Shrap-Drakers Fishing Forum
Pychówka z laminatu
#1
http://allegro.pl/rzeczna-pychowka-z-laminatu-7-5m-i1492409202.html
Może ktoś pływał lub macał taką łódkę?Dowiedziałem się że grubość laminatu to 6 mm,czy warto se kupić?
Odpowiedz
#2
Pływał, macał, warto. Dolicz tylko pod 1000 pln na wykończenie. Jak wykończysz to super łódka - warto jeszcze czasami dociążyć - a przed ew. zakupem sprawdź czy ma dobry kil.
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#3
(11-03-2011, 10:10)bysior napisał(a): a przed ew. zakupem sprawdź czy ma dobry kil.
Czym się różni dobry kil od złego kila? No kill?
Odpowiedz
#4
łódka wygląda solidnie jak na ta wielkość i masę ma tez odpowiednia
pelny kil wiec tez nie bedzie problemu

jedynie co to szkoda ze burty nie sa zabezpieczone guma odbojową no i na dno warto by było coś położyć bo na bank będzie lodowisko

no i oczywiście lodka na rzekę na jezioro nie nadaje się
Odpowiedz
#5
ja swoją dzisiaj w końcu zacząłem dopieszczeć, jak skończę wstawię fotki Usmiech myślę, że jeszcze ze 2 tyg się zejdzie bo muszę czekać na zrobienie klamburtSmutny
Odpowiedz
#6
te łódki mają bardzo dobrą opinie
Odpowiedz
#7
(17-03-2011, 20:57)colednik napisał(a): że jeszcze ze 2 tyg się zejdzie bo muszę czekać na zrobienie klamburt
No i nie wiem czy zamawiać czy nieBezradnydzwoniłem do producenta i ewentualnie wchodzi w grę dopiero II połowa lipca co w zasadzie mnie pasuje bo i tak do 12 lipca jestem w Norwegii ale szukałem portu.
No i jest "kaszana"BeczyPTTK chce ponad 2000plz/rok a PZW "Sum" 2 tygodnie temu jeszcze nie wiedział ile ale ponoć miasto wprowadziło coś co nazywa się "podatek pomostowy" i ceny mają zdecydowanie wzrosnąćBeczy
Q.....a,prawie 2mln. miasto nad rzeką i 2 przystanieBezradny
Odpowiedz
#8
Sasha a moze sprobuj w WTW przy łazienkowskim lub w klubie zeglarskim po drugiej stronie kanalku
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Naprawa łódki z laminatu Robson 35 50.774 18-08-2016, 15:59
Ostatni post: janek kos
  Łódka pychówka rapa10 7 10.276 24-07-2014, 08:51
Ostatni post: szkuner1956
  Łódka pychówka-laminat icewin 27 38.510 06-12-2012, 20:32
Ostatni post: seint
  Pychówka drewniana na Narew - Zrób to sam . moczykij 17 36.528 03-11-2012, 11:34
Ostatni post: moczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.