Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Bugu
Wczoraj i dzisiaj zapuściłem się w okolice Mężenina. Wczoraj tylko jeden okonek a dzisiaj trzy szczupaczki pod wymiar. Wypad zakończony niestety w szpitalu, bo łapiąc się za gałąź na brzegu, coś mnie udziabało albo coś sobie wbiłem. Po godzinie wszystko mnie zaczęło swędzieć, dostałem gęstej wysypki, która wyglądała jak by mnie komary pogryzły i spuchła mi dłoń tam gdzie się kujnąłem Jezyk . Także tego.... uważajcie, bo zło czai się wszędzie. Haha
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Hm... ale przeszło Ci już? To co to Cię mogło tak ugryźć? Pająk jakiś?
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
(05-10-2014, 20:25)bysior napisał(a): Hm... ale przeszło Ci już? To co to Cię mogło tak ugryźć? Pająk jakiś?

stawiam na szerszenia...
Nie wiem Bezradny W szpitalu usłyszałem, że wszystko Haha. Po dożylnej dawce hydrocortyzonu do wieczora bomble zniknęły ale ręka napuchnięta od kostek palców do 10 cm za nadgarstek. Osy, pszczoły i gzy mnie już gryzły nie raz, więc to wykluczam. Może jakiś pająk właśnie Mysli

edit: no jakieś fotki musiałem zrobić, bo miejsca są zacne Usmiech
   
   
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
ja wczoraj z Ojcem pływałem dwie godziny przed zmierzchem (po nawałnicy niedzielnych specjalistów od trolingu na bugu;-)) kilka puknięć delikatnych, kilka śladów leszczy na przyponie no i ukoronowanie całej wyprawy pieskiem w okolicach wymiaru ;-)

w takiej scenerii to nawet 15 cm okoń dałby niezapomnianych doznań:-)

A ja wczoraj wróciłem od Mańka z "Pożegnania Lata". Bug przepiękny, gdyby osoby znające Bug w rejonie Kamieńczyk/Wyszków/Drohiczyn zostały wywiezione z zawiązanymi oczami do Mańka gwarantuję że nie uwierzyłyby że to ta sama rzeka. Niestety woda niska i w Bugu i w starorzeczach co spowodowało marne brania Bezradny. Na Bugu jakieś szczupaki zostały złowione, na starorzeczach kilkanaście wyjętych największy do mojego wyjazdu w niedzielne południe miał 70cm a jeden przy mnie jednemu z kolegów rozgiął agrafkę. Wiem że jakieś okonie były, komuś kleń spadł i ktoś coś mówił o boleniu. Nawet mnie się zdarzył szczupak wymiarowy na glizdę bo siedziałem ze spławikiem na lina. Niestety woda niska i jeśli później dobrze nie popada top Maniek mówi że zimą może być problem. Pamiętam wodę w starorzeczu z mojego pobytu 5 lat temu to było jakieś 2-2,5m wody więcej, teraz w miejscu gdzie usiadłem na lina było 1,2-1,3m wody. Z rozmów z kolegami z WCWI na miejscu i z postów po powrocie wiem że wszystkim się b. podobało.
(06-10-2014, 07:24)zander napisał(a): ja wczoraj z Ojcem pływałem dwie godziny przed zmierzchem (po nawałnicy niedzielnych specjalistów od trolingu na bugu;-)) kilka puknięć delikatnych, kilka śladów leszczy na przyponie no i ukoronowanie całej wyprawy pieskiem w okolicach wymiaru ;-)

w takiej scenerii to nawet 15 cm okoń dałby niezapomnianych doznań:-)

Fajne zdjęcie. Okok
(06-10-2014, 06:37)gtsphinx napisał(a): .....Może jakiś pająk właśnie Mysli

Jedyną możliwość jaką tu widzę to bagnik Oczko, dodam że zostałem kiedyś przez takiego dziabnięty w stopę - dżizas ale to się paprało Haha.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi Marcin 1.148 774.869 31-12-2014, 15:19
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.459 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.