Shrap-Drakers Fishing Forum
Moja nowa miłość
#31
http://shrap-drakers.pl/forum/showthread.php?tid=401&highlight=logo tu masz w krzywych
Odpowiedz
#32
Po długich wieczornych rozmowach na gg z Tomkiem Plotki oraz wertowania tysiąca stron i artykułów w internecie zapadła decyzja Glupek o zakupie pontonu...po drodze jeszcze troszkę ewoluowała by jednak w efekcie końcowym dać mi Busha Crab 3.60.
Wtargałem go na strych do domu Jezyk i tam trzymałem w nadziei na całkowite zniknięcie śniegu oraz wolny dzień w pracy Luzik ...ten wolny dzień wypadł mi akurat dziś i pełen optymizmu odsłoniłem rolety a oczom mym ukazał się znów nie kto inny tylko śnieg Nerwus ...tak więc chytry plan rozłożenia pontonu na działce za domem umarł śmiercią naturalną Mysli ...nie pozostało mi nic jak czekać do wiosny ale zwykła ludzka a w zasadzie dziecinna ciekawość dręczyła mnie strasznie Mysli...nie wytrzymałem i z telefonem w ręku ruszyłem na strych Nerwus ...po kilku konsultacjach z Tomkiem Plotki oraz spojrzeniu w instrukcję udało mi się w godzinę złożyć ponton HuraHuraHura...a oto efekt...z góry przepraszam za bałagan ale strych ma kilka funkcji DokuczaczDokuczaczDokuczacz w tym graciarnię Okok

   

   

   

   

   
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#33
Teraz tylko kilka drobnych gratów jak fotel kotwica rolka linka i ....silnik...który będzie najdroższym elementem zestawu ale może Bysior mi pomoże coś używanego z Pułtuska wychaczyć wszak Pułtusk to miasto pływających wędkarzy...
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#34
Juz nawet sonar podlaczony Oczko uda sie go zwodować bezposrednio ze strychu jakby co? Usmiech
Odpowiedz
#35
No Przemek, to juz porządna jednostka jest, jak widzęHura!
Takim pływadłem nieźle można pewnie już poszalećCwaniak!
Oj, chyba mnóstwo uciechy czeka Cię w nadchodzącym sezonieHejka
Odpowiedz
#36
To w zasadzie zasługa Tomka OklaskyOklaskyOklasky
On mnie tak naprawdę nakręcił na pontony...
Ciekawe tylko jak ja go złożę i zmieszczę do tych dwóch małych toreb MysliMysliMysli
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#37
Celodnik, jakie koszty takiej przyjemności i pytanie drugie gdzie nabyłeś tą Ślicznotkę.

Mocno myślę o pychówce w 2011 nowej na zamówienie ale takie rozwiązanie jak Ty również by mi pasowało.
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#38
(20-01-2011, 14:24)przemek napisał(a): Ciekawe tylko jak ja go złożę i zmieszczę do tych dwóch małych toreb MysliMysliMysli
Po pocięciu w częściachFigielek
Odpowiedz
#39
Konkretny sprzet PrzemekOklasky Chętnie zapisze sie w kolejce na spływ po Bugu tym krążownikiemHaha
Po co będziesz kupował kotwice,weż jakąś dobrą hantle z 15kg i sprawa załatwionaJezyk
Odpowiedz
#40
Szukuje nam sie pontoniada na wiosne cos czuje. Kawal dobrego sprzetu przemek
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skradziono mi łódkę - Nowa Wieś k/Serocka! zander 1 7.498 10-05-2018, 09:37
Ostatni post: zander
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.