Shrap-Drakers Fishing Forum
Strażnik akumulatora, czy to potrzebne?
#21
...to mooże i ja bym zaryzykował..
Odpowiedz
#22
okUsmiech pasuje, hehe. Gościu się walnął na aukcji, bo jak z nim rozmawiałem to coś przebąkiwał że po 70zł za sztukę. Ale na aukcji jest cena 50zł i jeżeli za taką pójdzie to za tyle musi sprzedać.

Jeżeli jesteście zainteresowani, to mogę zalicytować dla nas wszystkie aku (żeby w razie czego było że wziąłem sam więcej sztuk) ustawie się z gościem, odbiore aku i odbierzecie je odemnie później.
Odpowiedz
#23
Chyba, że ktoś z was ma jakieś urządzenie którym można sprawdzić w jakikowiek sposób ten oku, to wtedy ew. razem możemy odebrać.
Odpowiedz
#24
jedynie mozna to sprawdzic poprzez 2-3 krotny proces laduj rozladuj na ladowrce mikroprocesorowej ktora pokazuje ile weszlo i ile wyszlo z akusa

jak bedziesz robil zamowienie wez dla mnie 2szt jak nie do silnika do wykorzystam je do ups
Odpowiedz
#25
Ok, Rapa i Damian dla was brać też?
Odpowiedz
#26
ja jeden poprosze
Odpowiedz
#27
Damian bierz dwa zawsze lepiej nosic
Odpowiedz
#28
Ok:

1. Damian- 1sztuka
2. Krzysiex- 2 sztuki
3. Bizon- 2 sztuki

Razem: 5 sztuk

Jak ktoś jeszcze chętny to do końca dzisiejszego dnia, bo jutro zadzwonie i zagadam czy może poza allegro jeszcze coś zejdzie Haha

Kaske za was założe, a później się przy odbiorze rozliczymy między sobą, tylko żeby się nikt po fakcie nie rozmyślił, bo mi nie potrzebna mała elektrownia Pfftt
Odpowiedz
#29
jeden mam wlasnie 4 letni min koty kwasowy 100aph na jakies 6/7h na "dwojce" przy dobrej pogodzie bez fali spokojnego plywania daje rade...ten bedzie jako rezerwa tam gdzie musialemjuz siadac do wioseł teraz będzie dalej relaksikUsmiech
Odpowiedz
#30
Chłopaki jak jesteście w temacie silników to może mi coś poradzicie.

Potrzebuje mały silniczek do pontonu 250cm. Zdecydowałem że będzie to bzyczek o mocy 28-32 lbs. Priorytetem jest ekonomia.

Myślałem o Minn Kota endura 30 (ok. 520zł najtaniej)- niby uznana marka, ale podobnież przereklamowane
Lub NERAUS 32lbs (cena podobna)- dobre opinie, minimalnie mocniejszy i GWARANCJA na 5 lat!

Dodatkowym faktem jest to, że jak dobrze pójdzie to będę miał możliwość zakupu tego drugiego za 350zł, kilka razy używanego i z gwarancją jeszcze przez 3,5 roku. Myślicie że to dobry wybór?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Romana 430 czy Necko 420 - silnik elektryczny? qwerty35 9 11.928 06-03-2016, 13:40
Ostatni post: bohun2006
  Przechowywanie silnika spalinowego i akumulatora żelowego przez zimę rybakaw 14 12.466 19-11-2014, 22:31
Ostatni post: pawcio
  Ponton jest- przyczepka na płaozach czy kółkach? mawer 13 22.422 10-11-2012, 17:14
Ostatni post: sharki
  czy warto zakupić yam 30s + yamaha f15 na Odrę ? mawer 9 11.776 17-06-2012, 13:24
Ostatni post: mawer


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.