Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
#31
Mysli Tak się zastanawiam czy przedstawiciel " konkursowego gatunku " , który skusił się na groch ewentualnie na jakiegoś robala też może startować Mysli
Odpowiedz
#32
Fajny pomysł Usmiech Podoba mi się coraz bardziej Usmiech Okok
Odpowiedz
#33
Śmiało na groch z siateczki na podryweczkę każdy jazik się liczy. Tylko prezes bonito wszystko wychwyci i wszystko co na groch itp... Wobki dla takiego łowcy też będą z grochu,a stery z siateczki z nici rozpuszczalnychCwaniakA poważnie tylko na spina rybki się liczą.Usmiech
BONITO to jest to co kocham !!!!!!
Odpowiedz
#34
Jaśka chętnie przytulę, także staję w szranki. Brawo za pomysł Oklasky
Odpowiedz
#35
Tym bardziej się motywuję na połów jazia. Brawo za pomysł OklaskyOklaskyOklasky
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
#36
Witam wszystkich. Mam na imię Jakub Podleśny. Trochę łowię na spinning. Trochę dłubię. Dostałem informację od kolegi o owym konkursie, więc wstawiam zdjęcie. Jest to największy jaź jakiego udało mi się oszukać od grudnia do tegorocznych mrozów. Ryba jest z końca stycznia. Jeśli będzie to potrzebne dokładnie podam datę i czas z oryginalnego zdjęcia. Ryba mierzyła 53 cm.

[Obrazek: dsc08367beta2.jpg]


[Obrazek: dsc08370d.jpg]

Pozdrawiam
Odpowiedz
#37
Witaj Kuba. Cieszę się, że zawitałeś na SD.
Życie zaczyna się nad Wisłą Oczko
Odpowiedz
#38
Piękny jazior, dotychczas oglądałem Twoje ryby na jerkbait, miło że zawitałeś na stronkę dobrych ludzi Usmiech

Ale czuje że konkurs już pozamiatany Haha
Odpowiedz
#39
Siemka Jakub.
Wysoko zawiesiłeś tą poprzeczkę:oczko:
GratkiOklasky
"Szacunek dla natury to pierwotne jest sedno"
Odpowiedz
#40
Panie wobek, tak sobie myślę, jeśli mamy wyłonić największego jazia, to myśle ze zdjęcia przy miarce, jak postulował kolega maniek, powinny być jednak obowiązkowe!!!! Bo przykładowo złowię jaśka na 40, ale sfotografuję go tak ze wygląda na 45 i taką długość podam w konkursie. Chodzi mi o to, ze zaufanie owszem dobra rzecz, ale w przypadku konkursu chyba nie jest to najlepsze rozwiazanie. Mam nadzieję, ze kolega Podleśny nie weźmie mi tego za złe, bo pewnie jeszcze nie jednego takiego jaziora złowi do końca konkursu.
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.