Shrap-Drakers Fishing Forum
Przynęty własnej produkcji.
I ja coś na szybkiego wystrugałem Pfftt
Odpowiedz
I ja coś na szybkiego wystrugałem Pfftt
Odpowiedz
Fajny owad,jakieś nóżki i skrzydełka doklejaszUsmiech
Odpowiedz
(23-02-2013, 23:50)Król Tarcho napisał(a): Fajny owad,jakieś nóżki i skrzydełka doklejaszUsmiech


W tym akurat nie, bo zrobiłem go jako wersję testową. Jeżeli sprawdzi się na letnie klenie, to na kolejną zimę mam już zajęcie CwaniakJezyk_oko
Odpowiedz
(24-02-2013, 00:27)gtsphinx napisał(a):
(23-02-2013, 23:50)Król Tarcho napisał(a): Fajny owad,jakieś nóżki i skrzydełka doklejaszUsmiech


W tym akurat nie, bo zrobiłem go jako wersję testową. Jeżeli sprawdzi się na letnie klenie, to na kolejną zimę mam już zajęcie CwaniakJezyk_oko

Mysli Zrób jeszcze kilka sztuk , podaruj Drakersom Kwadr wtedy testy będą bardziej miarodajne Haha Cwaniak Jestem pierwszy w kolejce do testowania jak by ktoś pytał Haha
Odpowiedz
zapewen kolejka by sie długa ustawiła na testy takiego wobka.No ale chętnie jako drugi przystanę po testową sztukęOczko
Odpowiedz
Znów coś nadłubałem Usmiech

   

   
Odpowiedz
Ciekawy materiał poglądowy, jak umieszczenie obciążenia w woblerze wpływa na jego pracę:

[youtube]Y-AB9YZGaAI[/youtube]
Odpowiedz
Tomek, testowałeś już swoje przynęty? np. w wannie czy nad rzeką? Sądzę że takie wysokie umiejscowienie przedniego oczka wpłynie negatywnie na pracę Twych wyrobów. Sprawdź jak chodzą i daj znać...
Odpowiedz
jeszcze nie testowane , chce uzyskać efekt na zasadzie cykady zapiętej na ostatnim oczku że by wobek podczas pracy był pod skosem a jak wyjdzie okaże się , jeśli praca okaże sie klapą przerobienie zajmie chwile Usmiech ok dam znać Usmiech jak będzie efekt wstawię filmik Oczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Love-Bait moje przynęty prazmol 216 158.879 28-04-2017, 09:09
Ostatni post: prazmol
  Moje przynęty sikora 0 5.423 31-03-2013, 12:08
Ostatni post: sikora
  przynęty Sebile garbus 10 16.409 21-02-2012, 17:54
Ostatni post: bandzior
  Ciekawe przynęty do trollingu ala wąchała. bartolek 4 9.964 08-02-2012, 11:46
Ostatni post: kaczy
  Przynęty trociowe Paweł 5 10.098 02-01-2012, 20:40
Ostatni post: spinstar
  Przynęty powierzchniowe - Wasze doświadczenia. Camry 19 26.169 28-11-2009, 16:12
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.