Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Wisły
Brzano brzano czemu masz takie wielkie oczy?
Brzano brzano czemu jesteś taka blada?

Dokuczacz
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
(10-08-2014, 22:46)hlehle napisał(a): Brzano brzano czemu masz takie wielkie oczy?
Brzano brzano czemu jesteś taka blada?

Dokuczacz

Zdziwiona Haha A tak na poważnie, słabo to wygląda ...
Szkoda Barbary Beczy
Myślicie że @Zyla ją "kilim"?Mysli

Nie sądzę....niefortunna fotka...no bo żeby Barbarę "zaciukać"?Stres

@Zyla spowiadaj się!!
Wczoraj na odcinku "warszawskim", w upalnym środku dnia, przy podnoszącej się i trąconej już mocno wodzie trafiam małego Bolesławika (40+), dwa małe klonki (25-30) ... i ... ciekawostka: kilkanaście metrów ode mnie, wędkarz wyciąga sandałka (ok. 40), po chwili wypuszcza... kurczę myślę... o tej porze, na płyciźnie, na małej cofce ... koniec świata. Po przeżyciu tego końca świata, wracam w górę rzeki, a tam obserwuję przy brzegu innego wędkarza, któremu pod nogami na trawie szamoce się "rybka" (ok 40-50). Trawa skutecznie ogranicza mój widok, wędkarz mnie nie widzi, ale ja specjalnie się nie ukrywam. Jego poczynania wyglądają trochę komicznie, próbuje dotknąć/złapać w rękę "rybkę", ale co chwila cofa, jakby ta "rybka" parzyła. Cholera, co jest, myślę. W końcu robi foto i łapie karkołomnie, ale nie ordynarnie rybkę i delikatnie wpuszcza do wody Oklasky. Teraz mnie zauważa Usmiech Nie przeszkadzam, widzę, że jest w oczach euforia, nie zagaduję. Wędkarz z zapałem oddaje następne rzuty. Wycofuję się, wracam do ścieżki, zachodzę go z drugiej strony i ... zagaduję.
- Czy dzisiaj coś jeszcze oprócz tego klenika ?
- To był sandacz - mówi - mój drugi w życiu Haha

Wisła żyje i ma się chyba nieźle.
Serce mi rośnie jak widzę ludzi, którzy z szacunkiem traktują jej skarby Usmiech
... o tych innych (a też ich spotykam) dziś nie napiszę Luzik
(11-08-2014, 18:34)malcz napisał(a): @Zyla spowiadaj się!!
A wielebny po seminarium ?

(11-08-2014, 19:15)skorio napisał(a): Wczoraj na odcinku "warszawskim", w upalnym środku dnia, przy podnoszącej się i trąconej już mocno wodzie trafiam małego Bolesławika (40+), dwa małe klonki (25-30) ... i ... ciekawostka: kilkanaście metrów ode mnie, wędkarz wyciąga sandałka (ok. 40), po chwili wypuszcza... kurczę myślę... o tej porze, na płyciźnie, na małej cofce ... koniec świata. Po przeżyciu tego końca świata, wracam w górę rzeki, a tam obserwuję przy brzegu innego wędkarza, któremu pod nogami na trawie szamoce się "rybka" (ok 40-50). Trawa skutecznie ogranicza mój widok, wędkarz mnie nie widzi, ale ja specjalnie się nie ukrywam. Jego poczynania wyglądają trochę komicznie, próbuje dotknąć/złapać w rękę "rybkę", ale co chwila cofa, jakby ta "rybka" parzyła. Cholera, co jest, myślę. W końcu robi foto i łapie karkołomnie, ale nie ordynarnie rybkę i delikatnie wpuszcza do wody Oklasky. Teraz mnie zauważa Usmiech Nie przeszkadzam, widzę, że jest w oczach euforia, nie zagaduję. Wędkarz z zapałem oddaje następne rzuty. Wycofuję się, wracam do ścieżki, zachodzę go z drugiej strony i ... zagaduję.
- Czy dzisiaj coś jeszcze oprócz tego klenika ?
- To był sandacz - mówi - mój drugi w życiu Haha

Wisła żyje i ma się chyba nieźle.
Serce mi rośnie jak widzę ludzi, którzy z szacunkiem traktują jej skarby Usmiech
... o tych innych (a też ich spotykam) dziś nie napiszę Luzik

Oby ten wędkarz miał jeszcze wiele takich przygódUsmiech, za postawęOklaskyOklaskyOklasky
Brzana pływa dalej ,nie zabieram ryb bo mi nie smakują Usmiech
(12-08-2014, 07:20)zyla napisał(a): Brzana pływa dalej ,nie zabieram ryb bo mi nie smakują Usmiech
Brzany ponoć faktycznie nie są dobre ale są gatunki które są bardzo smaczne Mniam



Mi żaden rodzaj ryb nie smakuje,za dzieciaka wciskał mi stary na siłę do tej pory ma traumę.




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Narwi Marcin 1.148 774.869 31-12-2014, 15:19
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.