Shrap-Drakers Fishing Forum
Koszulka SD ze zdjęciem ryby?
#11
(11-10-2013, 20:14)domin napisał(a): Fajny pomysł. Oczywiście na koszulce powinno znajdować się też logo SD i może też rok bo np. jak za rok znowu coś takiego wystartuje to wtedy będzie kolejna edycja i kolejny rok na koszulce.

No i koszulka też powinna być w miarę jakościowo ok aby po paru praniach nie zrobiła się szmata.

Mam jeszcze jeden pomysł i propozycję, na zdjęciu oczywiście będzie umieszczony podpis autora, a dla zwycięskiego zdjęcia proponuję z moich zasobów od zaprzyjaźnionego rękodzielnika jeden wobler boleniowy, 2 sandaczowe opaskowe i żuczek (woblery oczywiście uzbroję:
   


Odpowiedz
#12
Super pomysł !!!!!!!!!!! Zacna inicjatywa !!!!!!!!! OklaskyOklaskyOklasky
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#13
Zacna inicjatywa i tak jak pisał Domin koniecznie z logiem SD Okok
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#14
Szanowni Panowie,
W związku z zainteresowaniem, tak jak wspomniałem wcześniej dla zwycięskiego zdjęcia 4 woblery.
Proponuje następujące zasady:
1. Zgłaszanie zdjęć do końca listopada
2. Głosowanie przez aplauz (kto dostanie więcej głosów w wątku, ten wygrywa) - głosowanie od 1 do 14 grudnia
Następnie do końca grudnia ustalenie szaty graficznej (ta która dostanie więcej głosów wygrywa) zamówienia na koszulki do końca stycznia. Każda koszulka będzie miała logo SD, numer (kto pierwszy ten niższy numer, numer 1 proponuję dla @Bysiora) oraz nazwę użytkownika, którego zdjęcie wygrało.

Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz
#15
Ile zdjęć może wstawić jeden użytkownik? Fotki z tego roku czy nie ma to znaczenia?
Odpowiedz
#16
(14-10-2013, 20:38)domin napisał(a): Ile zdjęć może wstawić jeden użytkownik? Fotki z tego roku czy nie ma to znaczenia?

Rocznik zdjęć bez znaczenia, to ma być fotka, którą chciałbyś mieć na koszulce. Jeżeli masz więcej zdjęć, które wg. Ciebie byłyby fajne na koszulce to wstaw, żeby nie było bałaganu umówmy się może na max 3 zdjęcia od jednego użytkownika Usmiech
Odpowiedz
#17
Hmmm.... Czyżbyście nie mieli żadnych fajnych fotek, czy może nie chcecie się podzielić Beczy ?
Odpowiedz
#18
(22-10-2013, 21:19)qbanerra napisał(a): Hmmm.... Czyżbyście nie mieli żadnych fajnych fotek, czy może nie chcecie się podzielić Beczy ?

Panie, zdjęciów u nas jak u Ruskich rakiet, z tym że bez rybów Bezradny.

Ja nawet dziś byłem i zdjęcia pstrykałem, pogoda piękna to i zdjęcia nie najgorsze powychodziły, ba nawet rybaka zwijającego sieci udało mi się uwiecznić Zalamka, tylko że jak wspomniałem wcześniej wszystko bez ryb bo w tym roku nie łowię Wnerw.
Odpowiedz
#19
No kurka a w awatarach rybki przecudnej urody...
Odpowiedz
#20
Darek mnie namawiał żeby wrzucić tą fotę
[attachment=16440]

a ja od siebie wrzucę mojego bola na muchę
[attachment=16441]

pozdrawiam
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.