Shrap-Drakers Fishing Forum
Przynęty własnej produkcji.
Patrząc na wasze perfekcyjnie wykonane wobki postanowiłem sam spróbować sił i spędzić kilka wieczorów na dłubaniu w lipie czego efektem jest jak na razie kilkanaście takich o to wynalazków Usmiech do mistrzów wykonywania przynęt jeszcze mi bardzo dużo brakuje Pfftt

Odpowiedz
@tomek spokojnie z czasem będą wychodziły coraz ładniejsze ale jak dla mnie to od kolorystyki jest ważniejsza praca przynęty Oczko
Odpowiedz
Bardziej szlifuj papierem ściernym.
Odpowiedz
OK Usmiech

Dzięki za podpowiedź Usmiech jak ktoś jeszcze ma jakieś uwagi piszcie Usmiech będą mi pomocne Usmiech
Odpowiedz
@tomek tylko pamiętaj żeby nie szlifować wobka tylko jedną gradacją papieru. Ja na początku po wystruganiu używam 120 później wygładzam dokładniej 400 ( 400 już nie zmienisz tak kształtu woblera więc tylko go wygładzisz)
Odpowiedz
Ok dzięki bardzo dobra rada Usmiech bo ja przycieram własnie od razu 400 i po jakimś czasie mam już dość Pfftt aż palce bolą bo wydaje mi się ze 120 za bardzo szarpie wobka i bałem sie ze zdeformuje kształt ale ok Usmiech będę teraz robił to dłużej a dokładniej Usmiech dzięki wielkie
Odpowiedz
@tomek wygładzanie wobka tylko 400 to katorga a nawet jeśli za bardzo go podetrzesz 120 z jednej strony to nic, zawsze można go podciągnąć jeszcze z drugiej i będzie git Usmiech A tak swoją drogą to nawet jak go strugasz to zawsze będzie z jednej strony troszkę bardziej ścięty, wystarczy jeden mocniejszy ruch ostrza. Ja nawet jak wobek po struganiu jak zobaczę że jest trochę nie równy to już nie bawię się nożykiem bo wystarczy trochę mocniej docisnąć ostrze i już okaże się że druga strona jest szersza. A papierem wszystko na spokojnie wygładzam. 120 równam go tak żeby był w miarę wygładzony później zabieram się za 400 bo nią już aż takich zmian w korpusie się nie zrobi ( no chyba że się będzie tarło jedno miejsce 10-15 min Dokuczacz)
Odpowiedz
@aigle96 dzięki za dobre rady zrobiłem tak jak pisałeś i faktycznie nie muszę się tak szarpać z 400 Pfftt Dzięki wielkie Usmiech
Odpowiedz
Spoko jak coś to pisz chętnie odpowiem na pytania Usmiech
Odpowiedz
A tutaj kilka moich dzieł sorki za jakość, zdjęcia robione telefonem.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Love-Bait moje przynęty prazmol 216 158.879 28-04-2017, 09:09
Ostatni post: prazmol
  Moje przynęty sikora 0 5.423 31-03-2013, 12:08
Ostatni post: sikora
  przynęty Sebile garbus 10 16.409 21-02-2012, 17:54
Ostatni post: bandzior
  Ciekawe przynęty do trollingu ala wąchała. bartolek 4 9.964 08-02-2012, 11:46
Ostatni post: kaczy
  Przynęty trociowe Paweł 5 10.098 02-01-2012, 20:40
Ostatni post: spinstar
  Przynęty powierzchniowe - Wasze doświadczenia. Camry 19 26.169 28-11-2009, 16:12
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.