Shrap-Drakers Fishing Forum
Moja nowa miłość
#11
@tymon a jaka cena za takie cudo?


od zeszlego sezonu zbieram oferty pontonów i silników ale nie zbieram kasy na zestaw; ponton + silnik Usmiech ale może w przyszłym sezonie Usmiech się uda kupić
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#12
@Krystek jak się orientowałem to najtaniej przy zachowaniu jakości wychodzi ponton Pro Marine 320 ze sztywną podłogą i pompowanym kilem bo 2300PLN, Quicksilver to już klasa sporo wyższa.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#13
Brawo Tomeczku! Bardzo się cieszę, że udało Ci się zakupić ten pontonik - wygląda super!! Teraz to dopiero dasz czadu z rybami! Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#14
No na taki to może i ja bym się nie bał usiąść.
Odpowiedz
#15
No Tomek teraz jak kupisz silnik to będziesz wodą szybciej w Warszawie niż Asterką Oczko
Odpowiedz
#16
Krzysiu jak będę miał kasę na silnik to już będzie znak, że nie pracuję w W-wie, no chyba, że wpadnę do Ciebie na kawęHaha
Dziś rano wstałem i z wielkim strachem wychodziłem na podwórku w celu oceny, jak ma się ponton ( zostawiłem napompowany na noc) i kamień spadł z serca. Wszystko w porządku. Jak twardy był, tak jest. Więc nie ma dziurek Hura
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#17
@Kaczy


Jak brać ponton to dobry, cena też musi być przystępna.

Namierzyłem taki fajny za około 3500zł ale długość 3,70cm.
A pontony hondy i yamahy mam do wglądu w sezonie letnim w pracy oraz silniki tych firm.
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#18
@Krystek 3,70 to już kawał pływadła. Podobny wielkościowo zdaje się ma @Pablitos i trochę narzekał, że samemu ciężko to zwodować.
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#19
Andrew, przytwierdzone podłogi w sensie są przymocowane jedynie od strony rufy.

Koszt "mojego" wynosił coś ponad 1000 zł. Idzie na sprzedaż pewnie bo nikt tym nie pływa, szkoda pływadła...

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#20
NO Tymon. Gratulacje pływadła! NIech służy długoooooo i bedzie świadkiem wielu pięknych wędkarskich sukcesów!!!

PS. Wypadałoby szampana o burtę rozbić , ale może lepiej go odkorkować i wypić Haha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Skradziono mi łódkę - Nowa Wieś k/Serocka! zander 1 7.498 10-05-2018, 09:37
Ostatni post: zander
  Moja nowa dziupla, do robienia łódek. banita 6 8.566 10-03-2016, 08:17
Ostatni post: banita
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.