Shrap-Drakers Fishing Forum
Moja nowa miłość
#21
O burtę to może i nie da rady, ale już o pawęż spokojnie Haha Zobaczymy jak to będzie z tymi połowami z niego. Na razie to nie mam go kiedy zwodować Mysli Pewnie dopiero jak skończą się nocki. Na pierwszy ogień muszę pomyśleć coś z napisami, następnie zakupić jakieś kamizelki i będę gotowy.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#22
to i moja nowa "miłość" już nie mogę się doczekać przyszłego sezonu żeby sprawdzić czy to będzie ta jedna jedynaPfftt przez zimę trochę wykończyć trzeba będzie.

[Obrazek: 3male.jpg]
Odpowiedz
#23
Co do wykończenia. To przede wszystkim na burcie adres stronki. A potem reszta. Pfftt I zabierz mnie chociaż z raz w przyszłym sezonie ze sobą Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#24
No no w koncu bezpieczna łódka.
Piotrze myślę ze te 4KM co teraz masz spokojnie dadzą rade ale jak masz większe aspiracje to sięgaj już po 10 12KM mnie nie ma sensu.
Odpowiedz
#25
Graty colednik. Fajna łajba Usmiech
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#26
(18-11-2010, 14:59)Bizonik napisał(a): Piotrze myślę ze te 4KM co teraz masz spokojnie dadzą rade ale jak masz większe aspiracje to sięgaj już po 10 12KM mnie nie ma sensu.

też tak myślę...Jak będzie prędkość rzędu 13-15 km/h pod prąd w zupełności mi wystarczyUsmiech tylko kurcze dopiero na wiosnę będzie dane mi to sprawdzićSmutny Niestety za większym silnikiem ta cholerna waga mnie zniechęca...
Odpowiedz
#27
(18-11-2010, 13:58)bysior napisał(a): I zabierz mnie chociaż z raz w przyszłym sezonie ze sobą Haha
Na taką łajbę połowa Shrapa się zmieściHura
Odpowiedz
#28
Gratulacje Colednik! Niech Ci długo służy na narwiańskich wodach!!! Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#29
Super łódeczka Celednik,moje gratulacje nabytek niezły!!!.OklaskyOkok
Odpowiedz
#30
(18-11-2010, 13:58)bysior napisał(a): Co do wykończenia. To przede wszystkim na burcie adres stronki. A potem reszta. Pfftt I zabierz mnie chociaż z raz w przyszłym sezonie ze sobą Haha

tylko skąd to wszystko wziąść?? Tomeczku pewnie nie raz Ci będzie to danePfftt A tak na serio to jakby było logo takie co na forum jest w lewym górnym rogu w duzej rozdzielczości i ktoś by mi je przesłał to prawdopodobnie znajomy by mi to zrobil bo ma ploter ale muszę jeszcze iść do niego i się podpytać. Z chęcia bym to zamieścił bo podoba mi sieHaha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skradziono mi łódkę - Nowa Wieś k/Serocka! zander 1 7.498 10-05-2018, 09:37
Ostatni post: zander
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.