Shrap-Drakers Fishing Forum
Pierwsza zbiórka w Pułtusku :)
#31
Woda ze zdjęć yaśka87 wygląda mi na trzy zbiorniki pożwirowe w Sielcu Nowym. Z ryb występują tam głównie płotki, duże karasie i średnie okonie. Dziś przejeżdżałem przez te okolice i na wszystkich zbiornikach jest jeszcze lód. Warto dodać, że teoretycznie jest tam zakaz kąpieli i połowu ryb. Oczywiście zakaz ten nie jest przez nikogo respektowany Usmiech.
Odpowiedz
#32
Panowie to wkoncu jak sie umawiamy co i jak ? rybki czy samo ognisko ? To dopiero poniedzialek ale mozna juz cos wstepnie wymyslic ? Pfftt

i wogole kto chetny ?Pfftt
Wędkarstwo to jest to !ROTFL
Odpowiedz
#33
Ja i Marta na 99% będziemy. Wędki zabieram, pewnie lekki spinning i dwie pływanki, innych nie mam lub się wstydzę zabrać Jezyk_oko.

Jeśli chodzi o ognisko to siekierkę (lekką) jak i szpadel (jak robaków zbraknie) mam, to standardowe wyposażenie samochodu. Teraz tylko tak, czy kombinujemy drzewo i wieziemy je na miejsce spotkania, czy nie ruszając tematu na ogólnym forum po zajechaniu na miejsce odpalamy siekierkę i wycinamy krajobraz Mysli, w razie czego mogę zabrać i spalinową Milczek. To wersja na ładną pogodę i suche drzewo, jednak jak popada może być lipa z rozpaleniem, to co - może grill.
Za dużo ustalamy, szykujemy się jak na tygodniowy wyjazd za granicę, pójdźmy na żywioł ROTFL, chodzi o spotkanie pogadać, pośmiać się a jak się da to i połowić. Oczywiście można pozabierać namioty przeciwdeszczowe, leżaki co to posiadają nawet uchwyty na puszki ale wtedy to już będzie spotkanie full-profi Jezyk - ja wolę z zaskoczenia, bez większego planowania.
Odpowiedz
#34
Zgadza się to popularny wśród plazowiczów "egipt" Usmiech z tym ,że to zupełnie inna żwirowna niż Brzóze, troszkę bliżej Pułtuska Usmiech Odnośnie miejscowości to powiem Ci szczerze ,że na tą chwilę to nawet nie pamiętam , a że mi się transfer skończył to nawet do google maps nie zajrzę Dobani (przejeżdża się przez Stary Sielc), tak mi się przypomniało) ,ale opowiem jak dojechać w niedzielę Usmiech Są tam 3 zbiorniki , 2 niewielkie, trzeci widoczny na zdjęciu jest może 3/5 wielkości naszej Żwirowni, w tym roku popróbuję tam z białorybem, marzy mi się miejscówka gdzie można pobawić się zarówno bacikiem jak i odległościówką, a te dwa mniejsze zbiorniki kuszą płytszą ,szybciej nagrzewającą się wodą Usmiech obadam późniejszą wiosną Usmiech Póki co napalam się na czwartkowy spacer z aparaciwem, jak zdrówko pozwoli to może nawet do Narwi dojdę ;D

Ps. odnośnie drzewa, jak ktoś po mnie zajedzie to żaden problem bym wziął i na rozpałkę i jakiś więksiejszy towar by płonęło z godzinkę ,dwie ,trzy czy ile tam zamierzamy siedzieć Usmiech
Fotofishki w tym roku są jednym z celów Usmiech
Odpowiedz
#35
@robert0304 nakierował, Ty potwierdziłeś, ja zadzwoniłem i to jest wieś Gudunki Oczko.

Nigdy chyba tam jeszcze nie byłem, kumpel do którego dzwoniłem powiedział że to miejsce średnio wędkarskie. Nic więcej nie wiem, choć chętnie się dowiem.
Odpowiedz
#36
To nie Grdunki Marcin Figielek. Wieś to Nowy Sielc tak jak napisałem wyżej. W Grdunkach też są podobne zbiorniki, tylko że dużo starsze i też jestem tam zakaz połowu ryb. No i nie ma tam plaży.
Odpowiedz
#37
Tak jak pisze Robert,to Nowy Sielc, teraz i ja mam pewność. Podczas jednej z rozlicznych posiadówek, przyjechał do nas wężykiem na quadzie pewien jegomość, przedstawił się jako właściciel, powiedział, ,że miło i po cichu sobie siedzimy, więc nie widzi problemu byśmy siedzieli dalej. Zawiany z lekka, na moje pytanie o rybach i wędkowaniu coś tam wymamrotał,że też problemu z tym nie ma. Na ile był on "właścicielem" cieżko stwierdzić Pfftt Ktoś z wtajemniczonych z "ucha strzelił" i z przyjemnej ,cichej plaży zrobiło się miejsce porównywalne do Zegrza pod względem ilości osób . Jednak tylko jeden brzeg jest atrakcyjny do plażowania, więc jeśli chodzi o wędkowanie tam to będę próbował swoich sił . Jak jest z tym zakazem, postaram się dowiedzieć dokładniej. Zaintrygowałeś mnie Robercie tymi dużymi karasiami Haha
Fotofishki w tym roku są jednym z celów Usmiech
Odpowiedz
#38
Chopy, kłócić się nie będziemy bo Wy byliście a ja nie. Dzwoniłem jeszcze raz do kumpla i on co prawda o żadnej żwirowni w Sielcu Starym nie wie i jedyną jaką zna to właśnie ta w Grudunkach, prócz Brzóze.
Sprawdziłem sobie w wszystkich mapach jakie mam, a mam ich całą masę i żadnego zbiornika wodnego w Sielcu czy jego bliskich okolicach nie widzę. Jedynym zbiornikiem w tej okolicy jest wspomniana przez niego żwirownia w Grudunkach - kordy map google 52°48'18.6"N 21°22'38.5"E , i ja niczego obok nie widzę.

Macie jakieś zdjęcia jeszcze z tego miejsca?.
Odpowiedz
#39
(03-03-2014, 13:19)yasiek87 napisał(a): a że mi się transfer skończył to nawet do google maps nie zajrzę Dobani

Na Warszawę i nie tylko jest rozwiązanie - Areo2 i za frico do korzystania spokojnie wystarcza. U mnie znajomi mają już chyba wszyscy przy tabletach, transfer do ściągania się nie nadaje, do pisania po forach czy przeglądanie netu jest wystarczający. Karta to chyba 20zł jak się nic nie zmieniło, działa niemal wszędzie w Polsce, dość dobra opcja dla osób co potrzebują internetu np. w tablecie czy telefonie a nawet w laptopie gdzieś w podróż. Ja korzystałem z tego nad morzem, działało szybciej niż ogólnodostępna sieć na kempingu Okok.
Odpowiedz
#40
No i mam rozwiązanie na drugą chemioterapię Usmiech dziękuję Kwiatek odnośnie map internetowych, sprawdzałem wszystkie mi znane, nie ma na żadnej zbiorników Usmiech się zobaczy co z tego wyniknie, tymczasem ,ja już odliczam dni i w myślach przygotowując sprzęt i inne takie takie Oczko Jakżeż głodnym tego wyjazdu, gdziekolwiek nas nie poniesie Muza Hura
Fotofishki w tym roku są jednym z celów Usmiech
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.