Shrap-Drakers Fishing Forum
Przynęty własnej produkcji.
No i zakupiłem Capon i Silver Classic. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Korpusy ze stelażami i stery już leżą gotowe. Powiem tylko, że jestem pełen nadziei, bo pierwszy w życiu wobek, który wystrugałem i zmontowałem zaskoczył mnie bardzo fajną pracą.



Niestety z powodu użycia niewłaściwych składników malowane jest totalnie skopane. Mam nadzieję, że następne będą miały podobną pracę ale lepszy wygląd i trwałość.

   
Odpowiedz
Super chodziOklasky
Aż dziw, że nic spod korka nie wyskoczyło do wabikaBezradnySzokHura
Odpowiedz
Też cały czas strugam wobki i 1 maja pokaże całość. Kolejny następny jest co raz lepszy ale najwięcej kłopotów przysporzyło mi malowanie. Robię wszystko z balsy a ona strasznie piję farbę dlatego teraz najpierw przed malowaniem wkładam w lakier matowie i dopiero maluję.
C&R
Odpowiedz
Ja tez walczę Krzysio zaszczepił we mnie ziarenko twórcy zobaczymy jak to wyjdzie
Odpowiedz
(15-04-2012, 18:52)Bizonik napisał(a): Ja tez walczę Krzysio zaszczepił we mnie ziarenko twórcy zobaczymy jak to wyjdzie

Panowie. To ja będę trzymał kciuki z Was, a Wy trzymajcie za mnie Oczko Może kiedyś zrobimy wymianę Usmiech
Odpowiedz
Bury, dobrze Ci idzie! Żebyś zobaczył, jak moje pierwsze wobki pracowały ... Krzyk Glupek
Odpowiedz
(16-04-2012, 19:32)morouk napisał(a): Bury, dobrze Ci idzie! Żebyś zobaczył, jak moje pierwsze wobki pracowały ... Krzyk Glupek

No i zdziwienie roku zaliczyłem. Byłem nad Narwią na zasiadce i tak koło południa zobaczyłem, że jakiś okoń gania drobnicę. Trochę mnie już tyłek bolał od siedzenia przy feederkach, a miałem akurat tego brzydala w pudełku więc przywiązałem go do patyka 3,6 m i rzuciłem dla zabawy. I w trzecim rzucie wziął mi szczupaczek. Więcej nie rzucałem żeby kolejnego nie ukłuć przypadkiem, ale doświadczyłem za to na własnej skórze tej nieprawdopodobnej satysfakcji jaką daje rybka na własnej roboty przynętę! Pierwszy w życiu wystrugany wobler i ryba w trzecim rzucie. Wspaniałe uczucie Usmiech

pozdrawiam.

P.S. no i mam motywację do dalszego strugania Usmiech
Odpowiedz
Coś na ten temat wiem Usmiech Świetne uczucie! Graty za skutecznego wobka Oczko Już przepadłeś z tym struganiem Usmiech
Odpowiedz
Kilka moich ostatnich wyrobów, początki oklejania, wszystko w okolicach 17-22 mm i masie od 1.2 do 2.0 grama. Kilka fotek :

[Obrazek: wob121.jpg]

[Obrazek: wob1.jpg]

[Obrazek: wob11.jpg]

[Obrazek: wob91.jpg]

[Obrazek: wob71.jpg]

[Obrazek: wob111.jpg]

[Obrazek: wob6.jpg]

[Obrazek: wob102.jpg]

[Obrazek: wob4.jpg]

Może starczy tych fotek Haha
Odpowiedz
Śliczne te brzdące.
(L)
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Love-Bait moje przynęty prazmol 216 158.879 28-04-2017, 09:09
Ostatni post: prazmol
  Moje przynęty sikora 0 5.423 31-03-2013, 12:08
Ostatni post: sikora
  przynęty Sebile garbus 10 16.409 21-02-2012, 17:54
Ostatni post: bandzior
  Ciekawe przynęty do trollingu ala wąchała. bartolek 4 9.964 08-02-2012, 11:46
Ostatni post: kaczy
  Przynęty trociowe Paweł 5 10.098 02-01-2012, 20:40
Ostatni post: spinstar
  Przynęty powierzchniowe - Wasze doświadczenia. Camry 19 26.169 28-11-2009, 16:12
Ostatni post: Salmo_Salar


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.