Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści z wód nieznanych
#11
Rybki piękne, gratuluję. Jak rozumiem wszystkie rybki dalej pływają w dobrej kondycji? Pytam, bo patrząc na te fotki można mieć pewne wątpliwości...
#12
Bug 
Z tego zbiornika są totalnie niestrawne:-) dlaczego uważasz że wygląda jakby dostały w palnik?
#13
(13-05-2015, 19:21)zander napisał(a): Z tego zbiornika są totalnie niestrawne:-) dlaczego uważasz że wygląda jakby dostały w palnik?

Po prostu nie jestem przyzwyczajony do fotek grupowych Dokuczacz
Łowiąc tylko na spinning fotka grupowa jest dla mnie jednoznaczna z beretowaniem KrzykNerwus
Cieszę się, że wróciły do wody OklaskyCwaniak a rybki piękne Hejka Karaś jak marzenie KrzykHaha
#14
Zerknij Kuba na obdartego lina z łuski na jednej z fotek. To nie jest dobra kondycja. Krzyk !!!!






#15
Szanowny kolego Ursenty,
Nie znasz wody, nie znasz mnie, nie byłeś obok mnie jak te ryby lądowały do wody, nie wiesz jakie zwyczaje panują nad tą wodą, kiedy ryba się trze i ile czapli/czaplopodobnych jest nad tą wodą - WIEC NIE STARAJ SIĘ NA SIŁĘ WSKAZAĆ NIE WIADOMO CO. Przeszkadza Ci, że ktoś łowi ryby ? Wk...wiają mnie takie durne komentarze więc sie powstrzymaj albo ubijesz ten portal i będziesz czytał stare posty z przed 10 lat ... jak Ci się nudzi to idź rzucić wędką to może Ci sie zrobi przyjemniej!

Po co jest ten portal - żeby oskarżać!? Kwestią czy ryby wracają czy nie wracają do wody niech każdy zajmie się we własym zakresie i zgodnie z własnym sumieniem.

Nie podoba Ci się / nie patrz / nie czytaj / nie dotykaj ale na pewno nie staraj się pisać bzdetów pod czyimś adresem!

Jestem fanem wędkarstwa, łowię rocznie setki ryb i RACJONALNIE będę zabierał ryby i nikomu nic do tego.

#16
(14-05-2015, 13:25)zander napisał(a): Jestem fanem wędkarstwa, łowię rocznie setki ryb i RACJONALNIE będę zabierał ryby i nikomu nic do tego.

Wszystkim do tego, bo te ryby NASZE wspólne są.
Jednak mi osobiście nie chce się na ten temat dyskutować Usmiech
Pozdrawiam,
Blog Hlehle
#17
Pax Panowie Kwiatek!!!
Każdy działa zgodnie ze swoim sumieniem i przekonaniami.
Ja wierzę (bo nie mam powodu nie wierzyć), że ryby wróciły na swoje miejsce i będą cieszyły się długim i radosnym życiem. Szczególnie, że kolega Zander to potwierdziłHura
#18
Daniel
ja wiem na ile wyjątkowo etycznie się zachowuje nad wodą i jak biorę rybę jedną na X to wg mnie nikomu nic do tego. Nie łamię przepisów, wypuszczam setki ryb, mam zasady swoje nad wodą .... życzmy sobie aby wszyscy tak się zachowywali;-))) Wiesz, to tak jakby Tobie ktoś tą rybę z wyprawy na Horn wypominał ... ;-) ... jak mogłeś ją zjeść, ona mogła dać życie innym tysiącom ryb ... - to jest komentarz bez sensu przyznaje z mojej strony




#19
qbanerra :-)

kurka strach jakiekolwiek zdjęcia pokazywać. nawet filmy z wypuszczania bo ktoś zaraz posądzi człowieka, że ta ryba była jednak przywiązana do ogona i jednak wróciła na patelnięOczko
#20
To co dla jednych jest "racjonalne" dla innych już nie musi być. Prosty przykład: łowię szczupaka 45cm i wypuszczam go (ja na łódce; obserwator na brzegu). Obserwator mówi - Panie! Po co wypuszczałeś ja bym z niego coś dobrego zrobił.
Osobiście jestem za tym, żeby doprowadzić do takiej sytuacji, żeby ryby było tyle, że każdy może wziąć sobie ilość określoną w prawie bez naruszania równowagi w ekosystemie. U Nas jest ten problem, że stan równowagi został dawno temu utracony i nie są prowadzone skuteczne działania, żeby go odbudować.
Pozdrawiam,
Walkor




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad jeziora Kamica (Kamienica, Dargocice) banita 92 121.631 24-12-2015, 22:30
Ostatni post: banita
  Wieści znad Narwi bysior 281 200.532 21-12-2015, 09:28
Ostatni post: spinbob
  Wieści znad Drwęcy pioo 18 16.742 16-12-2015, 20:08
Ostatni post: spining
  Wieści znad Wisły skorio 93 78.967 26-11-2015, 13:44
Ostatni post: michaln
  Wieści znad Warty chojny83 35 29.111 09-11-2015, 09:18
Ostatni post: spinbob
  Wieści znad Radomki pawcio 5 6.791 29-09-2015, 08:07
Ostatni post: bmfishing
  Wieści znad Wkry Bucek 11 14.111 21-08-2015, 19:54
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Świdra zator 5 6.024 15-07-2015, 11:27
Ostatni post: walkor
  Wieści z zagranicy Mariano 27 22.038 13-07-2015, 18:28
Ostatni post: Mariano
  Wieści znad Bugu zander 24 23.650 25-06-2015, 20:02
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.