Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Wisły
Ładne Barbarki, moje gratulacje.Czy lowisz je zawsze w tym samym miejscu ?
Życzę przy okazji powodzenia na jesiennych wyprawachOkok
(31-08-2014, 11:14)niszczu napisał(a):
(31-08-2014, 10:40)bysior napisał(a): Brawo Niszczu Oklasky Oklasky Oklasky Za rok pobijesz PB przy Twoich brzanowych umiejętnościach Usmiech Ale to dobrze że nie w tym roku bo masz na co czekać! Oczko To za co teraz się bierzesz jak chowasz gruntówki? Usmiech

Na wiosnę nauczyłem się łowić bolenie, wiec we wrześniu chciałbym jeszcze jakąś rapkę złowić. Może uda mi się z @Krokodylem ze dwa razy wyskoczyć na narwiańskie szczupale. No i celem na końcówkę sezonu będzie zacząć naukę łowienia wiślanych sandaczy. Na wiele nie liczę, ale sztuka czy dwie byłaby fajną zachętą do dalszej nauki (tak jak w przypadku tegorocznych, wiosennych kleni).

Trzymam kciuki Usmiech Krokodyla jakoś już dawno nie widziałem, może dlatego że po nocach się tylko szwędam. Ale jak będziecie mieli płynąć na te narwiańskie szczupaki to dajcie znać chwilę wcześniej to posiedzimy chwilę w stoczni przy pogawędkach Usmiech
(31-08-2014, 11:32)Mariano napisał(a): Ładne Barbarki, moje gratulacje.Czy lowisz je zawsze w tym samym miejscu ?
Życzę przy okazji powodzenia na jesiennych wyprawachOkok

Mam dwie miejscówki oddalone o ok 1-1,5km gdzie udaje mi się trafić brzany. Poza tym są jeszcze dwie, o których wiem, że podchodzą tam brzany, ale na razie jeszcze mam je niedostatecznie rozpracowane i nie osiągnąłem tam sukcesów. Dodatkowo są 3 kolejne rewiry, o których wiem, że łowione są tam brzany, ale tam nie mam jeszcze zidentyfikowanych nawet potencjalnych miejscówek.

Generalnie wg moich obserwacji brzana jest rybą bardzo wrażliwą na wahania stanu wody. Przy jednym poziomie wody miejscówka może być bardzo dobra, przy innym brzan może tam w ogóle nie być, albo mogą stać w innym miejscu, a na miejsce gdzie łowiliśmy przy innym poziomie wody nie zwabi ich żadna zanęta.
Dzięki @niszczu.
Ja znam dwie metyHaha Dlatego zapytałem poprostu.
Nigdy jednak na Wiśle nie nastawiałem się stricte na brzanę.
    Cześć wszystkim, trochę minęło czasu od mojego debiutu z bolkiem na forum, dużo się działo i niestety było mało czasu na łowienie. Mam nadzieję, że czasu teraz będzie więcej i częściej będzie się czym pochwalić Usmiech Dziś wybrałem się, w zasadzie nie planowanie nad Wisełkę, ledwo udało mi się dotrzeć na miejsce, bo buty miałem niezbyt przystosowane do błota a wody znów przybyło, ale się udało Usmiech efekt to szczupak 70 cm. Usmiech
Olin, fajna rybka Usmiech, gratulacje.

Panowie, Wisła trochę opadła, czy to pogodynka wariuje??
Gratulacje fajny szczupakCwaniak
Czas zakładać przypon ,słyszałem o 3 podobnych.
@niszczu nie poddawaj się, jeszcze można połowić księżniczek Usmiech
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
(01-09-2014, 09:42)hlehle napisał(a): @niszczu nie poddawaj się, jeszcze można połowić księżniczek Usmiech

Waham się, bo z jednej strony widzę na wodzie, że bolki coraz lepiej żerują. Z drugiej strony na razie większego ochłodzenia nie widać, więc może w przyszły weekend jeszcze posiedzę za księżniczkami.
Niestety zaczął się rok szkolny i obowiązek wożenia córki do szkoły, więc poranne wypady w tygodniu na ten rok się skończyły.
(01-09-2014, 10:01)niszczu napisał(a):
(01-09-2014, 09:42)hlehle napisał(a): @niszczu nie poddawaj się, jeszcze można połowić księżniczek Usmiech

Waham się, bo z jednej strony widzę na wodzie, że bolki coraz lepiej żerują. Z drugiej strony na razie większego ochłodzenia nie widać, więc może w przyszły weekend jeszcze posiedzę za księżniczkami.
Niestety zaczął się rok szkolny i obowiązek wożenia córki do szkoły, więc poranne wypady w tygodniu na ten rok się skończyły.

Idealnie się składa. Bierzesz córkę nad wodę na świta. Kilka godzin łowienia i zawozisz ją bezpośrednio do szkoły Usmiech
Pozdrawiam,
Blog Hlehle




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi Marcin 1.148 774.869 31-12-2014, 15:19
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.