Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi

Czekałem na Twoje wieści. Ja ostatnio ćwiczę jazie w odkrytej miejscówce, w środę był jeden 36 cm i pasiak patelniak. Dzisiaj wyjęte trzy sztuki jaziorków w granicach 35cm -38 cm i od groma kontaktów: pukniecia, skubnięcia i atomowe walnięcia. Jakbym wszystko zaciął i wyjął, zamknęło by się wynikiem dwucyfrowym. Niestety nie widać większych ryb 40+ ale frajda jest, jeszcze trochę je pomęczę i atakuję zębate.
To zabawę miałeś niezłąOkok U mnie jaśki to przyłów, bardzo dawno na nie się nie nastawiałem, są dla mnie wciąż zagadką. Ostatni raz celowo i z efektem łowiłem je na spining za czasów ruskich obrotówek i nielicznych meppsów jakie miałemHaha Teraz brak mi czasu na te ryby w sezonie, ale obiecuje sobie, że wiosnę im poświęcęUsmiech
Ostatnio przez przypadek udało mi się namierzyć taka pachnącą jaziem metę, muszę spakować do pudełka kilka przynęt, to może i mi się je uda pomęczyćCwaniak
Pozdrawiam
Pozdrowienia dla smutnych panów z Ostrołęki z uporem trollujących metrowe płycizny w okolicach, w których łowię... Niestety mała wymiana poglądów nie wystarczyła do zastopowania Haha Wątpię też żeby przeglądali to forum, ale może zauważycie ich gdzieś w Waszej okolicy, więc pozdrówcie od chłopaków z Przasnysza ...
(15-08-2014, 19:04)fryc2002 napisał(a): To zabawę miałeś niezłąOkok U mnie jaśki to przyłów, bardzo dawno na nie się nie nastawiałem, są dla mnie wciąż zagadką. Ostatni raz celowo i z efektem łowiłem je na spining za czasów ruskich obrotówek i nielicznych meppsów jakie miałemHaha Teraz brak mi czasu na te ryby w sezonie, ale obiecuje sobie, że wiosnę im poświęcęUsmiech
Ostatnio przez przypadek udało mi się namierzyć taka pachnącą jaziem metę, muszę spakować do pudełka kilka przynęt, to może i mi się je uda pomęczyćCwaniak
Pozdrawiam

Chyba wiem o którą metę Ci chodzi, kiedyś sporo tam łowiłem jazi, często zdarzały się klenie. Na szczycie chodzi Boleń. Jeśli myślimy o tym samym miejscu to rzeczywiście warto poświęcić trochę czasu na rozpracowanie tej miejscówki, mój brat w zeszłym roku capnął tam okonia 40cm.
Dokładnie i trochę w prawo też jest obiecujące miejsce.
(16-08-2014, 10:22)fryc2002 napisał(a): Dokładnie i trochę w prawo też jest obiecujące miejsce.

Pewnie chodzi Ci o to zwalone drzewo które jest wcześniej, za nim często chodzą bolenie.

P.S. Możesz się kiedyś tam na mnie natknąć. W tym roku jeszcze tam nie byłem ale planuję wypad.Cwaniak

Jakieś 2tygodnie temu zrobiłem sobie tam rajd i przeszedłem całość korytem. Są tam bardzo fajne rynny i rafki, miejsce obiecujące i z brzegu mało dostępne. Nogi mam do tej pory podrapane, bo bez śpiochów chodziłem, tylko w butach i spodenkachHaha a kilka razy na brzeg musiałem wyjść bo wodą się nie dało.
Byłem rano z teściem, ale kiepściutko oprócz jednego 40-taka na sieka i okonka u mnie nicBezradny Teść miał jednego coś około 60, ale spiął się pod nogami.
Po wykonaniu prac domowych, moja połówka dala zezwolenie na wypad popołudniowyHura Przez 1,5godz. tylko dwa puknięcia w woba, bez kontaktu z rybą. Przerzucenie arsenału przynęt i jest siedziHaha Czuję, że wymiar, trochę przeciągania i wlazł w pobliską roślinność. Dostał luzu i jakoś go wyciągnąłem.
   
Machnięcie ogonem na do widzenia i powrót do domu
   
U mnie dziś wieczorna sesja na zero a nawet na minus, urwałem jednego z ulubionych wobków Beczy. Były jakieś tam dwa puknięcia ale bez konkretów. Coś mi się wydaje że w weekend w moich miejscach ryba się chowa gdzie popadnie przed wariatami na skuterach i szybkich łodziach . Dziś jeden taki szalał na skuterze WOPR-u jak niewyżyty i to za "nasze pieniądze" (miasta). Po zachodzie słońca zaczęły się pokazywać pojedyńcze piękne bolenie ale takie "jaśki wędrowniczki". Raz tu uderzył, raz tam, generalnie widać że powoli czują już jesień. Woda też już nie taka ciepła jak kilka dni temu. Najlepsze przed nami Zacieszacz
Tez mi brakuje zmarzniętych paluchówHaha a tak poważnie to dobrze, że woda się schładza. Ja pewnie jeszcze do połowy września pomęczę szczupłe na Narwi, a potem Wisła i pieskiHura




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.459 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.