Shrap-Drakers Fishing Forum
Koszulka SD ze zdjęciem ryby?
#31
Koszulki fajny temat.Coś z tematyki C&R może się komuś spodoba.

   

   

   
Odpowiedz
#32
A ja wrzucę takie Cwaniak

   

   

   

Odpowiedz
#33
Kurde, kurde, kurde Pfftt gdzie i kiedy mi fote zrobiłeś ?
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#34
Przeszukując moje archiwa Usmiech
Odpowiedz
#35
   


Odpowiedz
#36
Pioo świetna fota Oklasky
Odpowiedz
#37
(30-10-2013, 09:09)bysior napisał(a): Pioo świetna fota Oklasky

Dzięki ale i tak nie może konkurować z okoniem Domina (trzecia fota) czy z drugim zdjęciem bolka od Siwka.
Odpowiedz
#38
Panowie!!! Fotki mistrzostwo świata... nie wiem na która zagłosuję... ale mimo, że sumów nie łowię to jesteś @pioo z Grishą i jego klonkiem na czarnucha moim faworytem... brawo brawo Usmiech
Odpowiedz
#39
Każda fota coś w sobie ma Usmiech W ogóle fajna inicjatywa z tym konkursem Okok Dzięki temu na forum wpadło trochę fajnych fotek i powiało świeżością. Tego mi tu brakowało - fotek z rybami. Tak jak kiedyś gdy była jeszcze galeria ... może powrócą czasy gdy znowu będzie...
Odpowiedz
#40
(30-10-2013, 20:02)domin napisał(a): Każda fota coś w sobie ma Usmiech W ogóle fajna inicjatywa z tym konkursem Okok Dzięki temu na forum wpadło trochę fajnych fotek i powiało świeżością. Tego mi tu brakowało - fotek z rybami. Tak jak kiedyś gdy była jeszcze galeria ... może powrócą czasy gdy znowu będzie...

Domin mówisz i masz. zajrzyj do rozmaitości Usmiech
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.