Shrap-Drakers Fishing Forum
Jaziowy konkurs BONITO
#21
W takim razie ja proponuje dwa zdjęcia; jedno przy miarce, a drugie- takie jak do kalendarzaTak
Odpowiedz
#22
(28-01-2012, 18:38)Paweł napisał(a): SuperOklasky!!!
Jak tylko lody odpuszczą - ogary pójdą w las.... za jaziemHura!!!!
A jak ktoś ma jamnika?

Odpowiedz
#23
fajna sprawa taka sportowa rywalizacja Haha
w takim razie i ja stane do konkurencji jaziowo-fotograficznej Hura
tylko że ja nie umiem robić zdjęć Zalamka
Odpowiedz
#24
Fajniacko Usmiech ROTFL Muza

Jak wszyscy to wszyscy i ja też startuję - a właśnie tej wiosny mam plan na klenio jazie Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#25
Marcin, nie ma się co pieklić, jak ktoś się nie nauczył obchodzić z rybami to ten konkurs nic nie zmieni, rybie też wsio jedno.

Jak to konkurs z jakości w ilość przeszedł... z fajnej fotki na walkę o każdy centymetr... Wyczytując z pierwszego postu użytkownicy mieli wybrać najfajniejszego jazia wiosny, a teraz to nie ma czego wybierać, kto złapie większego ten wygrywa.

Czekamy zatem na pierwsze zgłoszenia.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#26
(29-01-2012, 16:24)Salmo_Salar napisał(a): Jak to konkurs z jakości w ilość przeszedł... z fajnej fotki na walkę o każdy centymetr...

Warto na chwilę zadumać się nad tymi słowami...Mysli
Odpowiedz
#27
A jak ktoś nie umie fotek robić i jazia wielkiego i przystojnego złowić to co biedny ma zrobić ?Dokuczacz.I jak tu się znaleźć w tak okrutnej walce o każdy centymetr Boisie
Odpowiedz
#28
(29-01-2012, 16:43)krzyko napisał(a): A jak ktoś nie umie fotek robić i jazia wielkiego i przystojnego złowić to co biedny ma zrobić ?Dokuczacz.I jak tu się znaleźć w tak okrutnej walce o każdy centymetr Boisie

Gdy ktoś nie łowi na muchę nie jedzie na zawody muchowe... Cudów nie ma Nie

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
#29
Myślę tak, ja podchodzę do rybki jak do przyjaciela, to dlaczego inni mają na rybce robić doświadczenia. Jak robię zdjęcie to tak by nie krzywdzić i wypuszczam, mam czyste sumienie. Myślę że każdy kto szanuje swoje hobby po wędkowaniu kładzie się spać z czystymi wspomnieniami z ostatniej wyprawy.Jak ktoś nie lubi zdjęć z wyprawy nad wodą, to nikt nie zmusza.Ten konkurs to zabawa i tylko tak należy to traktować,a przynajmniej ja do tego tak podchodzę.Nie rozumiem dlaczego koledzy myślą że inni będą podchodzić do tego jak do walki o centymetry.Rybie to chyba obojętne jak leży, przy metrówce czy na dłoni wędkującego.
BONITO to jest to co kocham !!!!!!
Odpowiedz
#30
Wobek chyba nie załapałeś że to tylko żarty sobie robimy, no chyba ze Salmo to wszystko na poważnie bierze.Hejka
Odpowiedz





Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.