Shrap-Drakers Fishing Forum
Moja nowa miłość
#41
Po wypompowaniu powierza za pomocą pompki udało mi się go złożyć bez najmniejszego problemu a nawet dużo szybciej niż rozłożyć co obala mit o kilku godzinnym rozkładaniu i składaniu pontonu...
Kolejne testy już na wiosnę Hura
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#42
fajne macie te pontoniki Przemek ile koni bedziesz szukał??

.a ja mam prawie ..może nie miłość ale już nie długo mam nadzieje bedzie bardzo cieszycHaha
   

   
próbne wodowanie się udało...tylko narazie bedzie mnie ograniczał silnik elektryczny
   
Odpowiedz
#43
Zobaczymy ile kasy zgromadzę...myślę że ok 10 km bo dźwigać też mi się nie będzie go chciało... Dokuczacz
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#44
(20-01-2011, 17:46)przemek napisał(a): o obala mit o kilku godzinnym rozkładaniu i składaniu pontonu...

nie wiem czy to prawda ale kiedyś nad wodą sobie rozmawiałem z facetem o pontonie jego, a mniej więcej ma coś podobnego do Twojego, że przy jesiennej temperaturze na dworzu nie jest już to takie proste... oczywiście mowa o rozkładaniuUsmiech ale zaznaczam ile w tym prawdy jest to nie wiemBezradnyUsmiech a swoją drogą pontonik super się prezentujeUsmiech
Odpowiedz
#45
Damian w przyszłości wstawiaj zdjęcia 800*600 nie będą tak rozwalały strony.
A pływadełka macie super, ja się ciągle nie mogę zdecydować czy wybrać drewnianą pychówkę czy jakiś laminat.
Odpowiedz
#46
(20-01-2011, 19:10)mario napisał(a): ja się ciągle nie mogę zdecydować czy wybrać drewnianą pychówkę czy jakiś laminat.

też miałem podobny dylemat... W necie jak czytałem piszą, że pychówka jeśli nie z drewna to nie pychówka i do niczego się nie nadaje... bo za lekka, jak sie wplynie na kamienie to dziura bedzię itp. Zgłupieć szło od tego czytania, a najlepsza to w ogóle drewniana ale jeszcze z silnikiem 20KM bo mniejsze na Wisłe to za małe i pod prąd nie dadzą rady...Po rozmowach z kilkoma osobami, które jako takie pojęcię mają o szkutnictwie zdecydowałem się na laminat. A czy będę zadowolony okaże się niedlugoUsmiech
Odpowiedz
#47
Co do składania w zimnie to pewnie jest w tym sporo prawdy...u mnie na strychu przy silnych mrozach temp spada mocno po niżej zera teraz jest ok 7 stopni więc szału nie ma...co do sztywności to często jest to powodowane grubością samego materiału...nie jest to cerata.
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#48
No Panowie - piękne "łajby" będą Was już na wiosnę po naszych wodach wozić OklaskyOklaskyOklasky Gratulacje.
Dbajcie o ślicznotki, a one niech się odwdzięczą wieloma wędkarskimi chwilami szczęścia!!!

PS Z szampanami o burtę ostrożnie Oczko
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#49
Przemku Usmiech super. Cieszę się, że chociaż trochę miałem w tym zasługi . Zobaczysz, będziesz zadowolony.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#50
Super pontonik PrzemkuOklasky.Teraz pozostało tylko wodowanie i szampanHura.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skradziono mi łódkę - Nowa Wieś k/Serocka! zander 1 7.498 10-05-2018, 09:37
Ostatni post: zander
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.