkiem .Ciężar wyrzutu góra 25-35 gram .

Wszelkie rady mile widziane Kwadr
Odpowiedz
#2
Dragon,Robinson Diaflex,Daiwa,Konger.
Odpowiedz
#3
Brzydki SheakspeareUsmiech))))
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#4
Na co, po co, gdzie, dlaczego?
Odpowiedz
#5
Szczupak, Boleń- Narew Oczko

Ja bym polecił od siebie Infinity Q Daiwy do 28 gram. Mam, kupiłem i nie żałuje. Za swojego dałem 299 zł.
Odpowiedz
#6
Dragon Hevi Duti Paik 290m 10-35g ja zapłaciłem za niego 200zł bardzo dobry szybki kij do połowu gumami
Kiedyś chciałem umrzeć młodo
Jak Jim Morrison,ale z czasem
Zacząłem patrzeć na to inaczej...
Ryszard
Riedel.
Odpowiedz
#7
Dzięki za rady ,na pewno będę miał łatwiejszy wybór ,moim zdaniem warto kupić taki kijaszek który się u kogoś sprawdził niż iść do sklepu i brać w ciemno Oczko

Zapomniałem dodać że będę łowił wyłącznie z brzegu także muszę się zaopatrzyć w kijek 2,7 lub 3.0m
Odpowiedz
#8
(07-11-2011, 17:26)czermin napisał(a): Szczupak, Boleń- Narew Oczko

Ja bym polecił od siebie Infinity Q Daiwy do 28 gram. Mam, kupiłem i nie żałuje. Za swojego dałem 299 zł.
Tak z czystej ciekawości zapytam . Gdzie go dostałeś w takiej cenie ?
Odpowiedz
#9
Tylko wez pod uwage,że każdy z Nas łowi inaczej.Napisz więcej szczegołów żeby zawęzić pole poszukiwań.
Odpowiedz
#10
Dziś sprzedałem taki za 400 Pfftt ale ostatnio jeden Drakers naciagnął mnie na 300zł za Infinitkę Pfftt

Zapomniałem dodać że jest teraz promocja na tą serię bo w 2012 będzie bardziej fiołkowa Pfftt
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Test Black Star Distance Power - wiślany uniwersał? rapa 40 41.687 09-01-2012, 23:10
Ostatni post: rapa


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.