Shrap-Drakers Fishing Forum
Łódka pychówka
#1
Witam,mam pytanie znajomy zrobił mi łódkę pychówkę 4.80m mój materiał tylko jego robocizna co będzie mi potrzebne żeby ją zarejestrować.
Odpowiedz
#2
Papierkologii jest jak ze wszystkim w Polsce. Jak ja poszedłem rejestrować łódkę drewnianą to było:
- skąd mam
- drzewo skąd
- od kogo kupiłem itp.
W końcu następnego dnia poszedłem i mówię, łódkę zrobiłem sam, jest nowa a drzewo to sklejka ze starej szafy - w pokoju nastała cisza i wszyscy wywalili oczy. Powiedziałem że jak chcą ją zobaczyć to proszę wsiadać mam ją na mazurach i właśnie tam jadę, udało się dostałem papier i zarejestrowali.

Później przyszła kolej na łódkę Adama, kupił nową w Kamieńczyku na fakturę. W Pułtusku jak zwykle czegoś nie mieli i robili problemy - jeździliśmy do Kamieńczyka kilka razy. W końcu Adam przywiózł umowę że łódkę dostał za darmo w ramach promocji i w końcu z wielkim bólem zarejestrowali - wcześniej chcieli jakąś opłatę w urzędzie skarbowym.

No i trzecia znana mi historia (w tym była i moja łódka) to taka że na jednym numerze rejestracyjnym są jak dobrze pamiętam cztery łódki Haha. Jak masz kogoś znajomego to podjedź niech weźmie duplikat dokumentu bo poprzedni zgubił i maznij sobie na łódce jego numery - najszybciej i bez kłopotu a jak masz dylemat moralny że łamiesz prawo to wpłać dwie dyszki na Caritas i z bani Oczko.
Odpowiedz
#3
Witam
Rozglądam się za lodka pychowka z laminatu,będę pływał głównie po Narwi i Wiśle ma ktoś namiary na taką łódkę?
Odpowiedz
#4
Aktualnie nie ma nic na sprzedaż u nas, ale zawsze można zrobić Usmiech
Odpowiedz
#5
Stoi w Zegrzu, zadbana marchwianka, do odświeżenia kosmetycznego, należy do mojego znajomego, przeznaczona na sprzedaż,priv.
Odpowiedz
#6
Tak wygląda

[Obrazek: 8vw8k0.jpg]

łodka nie jest dziurawa, to deszczówka

[Obrazek: 300w8t1.jp]

tel do właściciela 606 129 717
Odpowiedz
#7
Za jaka kasę była by zrobiona taką typową pychowka?
Odpowiedz
#8
Witam i proszę o pomoc.
Chcę kupić łódkę wędkarską w stylu dawnej pychówki narwiańskiej o następujących parametrach.

Długość ; min 4 metry
szerokość; ok 1,2 m
ciężar maks; 130 kg
bakista na dziobie
dulki
pawęż pod silnik ; maks 10 ps
dno płaskie
łódka musi dać się sprawnie załadować "z i na" przyczepkę samochodową przez dwóch ludzi
materiał ; stop aluminium minimum 3 mm,dno 4 mm.
cena: do 7 tys

ławka na rufie i na środku łódki

Może natrafiliście gdzieś w necie na coś zbliżonego ?


Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Łódka na winie. banita 40 35.998 20-04-2023, 16:48
Ostatni post: banita
  Łódka wędkarska. Remont. banita 1 5.908 18-04-2016, 17:49
Ostatni post: banita
  Zrób to sam. Łódka wędkarska. Nowy projekt. banita 56 43.468 13-12-2015, 15:40
Ostatni post: banita
  łódka wędkarska jakuza 5 6.242 30-09-2015, 07:00
Ostatni post: banita
  Moja przyczepka, moja łódka. banita 10 13.305 13-09-2013, 20:26
Ostatni post: banita
  Łódka pychówka-laminat icewin 27 38.510 06-12-2012, 20:32
Ostatni post: seint
  Pychówka drewniana na Narew - Zrób to sam . moczykij 17 36.528 03-11-2012, 11:34
Ostatni post: moczykij
  Łódka zimą czyli co zrobić żeby na wiosne nie było niespodzianek Bizonik 5 14.682 04-04-2011, 15:51
Ostatni post: Bizonik
  Pychówka z laminatu sacha 7 13.201 17-03-2011, 22:57
Ostatni post: Bizonik


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.