Shrap-Drakers Fishing Forum
Pychówka drewniana na Narew - Zrób to sam .
#11
Tak, wręgi to te poprzeczne kawałki drewna scalające burty z podłogą Kwadr.

Tak się składa że ja też mam parę "ha" na wsi i też znam tam niemal wszystkich i takie deski to towar deficytowy. Ci co je mają to wiedzą że to dobry i chodliwy towar i jeśli chcą się ich pozbyć to niestety znają ich wartość. Niemniej jednak trzymam kciuki że gdzieś takowe dechy dostaniesz i budowa łodzi ruszy. Jeśli jednak zdobędziesz materiał i jednak poczujesz że nie staniesz na wysokości zadania w tej budowie to proponuję telefon do Kamieńczyka i gość Ci zrobi taką jaką sobie wymarzysz, a i cena będzie dużo niższa jeśli robione będzie to z Twojego materiału. Mi jest szkoda tych moich desek i dlatego nie biorę się za to sam, choć przyznam że wielokrotnie mnie kusiło Jezyk_oko.
Odpowiedz
#12
Nie liczę na to że zdobędę je za bezcen . Jestem dobrej myśli , a dopóki nie spróbuje , nie dowiem się czy podołam .
Tak jak pisałem wcześniej , na razie materiał to priorytet . Jak już go zdobędę , będziemy dalej kontynuować temat Okok
Odpowiedz
#13
(14-10-2011, 20:04)moczykij napisał(a): Nie liczę na to że zdobędę je za bezcen . Jestem dobrej myśli , a dopóki nie spróbuje , nie dowiem się czy podołam .
Tak jak pisałem wcześniej , na razie materiał to priorytet . Jak już go zdobędę , będziemy dalej kontynuować temat Okok

Spoko, trzymam kciuki Okok.
Odpowiedz
#14
(14-10-2011, 12:34)Marcin napisał(a):
(14-10-2011, 12:20)przemek napisał(a): Wiem że kiedyś ok rok temu na forum Jerkbait.pl był facet z miejscowości Kamieńczyk nad Bugiem który to oferował budowę pychówki w cenie ok 1500zł.
Były też jego aukcje na Allegro.

Nie byłem pewien czy mogę wstawić linki i napisać, jakby nie patrzeć zareklamować na forum usługi właśnie togo "gościa" z Kamieńczyka. On robił łódkę Adama i będzie robił moją łódkę Kwadr, jak i też jest kilka jeszcze łódek w Pułtusku wykonanych jego ręką.
Wstawię reklamę, w razie usunięcia oczywiście rozumiem choć w regulaminie nic o tym nie pisze.

http://oferia.pl/usluga/item574475-szkutnictwo-drewniane-lodzie-na-zamowienie-wiek-xix-xx

http://oferia.pl/zleceniodawca/firma/uslugi-szkutnicze-flisak/295429

Po co usuwać coś co przydało się komuś i może jeszcze niejednemu się przyda?
Odpowiedz
#15
(15-10-2011, 20:17)rapa napisał(a): Po co usuwać coś co przydało się komuś i może jeszcze niejednemu się przyda?

Konflikt interesów Panie Rapa, tak to się nazywa i jest dość powszechnie stosowane na wielu forach, mam nadzieję że z czasem, bo to nieuniknione, ten portal i forum się temu nie podda. Przychodzą sponsorzy, "organ" prowadzący i reguły mocno się zawężają, do jakiego stopnia to już zależne od "elastyczności" władz portalu i forum.
Odpowiedz
#16
U mnie temat rozszedł się po kościach . Kupiłem za bezcen niewielką pychówkie . Służy mi głównie do przeprawy Kwadr Wiosło w krzaku , klucz w pudełko z woblerami . Zawsze można drugi brzeg obskoczyć Cwaniak Jak się Marcin u Ciebie sprawa przedstawia ? Stałeś się posiadaczem pięknego pływadła ?

Odpowiedz
#17
(02-11-2012, 21:04)moczykij napisał(a): U mnie temat rozszedł się po kościach . Kupiłem za bezcen niewielką pychówkie . Służy mi głównie do przeprawy Kwadr Wiosło w krzaku , klucz w pudełko z woblerami . Zawsze można drugi brzeg obskoczyć Cwaniak Jak się Marcin u Ciebie sprawa przedstawia ? Stałeś się posiadaczem pięknego pływadła ?

Nie ROTFL. Z dwóch powodów, jeden to taki że różnica w cenie łódki z moich desek a z desek producenta łodzi to 600zl, starszy ma jakiegoś magika od łódek i może on coś jeszcze wyżeźbi. Cały czas się wstrzymywałem i w międzyczasie szukałem silnika, który znalazłem przez allegro w okolicach Gdańska gdzie oczywiście pojechałem - ok.300km w jedną stronę. Silnik miał być w idealnym stanie, w końcu to była 2 letnia Suzuka 6km, cena miała być 3700zl do lekkiej negocjacji. Jak się okazało po dojeździe to oczywiście silnik był za 3700zl ale ta cena obowiązywała tylko przy kupnie zestawu z pontonem o którym nawet słowem nie wspomniano na aukcji jak i podczas rozmów telefonicznych i za sam silnik chciał 4500zl. Po ostrych rozmowach z tym "gamoniem" jak i jego synem który to podobno aukcję wystawiał wróciliśmy do domu bez silnika za to już na paliwie i po dobrym obiedzie sponsorowanym przez niesłownego właściciela silnika.
Drugi powód to taki że w ten rok to i ja i mój ojciec jak i nawet Marta nie mielibyśmy czasu łódki użytkować i w końcu sierpnia zapadła decyzja o odłożeniu zakupu na przyszły rok.
Jest jedna łódka do wzięcia, już zrobiona na tip top za cenę 2000zl. Długość to niecałe 6,70m i dla mnie trochę za krótka, ale jak przyciśnie że potrzeba będzie na już to wezmę i tą.

Odpowiedz
#18
Z tym dogadywaniem silników przez tel różnie bywa Haha Do mnie jechał 5 konny Honda marine Cwaniak Który okazał się 4 konnym Mariner Haha ale jak to szło jak podpięliśmy do tej mojej łupinki ...
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Zrób to sam. Łódka wędkarska. Nowy projekt. banita 56 43.469 13-12-2015, 15:40
Ostatni post: banita
  Suzi dwu-takt 5hp a Narew tom413 2 3.304 14-01-2015, 18:38
Ostatni post: Marcin
  Silnik elektryczny Narew Peter 11 15.057 08-12-2014, 14:15
Ostatni post: rybakaw
  Łódka pychówka rapa10 7 10.276 24-07-2014, 08:51
Ostatni post: szkuner1956
  Łódź na Narew - POMOCY krokodyl 4 10.361 08-12-2012, 11:33
Ostatni post: krokodyl
  Łódka pychówka-laminat icewin 27 38.510 06-12-2012, 20:32
Ostatni post: seint
  Pychówka z laminatu sacha 7 13.201 17-03-2011, 22:57
Ostatni post: Bizonik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.