Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Postąpiłeś prawidłowo Usmiech Niezwłocznie wyrwałeś blachę z wody w obawie, aby zębata paszcza Ci nie zabrała balchy Oczko
Teraz to i ja to wiemHaha wredna rybaJezyk_oko

Normalnie jak w "Szczękach", ale tak na poważnie to w takiej sytuacji człowiek raczej nie jest w stanie nic zrobić sensownego. Ułamek sekund, emocje i odruchowa reakcja, a później rozmyślanie co by było gdyby...
Masz rację Pawello. Człowiek sobie w samotności, ciszy i spokoju rozmyśla o sensie egzystencji, czy też o teorii strun, a tu nagle taka paszczaStres toż to zawał gotowyROTFL
P.S.
Byłem dziś wieczorem nad wodą z innego wątku i ryba się ruszyłaUsmiech Szkoda, że idzie przybór i d...
Dzisiaj rano wybrałem się nad Narew na zębate, no i wynik przerósł moje oczekiwania Kwadr. O 4:30 byłem już nad wodą co by popodziwiać wschód słońca i budzacy się dzień. Nie liczyłem z samego rana na wynik gdyż ostatnio zębate upodobały sobie godzinę 7:00 na brania. Nie było mi dane w spokoju obserwować wschodu, najpierw na woblerka strzelił okoń pod 20 cm. Myślę sobie, no to dzień zaliczony. Mija godz. 5:10 i branie na Bonito Kleń 3,5 cm. Trochę przeciągania liny, 2 świece z rozdziawionym pyskiem i szczupły 62 cm kapituluje.
   

Trochę zabawy z odchaczaniem i szczupal daje nura z powrotem do wody. Wracam w to samo miejsce, pierwszy rzut na tegoż samego woblerka i branie. Czuć że ryba sporo mniejsza ale robi sporo rabanu na powierzchni. Już wiem że to jaź, a raczej jazik bo mierzył całe 32 cm, ale i tak sprawił mi sporo frajdy bo to pierwszy jaź w tym sezonie.
   

Mija ok 15 min. i kolejne branie, tym razem trochę niżej niż poprzednie i na Salmo Hornet 4cm. Na brzeg wyjeżdża zębaty pistolet, po zmierzeniu okazuje się że ma 51 cm. Niestety, głęboko łyknął i minęła chwila zanim uporałem sie z odchaczeniem, zaczął też trochę krwawić. Żeby zbytnio go nie osłabiać, szybkie mierzenie i do wody, trochę postał ale zaraz dał nura. Mam nadzieję że da radę Tak. Ryby może nie powalają wielkością ale i tak zabawa była. Widać że coś się rusza, może i te większe się ruszą.

Ładny komplecik Paweł.Grunt,ze coś się działo i kotwic nie porozginałyOkok
Też mnie dziś doszły słuchy, że coś drgnęło na naszym odcinku rzeki. Gratuluję rybek i zabawyOklasky Ja do piątku muszę czekaćBezradny
(11-08-2014, 18:53)fryc2002 napisał(a): Też mnie dziś doszły słuchy, że coś drgnęło na naszym odcinku rzeki. Gratuluję rybek i zabawyOklasky Ja do piątku muszę czekaćBezradny

Fryc, ja też czekam do piątku Haha. Na 2 tygodnie zostanę "słomianym wdowcem", małżonka wyjeżdża z dziećmi do teściów do końca wakacji. Będzie "hulaj dusza, piekła nie ma", tylko praca przeszkadza ale to małe piwo.

Dzisiaj rano powtórka z rozrywki, 4:30 nad wodą. Zameldowały się rybki jak na fotkach:

Jaź 39 cm złowiony na mało jaziową przynętę: błystka ABC nr .3. Jest progres w długości, czekam na 40+
   

Okonek ok. 20cm
   



Były jeszcze 2 spięte zębate: Wnerw i klenik ok. 25 cm. Bez rewelacji ale grunt że się coś dzieje.





Fryc, ja też czekam do piątku Haha. Na 2 tygodnie zostanę "słomianym wdowcem", małżonka wyjeżdża z dziećmi do teściów do końca wakacji. Będzie "hulaj dusza, piekła nie ma", tylko praca przeszkadza ale to małe piwo.

SzczęściarzHaha Moja teściowa mieszka na tej samej ulicy, ale dobra z niej kobieta, a i teść wędkarzKwadr



Dzisiejszy wynik to jeden wymiar na Jigmasera Spinmad, 2 króciaki i 2 spięte. Niestety jak ryby zaczęły brać, to już musieliśmy się zwijać.
Coraz więcej rapek widać, trzeba będzie chyba się wybraćCwaniak
   




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad Kanału Żerańskiego anguiler 27 27.842 22-12-2014, 10:14
Ostatni post: spawciu
  Wieści znad Wkry wisnia 260 187.702 16-12-2014, 14:21
Ostatni post: Stachu
  Wiesci z Pomorza andrew 7 9.364 14-12-2014, 12:48
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Warty Rasta 80 58.956 12-12-2014, 11:26
Ostatni post: bartolek
  Wieści znad Zegrza anguiler 184 154.071 05-12-2014, 17:56
Ostatni post: damian_
  Wieści znad Wisły tymon 1.080 689.459 04-12-2014, 23:42
Ostatni post: przem
  Wieści z lodu mick 29 26.792 03-12-2014, 12:44
Ostatni post: sajdol
  Wieści znad Orzyca bysior 26 24.462 11-11-2014, 19:20
Ostatni post: ciechan
  Wieści z mazowieckich rzeczek pawcio 13 15.100 02-11-2014, 13:52
Ostatni post: witaszek10
  Wieści znad Bugu gonzaless 117 99.650 06-10-2014, 10:56
Ostatni post: Marcin


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.