Shrap-Drakers Fishing Forum
Nowe Zasady Wędkowania Okreg Mazowiecki
#21
(01-01-2012, 16:59)Salmo_Salar napisał(a): Tylko piszesz @Marcin, że można by wstawiać filmiki by napiętnować takiego człowieka. Daj przykład, niech wszyscy w Twoje ślady idą Brawo

@Bandzior, mieszkam nad Bugiem, ale jakoś na to nie patrzę jak na codzienność i normalność Mysli

Pozdrawiam

Salmo

Wolę robić, i nie chodzi mi tu o filmiki.
Odpowiedz
#22
@Paweł, dobrze opisane, jednak co należy przyjąć - te 200 łódek musiałoby być operowanych przez nieetycznych/kłusowników, jakby ich nie nazwać. Co Ty byś strasznego zrobił jakbyś połowił sobie płotek. Jednak w tych 200 łódkach zawiera się część osób porządnych. Właśnie porządni na tym tracą.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#23
(01-01-2012, 17:01)Paweł napisał(a): Czy to nie jest warte tej próby wprowadzenia takiego przepisu?
Moim zdaniem warte, tym bardziej, że co do tych 50-ciu z czystym sumieniem będę mógł "nawrzucać im", tak dla własnej satysfakcji...

To ja do Ciebie Pawle już teraz będę miał prośbę. Jeśli zobaczysz płynącą łódkę z dwiema osobami (mną i Martą) i ze środka tej łódki będzie się wydobywał dym (z grilla) to proszę oszczędź nas ROTFL a ja już teraz obiecuję że jeśli będę pływał, a będę na pewno to będę bez wędek i cel wyprawy będzie tylko rekreacyjny.
Poza tym zgadzam się w 100% z Twoimi słowami i jestem przekonany że zdecydowana większość wędkarzy będzie postępowała podobnie.

PS: pierwszy raz boję się o dostęp do moich miejscówek brzegowych bo skoro jest zakaz łowienia z łodzi to gdzieś Ci wędkujący muszą się pomieścić. Chyba jednak wstrzymam się z wędkowaniem do 1 maja.
Odpowiedz
#24
Salmo, wiem, że porządni tracą (w tym i ja za takiego się uważam).
Ale przecież tylko do końca kwietnia, uważam, że warto. Chociaz nie poprzeszkadzamy szczupakom, okoniom i płotkomUsmiech

Marcin, ja tak ogólnie z tymi łódkami, żeby nie mieszać do tego grillujących na łódkachHaha
Poza tym jakbym Was zobaczył na łódce to przede wszystkim uśmiechnął bym się radośnie do Marty - tak jak Ona uśmiechała się kiedyś do nas na forum z pięknym kleniemUsmiech
Odpowiedz
#25
(01-01-2012, 17:21)Paweł napisał(a): Marcin, ja tak ogólnie z tymi łódkami, żeby nie mieszać do tego grillujących na łódkachHaha
Poza tym jakbym Was zobaczył na łódce to przede wszystkim uśmiechnął bym się radośnie do Marty - tak jak Ona uśmiechała się kiedyś do nas na forum z pięknym kleniemUsmiech

W tym roku uśmiechnie się z pięknym sandaczem i postaramy się żeby był też i wąsaty bo te dwie ryby są jej głównym celem, no ale nie o tym dyskusja.
Odpowiedz
#26
Wtrącę jeszcze swoje trzy grosze...w ubiegłym odległym już roku 2011 widziałem wraz z Kiksem wędkując na Narwi taką oto sytuację:
kajak a w nim dwie osoby, mężczyzna siedzący z tyłu wiosłuje, natomiast kobieta siedząca z przodu trzymała w ręku krótki kijek a do niego przymocowana była oczywiście żyłka a na jej końcu obrotówka long...
Płynęli pod przeciwnej stronie w miejscu obrośniętym silnie roślinnością wodą...sprytnie sobie trolingując Nerwus
Shrap-Draker's
Odpowiedz
#27
mówicie ze chory przepis hm raczej chyba nie

parę lat temu na Siemianowce można było pływać przez cały rok zimy były kiepskie lodu jak na lekarstwo to i pływali i tępili szczupaki i okonie do bólu
bodajże tak 4 lub 5 lat jest zakaz pływania od 1 grudnia do 1 maja i co w tym okresie nie zobaczysz lodki na wodzie
czemu bo wędkarze sami sie pilnują i piętnują a co śmieszniejsze potrafią jeden na drugiego dzwonić na policje

wiec to tylko kwestia czasu i ludzie zrozumieją i tyle

były burze o zakazie wędkowania z wyspy najlepsze łowiska sumowe sa wokół niej i co po dwóch latach wyspa zarosła tak dziko ze juz nikt nie myśli o tym żeby tam biwakować i ryby lowic
Odpowiedz
#28
A mój sąsiad, jak by nie było wędkarska wyga nie wierzy w to co mu mówię, czyli to że do 1 maja nie można zgodnie z regulaminem wędkować z łodzi. Mówi że takie coś nie mogło wejść i nikt jeszcze o tym z jego znajomy nie wie a to przecież on zawsze takie nowości pierwszy wiedział Haha.
Mówię Wam że prawie się z nim pokłóciłem a on nadal swoje że nie i już. Jutro idzie do sklepu wędkarskiego opłacić kartę i jeśli to prawda, a prawda to kartę opłaci dopiero w maju Kwadr.
Odpowiedz
#29
(01-01-2012, 19:50)Marcin napisał(a): A mój sąsiad, jak by nie było wędkarska wyga nie wierzy w to co mu mówię, czyli to że do 1 maja nie można zgodnie z regulaminem wędkować z łodzi. Mówi że takie coś nie mogło wejść i nikt jeszcze o tym z jego znajomy nie wie a to przecież on zawsze takie nowości pierwszy wiedział Haha.
Mówię Wam że prawie się z nim pokłóciłem a on nadal swoje że nie i już. Jutro idzie do sklepu wędkarskiego opłacić kartę i jeśli to prawda, a prawda to kartę opłaci dopiero w maju Kwadr.

No i już jest 1:0 dla nasHura
Odpowiedz
#30
Jak równica czy opłacisz teraz czy w maju (do końca kwietnia)?? Płacisz tyle samo, a lepiej kupić by mieć z głowy.

Bizonik, a jak lód jest to jak się ma przepis o zakazie łowienia z łódki?? Czy z łódki czy z lodu jedne szarpanie Haha

Na Bugu co raz częściej widzę łódki, tutaj miałby kto pilnować (SG). Pływają jak chcą i często to pospolite chamy.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Nowe zasady wędkowania w OM 2017 bysior 4 8.308 12-11-2016, 01:47
Ostatni post: bysior
  Powiększony Okręg Mazowiecki michaln 3 9.022 05-10-2013, 20:40
Ostatni post: sacha
  Nowy okręg ochronny Bizonik 52 51.196 07-11-2012, 22:42
Ostatni post: Marcin
  stanice PZW okręg mazowiecki Artur Z. 11 19.413 20-03-2012, 06:53
Ostatni post: hairy


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.