Shrap-Drakers Fishing Forum
Kołowrotek Spro Performa 630FD
#1
Witam...
Miał ktoś do czynienia z tym modelem ew. macał w sklepie?
Planuje prezent pod choinkę do 150zł coś polecicie konkretnego do średniego spiningu?
Pzdr...
Odpowiedz
#2
Także się zastanawiam na tym kołowrotkiem i dołaczam sie do pytania
Odpowiedz
#3
To chyba będę pierwszym testeremCwaniak
Zamówiony dziś także zdam opinie jak dotrze co i jak.
Pzdr...
Odpowiedz
#4
Dziś dotarł a więc:
Szału nie ma ale za tą cenę nie spodziewałem się nic lepszego, jakość wykonania mogła by być lepsza - plastiki jak w kołowrotkach za 80 zł. Na sucho kręci płynnie ale też bez rewelacji ( coś na po dobę jak dragon viper itp.) No i jeszcze rączka korbki wg. mnie ma za duży luz - stuka podczas kręcenia co może być uciążliwe na dłuższą metę. (Made in china to made in china niestety). Bezradny
Jak dla mnie cena powinna oscylować raczej w granicach 100 zł max. 120 ale pewnie stanieje na wiosnę a na chwilę obecną chyba lepiej rozejrzeć się za modelem passio lub Ryobi Ecusima, które są w podobnych cenach.
Jest to tylko i wyłącznie moja subiektywna opinia nie poparta żadnymi testami na wodzie także trzeba wziąć to pod uwagę przy wyborze kręciołka a jak będzie naprawdę sprawował się ten model? Hmmm...za rok będzie można coś więcej powiedzieć.
Pozdrawiam...
I połamania... Oczko
Odpowiedz
#5
Kolego i jak testowałeś już kołowrotek konkretniej?Jak wrażenia??
Odpowiedz
#6
Niestety na wodzie jeszcze nie był (patrząc za okno prędko nie będzie) Beczy,ale nawijana była plecionka także w tym segmencie bez zastrzeżeń. Myślę, że jak dorwiesz w granicy 100zł to można brać chociaż zależy do czego ma być ten kręciołek?
Pozdrawiam...
Odpowiedz
#7
Chyba jednal wezme sprawdzony spro passion
Odpowiedz
#8
Raczej też byłbym za passion.
Odpowiedz
Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.