Shrap-Drakers Fishing Forum
Koszulka SD ze zdjęciem ryby?
#1
Szanowni Koledzy,
Mam taką nieśmiałą propozycję, może udałoby się zorganizować konkurs pt. zdjęcie ryby trwający np. do końca roku na zdjęcie, które moglibyśmy wykorzystać na koszulki SD. Niestety koszt takiej koszulki oscyluje w okolicy 50 zł, więc nie wiem, czy takie coś miałoby sens?
Co o tym myślicie?
Pozdrawiam,
Kuba
Odpowiedz
#2
(11-10-2013, 18:49)qbanerra napisał(a): Szanowni Koledzy,
Mam taką nieśmiałą propozycję, może udałoby się zorganizować konkurs pt. zdjęcie ryby trwający np. do końca roku na zdjęcie, które moglibyśmy wykorzystać na koszulki SD. Niestety koszt takiej koszulki oscyluje w okolicy 50 zł, więc nie wiem, czy takie coś miałoby sens?
Co o tym myślicie?
Pozdrawiam,
Kuba
Dobry pomysł Oklasky Takie np. zdjęcie klenia pod wodą Oczko Gdzieś tu widziałem takie zrobione przez marcista Figielek

Odpowiedz
#3
Też mnie się podoba taki pomysł Okok
Odpowiedz
#4
Fajny pomysł. Oczywiście na koszulce powinno znajdować się też logo SD i może też rok bo np. jak za rok znowu coś takiego wystartuje to wtedy będzie kolejna edycja i kolejny rok na koszulce.

No i koszulka też powinna być w miarę jakościowo ok aby po paru praniach nie zrobiła się szmata.

Odpowiedz
#5
Koszulka koszulką ale jest chyba jeszcze ostatnia chwila - koniec roku więc zamiast o koszulce może lepiej pomyśleć o kalendarzu. Zorganizować jakiś konkurs ze zdjęciami ryb w sceneriach dostosowanych do pór roku w kalendarzu.
Z jednego i drugiego niech organizatorzy pomyślą by urwać parę złotówek na utrzymanie serwera - odejdą zbiórki.
Odpowiedz
#6
(11-10-2013, 20:14)domin napisał(a): Fajny pomysł. Oczywiście na koszulce powinno znajdować się też logo SD i może też rok bo np. jak za rok znowu coś takiego wystartuje to wtedy będzie kolejna edycja i kolejny rok na koszulce.

No i koszulka też powinna być w miarę jakościowo ok aby po paru praniach nie zrobiła się szmata.

@Domin, pewnie, że z logo SD, co do koszulki to poszukam firmy (wstępnie można robi na koszulkach Fruit of the loom za 19.90 i nadruk w zależności od tego czy koszulki białe - 23 czy kolorowe - 33 zł), która zrobi to na dobrych koszulkach z dobrym nadrukiem. Myślę, że wspólnymi siłami dojdziemy do jakiegoś celu i porozumienia Usmiech
Odpowiedz
#7
(11-10-2013, 20:16)Marcin napisał(a): Koszulka koszulką ale jest chyba jeszcze ostatnia chwila - koniec roku więc zamiast o koszulce może lepiej pomyśleć o kalendarzu. Zorganizować jakiś konkurs ze zdjęciami ryb w sceneriach dostosowanych do pór roku w kalendarzu.
Z jednego i drugiego niech organizatorzy pomyślą by urwać parę złotówek na utrzymanie serwera - odejdą zbiórki.
Popieram Oklasky Wspominałem o tym przy okazji naszywek.
Odpowiedz
#8
Z gołymi "rybkami" Pfftt
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz
#9
(11-10-2013, 20:31)Krystek napisał(a): Z gołymi "rybkami" Pfftt

Mogą by i gołe, byle ładne Dokuczacz
Odpowiedz
#10
(11-10-2013, 20:32)qbanerra napisał(a):
(11-10-2013, 20:31)Krystek napisał(a): Z gołymi "rybkami" Pfftt

Mogą by i gołe, byle ładne Dokuczacz

A mam taką rybkę, jutro zrobię Aparat teściowej i będzie na okładkę Pfftt

żartuje i już nie zaśmiecam

ps. bacznie obserwuje ten wątek, pomysł zajefajny
C & R <center>Stworzony do wędkowania, zmuszony do pracy. <br><br>

www.miedzianaryba.pl

www.miedzianaryba.pl/forum

Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.