Shrap-Drakers Fishing Forum
PZW po prostu zwala z nóg...
#41
cześć,
kazda inicjatywa poprawiająca stan rybostanu naszych wód będzie dobra. Choćby walka z pomocą przeziębienia ROTFL

cytat: Nie wiem ile zarabia się w PZW"
Moim zdanbiem nie jest ważne ile zarabiają, a jak gospodarują. Osobiście nie mam nic przeciwko, aby dobry menedżer PZW zarabiał 30 tys. zł netto na miesiąc, pod warunkiem, że wykonuje dobrą robotę.
A jak to wygląda w okręgach? Też nie wiem, bo niełatwo zajrzeć do pertfela dyrektora.
W kazdym razie, parcie na kasę mają niezłe: w jednym z małych okręgów dyrektor kupił laptop za blisko 8 tys. zł - jak usłyszałem informację: "do obsługi zawodów", ha ha, czyli do obsługi arkusza Exell Bezradny
W innym okręgu, też niewielkim, wybrano na dwie kadencje prezesa, który na dojazd do siedziby okręgowej PZW dostawał roczną dietę w wysokości 30 tys. zł. Na szczęście działaczom będącym w opozycji w końcu udało się dziada wywalić i pieniądze przeznaczono na inne ważniejsze sprawy. Znam jednego prezesa okręgu o liczebności 16000-18000 członków, który piastował prezesurę przez 2 kadencje, a następnie zasiadał w zarządzie, który osobiście mi powiedział, tutaj zacytuję (uwaga brzydkie wyrażenie): "I po huj zarybiać Wisłę, nie ma potrzeby, ryby były i są!". Słowa te padły podczas wędkowania, na luzie, przy butelce zimnego piwa (o pijaństwie nie ma mowy). Na szczęście, po 9 latach "gospodarowania" na Wiśle okreg ten utracił odcinek rzeki i mam nadzieję, że już nigdy nie będzie dopuszczony do gospodarowania na dużej rzece.
Cieszę się, że wielu z Was przeczytało ten wątek i mam szczerę nadzieję, że wielu z młodych ludzi, mających siły, wyższe wykształcenie prawnicze lub administracyjne, wolę walki i marzący o lepszej przyszłości podejmą się ściągnięcia z "tronu" pomylonych prezesów i niekompetentnych ludzi. Oby tylko wystarczyło Wam siły, drodzy koledzy po kiju.

pozdrawiam Smutny
Odpowiedz
#42
Byc moze cenna inicjatywa. Zero wzmianki o PZW...
http://stooq.pl/n/?f=713839&c=1&p=4+18+22
Odpowiedz
#43
Przeczytałem w nowym WŚ wywiad z jedynie słusznie panującym prezesem. Rzeczywistość w jakiej żyje ten Pan wskazuje jednoznacznie, iż ..............szkoda gadać.
Odpowiedz
#44
andrew - dzięki za ten link, przeczytałem o tych kormoranach. Głupota naszych ministerstw i doradców poraża.
Odpowiedz
#45
http://mazurskiwedkarz.pl/a-jednak-rewolucja-w-mysliwstwie/
Odpowiedz
#46
Bysior,
1 kwietnia już za nami. To są jawne jaja a z tą wiewiórką szarą i wnykami to już pojechali na maksa. Na Wyspach mają z tą szarą wiewiórą problem bo to intruz z tego co pamiętam tak jak u nas norka amerykańska. To musi być ściema primaaprilisowa jak dla mnie.
Odpowiedz
#47
(05-04-2013, 06:52)spining napisał(a): Bysior,
1 kwietnia już za nami. To są jawne jaja a z tą wiewiórką szarą i wnykami to już pojechali na maksa. Na Wyspach mają z tą szarą wiewiórą problem bo to intruz z tego co pamiętam tak jak u nas norka amerykańska. To musi być ściema primaaprilisowa jak dla mnie.

Bo to właśnie jest żart primaaprilisowy Usmiech A raczej odbicie gospodarki i kierunku postępowania naszego jedynego słusznego związku na przykładzie myślistwa...
Odpowiedz
#48
(05-04-2013, 06:41)bysior napisał(a): http://mazurskiwedkarz.pl/a-jednak-rewolucja-w-mysliwstwie/

Mam nadzieję, że to prima aprilisowe wieści. W innym przypadku to największa głupota jaką zrobiono by łowiectwu i pierwszy krok ku temu by oddać nasze lasy w ręce zagranicznych inwestorów.
Odpowiedz
#49
(05-04-2013, 07:53)bysior napisał(a):
(05-04-2013, 06:52)spining napisał(a): Bysior,
1 kwietnia już za nami. To są jawne jaja a z tą wiewiórką szarą i wnykami to już pojechali na maksa. Na Wyspach mają z tą szarą wiewiórą problem bo to intruz z tego co pamiętam tak jak u nas norka amerykańska. To musi być ściema primaaprilisowa jak dla mnie.

Bo to właśnie jest żart primaaprilisowy Usmiech A raczej odbicie gospodarki i kierunku postępowania naszego jedynego słusznego związku na przykładzie myślistwa...

Uff Usmiech Od razu mi to wydawało się nierealne. Choć wolałem się upewnić bo czasami największe utopie przechodzą...
Odpowiedz
#50
A tymczasem na Mazurach ....
http://stooq.pl/n/?f=730578&c=0&p=4+18+22
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Brzóze, PZW OM, list otwarty do rzecznika PZW bysior 0 4.118 15-11-2019, 05:32
Ostatni post: bysior
  Magazyn śledczy o PZW online bysior 2 4.573 05-07-2019, 17:12
Ostatni post: bysior
  Nowy Prezes PZW bysior 5 7.042 27-10-2017, 17:49
Ostatni post: bysior
  Petycja NIE DLA RYBAKOW NA WODACH PZW Peter 25 25.348 21-01-2015, 13:47
Ostatni post: niszczu
Rainbow PZW na celowniku Ministerstwa Sportu kaczy 4 10.786 05-02-2013, 11:14
Ostatni post: fiku
  Jakie są cele PZW... burymichu 9 14.840 27-02-2012, 19:43
Ostatni post: moczykij


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.