Shrap-Drakers Fishing Forum
Koszulka SD ze zdjęciem ryby?
#21
Pomysł super oczywiście. Zdjęcie ryby będzie podejrzewam najtrudniejszą sprawą... ja takiego niestety nadającego się raczej nie mam (ale poszukam) i trzymam kciuki za Waszą inicjatywę Okok
Odpowiedz
#22
Jak pobogłosławione przez Ojca Dyrektora to pójdzie teraz jak lawina Hura
Odpowiedz
#23
Moje propozycjeUsmiech.
   
   
Odpowiedz
#24
Cieszę się, że zaczyna coś się dziać. Dziękuję Panowie Usmiech
Odpowiedz
#25
no to ja zapodam fotkę z wczorajszego wypadu:

   
Odpowiedz
#26
To i ja od siebie też coś wrzucę choć słabizna ze zdjęciami samych rybek Usmiech Pozdrawiam - Grisha
Odpowiedz
#27
Klenio na handmade
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#28
Moze by zrobic konkurs na, powiedzmy 3 logo z rybkami.Te z największą iloscia głosów zostaną wlepione na koszulki?Mysli
Odpowiedz
#29
(28-10-2013, 11:57)Król Tarcho napisał(a): Moze by zrobic konkurs na, powiedzmy 3 logo z rybkami.Te z największą iloscia głosów zostaną wlepione na koszulki?Mysli

Super pomysł Królu Oklasky Ewentualnie np. z jednym do wyboru Usmiech
Dla jednego leszcze dla drugiego szczupły a trzci chce bla albo klenia.
Np. 3 kategorie:
- Drapieżnik
- Drapieżny białoryb
- Białoryb

Co o tym myślicie?
Pozdro,
Kuba
Odpowiedz
#30
Myślę że nie ma co na początku kombinować z 3 kategoriami. Zróbmy pierwszy raz z jedną rybą i zobaczmy jaki będzie tego skutek. Jeśli odzew będzie spory to za rok można próbować śmiało z 3 kategoriami.
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.