Shrap-Drakers Fishing Forum
Kołowrotek kleń/jaź
#21
(28-02-2012, 12:04)grisha napisał(a): Mam małą prośbę do Warszawiaków Kwadr Znacie jakiś sklep blisko centrum gdzie można pobawić się Ryobi Zauberem Mysli W Bassie chyba nie mają ich w ofercie a o ucho obiło mi się o jakimś sklepie na ulicy Twardej ... Pomożecie w tej kwestii ? Prosi

Aha, czy Zauber w rozmiarze 2000 będzie dobrym rozwiązaniem pod patyk WCH Iri Lucky 275 i łowienie kleni na małe wobki ? A może macie swoje typy w podobnym budżecie ?

będę wdzięczny za info i sugestie z Waszej strony Usmiech

pozdrawiam Grisha

Ewentualnie podjedz do Centrum Wędkarstwa ul.Wybrzeże Gdyńskie 2.Mają tam spory arsenał choć jak większość czekają na dostawę.
Wg mnie Zauber 2000 będzie odpowiedni.To mocny młynek więc nawet jeżeli trafisz na większy przyłów powinien poradzić sobie bez problemu.
Wklejam linka do forum gdzie temat był troche poruszony

http://www.jerkbait.pl/forum/index.php?t=msg&goto=21508&

Odpowiedz
#22
Na popularnej w Leclerku na stoisku wędkarskim mają Zaubery
Odpowiedz
#23
dzięki chłopaki Okok pokręcę, pomarudzę i pewnie się skuszę Tak
Odpowiedz
#24
(28-02-2012, 15:17)czermin napisał(a): Na popularnej w Leclerku na stoisku wędkarskim mają Zaubery

tak się składa że dziś do Leclerca dzwoniłem, maja tylko 3 i 4, składana rączka, bez zapasowej szpuli po 299 pln
Odpowiedz
#25
Zaubera znajdziecie także w Łomiankach na ul. Warszawskiej
Odpowiedz
#26
(28-02-2012, 18:41)smerfik napisał(a):
(28-02-2012, 15:17)czermin napisał(a): Na popularnej w Leclerku na stoisku wędkarskim mają Zaubery

tak się składa że dziś do Leclerca dzwoniłem, maja tylko 3 i 4, składana rączka, bez zapasowej szpuli po 299 pln
Ciekawe czy to stare modele czy może już nowe Mysli

Odpowiedz
#27
w Łomiankach mają tylko te ze składaną korbką i z info które dostałem to są to kołowrotki z nowej dostawy Dobani czyżby "nowe" modele miały by tylko składane Mysli
Odpowiedz
#28
w Łomiankach powinny być Zauberki z karbonową skręcaną rączką, taki specjalny wypuścik model na 2011, wiem bo sam takiego "2000" w czerwcu nabyłem i zdążyłem go już w styczniu zgubić...Beczy wojtek_b zna moje cierpienie z tego powodu Bezradny
Odpowiedz
#29
Jeszcze słówko o Amundsonie. Mam model 2000. Chodził na lekkim spinningu a od jakiegoś czasu używam go do lekkiego feedera. Uważam, że w tej cenie to naprawdę dobry kołowrotek. Dużym plusem są dwie, metalowe szpule. Wadą tych kołowrotków jest dosyć często psujące się łożysko w rolce kabłąka. Na dniach wymienię je po raz trzeci. Jak na 4 sezony używania wydaje mi się to do przeżycia
Odpowiedz
#30
(29-02-2012, 11:15)grisha napisał(a): w Łomiankach mają tylko te ze składaną korbką i z info które dostałem to są to kołowrotki z nowej dostawy Dobani czyżby "nowe" modele miały by tylko składane Mysli

Zauber w standardzie ma składaną rączkę podobno w nie których były sztywne ale ja się nie spotkałem z takim. Seria tak jak smerfik pisze karobanych miała skręcane rączki ale nie miałem takiego w ręku Bezradny
Ja do swojego 4000 dokupiłem od spro a 2000 został ze składaną miałem jeszcze 3000 i też miał składaną.
A nowa seria czyli kołowrotki sygnowane Made in China Krzyk miałem taki i od razu sprzedałem to już nie to Bezradny
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.