Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowy Szalony test
#1
Szalona mało ma ostatnio czasu ale dziś w środku nocy podesłała mi zaległy test
Test jest pożegnaniem z serią Infinity Q 2009, ostatnie kije powoli znikają z półek sklepów i hurtowni.

Od siebie dodam że żadna rybka nie ucierpiała w czasie przeprowadzania testów OklaskyOkok
Odpowiedz
#2
Cóż Moniczko - mogę powiedzieć tylko tyle, że chylę czoła i czekam na kolejną recenzję w Twoim wykonaniu! Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
Cóż, potwierdzam ocenę Moniki. Jak wiadomo co poniektórym, posiadam takiż sam kijek, sam łowiłem nim z powodzeniem szczupaki na Bzurze, a Kamil bolenie na Bugu. Akcja moim zdaniem jest super ( brałem w ciemno, zawierzając opinii rapy, i się nie zawiodłem). Jedna tylko uwaga, kij dostał w pewnym momencie luzów na uchwycie do kołowrotka i nastąpiła potrzeba częściowego demontażu uchwytu. Zrobił to mój kolega i teraz jest dobrze. Może akurat w tym modelu coś takiego się przytrafiło. Pokrowiec faktycznie miodzio, nigdy takiego nie miałem. Ogólnie kijek wart na pewno swojej ceny. Polecam!

Pozdrawiam

Novis
Odpowiedz
#4
Mogę też to potwierdzić gdyż jestem posiadaczem takiego kijka i jestem z niego bardzo zadowolony. Kilka rybek na niego złowiłem i bardzo przyjemnie czuje się nawet delikatne puknięcia, a i walka z rybą też jest bardzo przyjemna. Kij sprawia wrażenie mocnego i nic mi się nie luzuje na uchwycie więc może to tylko taki egzemplarz się trafił Novisowi. Polecam bo warto. A jest pokrowiec super.
(L)
Odpowiedz
#5
Miałem przyjemność potrzymać ta wędeczkę i jak bym miał kupować coś w tej gramaturze to bym na pewno zakupił tą wędeczkę widziałem jak pracuje na rybie i podczas lekkiego trolingu a zacięcie ryby było dużo pewniejsze od moich sprawdzonych wędek trolingowych.
Odpowiedz
#6
Fajna recenzja - zwięźle i rzeczowo.
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#7
No proszę, proszę.... widzę, że podczas mojej nieobecności Shrapy zyskały nowego moderatoraUsmiech
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#8
Jak zawsze- super !!!Muza
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Test Black Star Distance Power - wiślany uniwersał? rapa 40 41.687 09-01-2012, 23:10
Ostatni post: rapa
  Test Daiwy Exceler 5-25g rapa 4 13.358 28-11-2011, 18:14
Ostatni post: turkućpodjadek
Smile Nowy test Pawła rapa 3 6.983 06-09-2010, 10:32
Ostatni post: tymon


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.