Shrap-Drakers Fishing Forum
Wieści znad Narwi
Weekend w spa to by mi się przydał bo tym marznięciu dzień w dzień a efektów zero... dzisiaj też bez brania. Ale słyszałem plotki na wodzie że Piotrek złapał 93 cm... I chyba to prawda ale szczegółów nie znam, jutro się dowiem to napiszę Usmiech
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Znam już szczegóły - powiem tylko że 90+ (93 około).... niestety już nie do złowienia Smutny
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
No to nie miło...

Duże ryby wracają do wody!
...eh...szkoda że zazwyczaj takie rybska trafiają w "niewłaściwe" ręce....Bezradny
Dzisiaj jakoś nie mogłem spać i po 4 byłem już na wodzie. Glupek Miało nie padać - padało. Wszystko gnój. Miało nie wiać - wiało mało łba nie urwie. Łódka w poprzek. Dobani Siedziałem do 8:30 chyba mniej więcej, duże gumy, głęboka woda - jedno puknięcie jak zaczynała się szarówka i to wszystko Nerwus Zaczynam wątpić w swoje umiejętności wędkarskie Wnerw

   
   
   
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
niestety przy tym rybostanie naszej rzeki, to nie tylko ty zaczynasz wątpić w swoje umiejętności, wszystko zaczyna się sprowadzać do łutu szczęścia... ale trzeba szukać dalej i nie poddawać się, może się trafi jakiś "rodzynek"...
Panowie na sąsiedniej rzece dosłownie to samo jak nie gorzej :-( wzdłuż / w poprzek / lekko / ciężko - > efekt ten sam ZERO....
jescze dwa lata temu złowienie kompletu w postaci dwójek / trójek nie było niczym specjalnym. w każdej dziurce coś sie działo a teraz...
ja przerzuciłem sie na starorzecza ... na bugu kompletne dno (w tym roku nie złowiłem na bugu szczupaka a sandaczy w czerwcu dosłownie kilka sztuk ...) podobnie moi znajomi ...
(16-10-2015, 15:38)Krzysztof napisał(a): niestety przy tym rybostanie naszej rzeki, to nie tylko ty zaczynasz wątpić w swoje umiejętności, wszystko zaczyna się sprowadzać do łutu szczęścia... ale trzeba szukać dalej i nie poddawać się, może się trafi jakiś "rodzynek"...

Krzysiek, Zander od poprzedniego tygodnia byłem codziennie, a nieraz i 2 razy dziennie. Na lekko i na ciężko, na głębokiej i na płytkiej, w nocy i przed świtem, na duże i małe gumy. Pojedyncze puknięcia i wszystkie ryby 50-60 ( i raczej bliżej do 50 niz 60 ). Fakt że kilka złapałem, ale te rozmiary Dobani Miałem iść dzisiaj jeszcze ale odechciało mi się, może rano wyskocze jeszcze tak dla spokojnego sumienia. Nie wiem jak tam chłopaki bo nie byłem dawno w stoczni. Bikier trafił - ciągle niedowierzam - więc tak jak mówisz, trzeba pływać i liczyć na ten "złoty strzał". Bo na inne rzeczy takie jak doświadczenie czy umiejętności to chyba nie ma co liczyć.

http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Panowie, na naszym przyujściowym odcinku to samo. Wszyscy narzekają na brak ryby, szczupaków nie widać, ostatnie "normalnych rozmiarów" sandacze łowione były w czerwcu. Słabo z tą rybą. Tak jak piszecie, kto często bywa nad wodą, to ma jeszcze szansę coś trafić, ot zwykłe większe prawdopodobieństwo.
Niestety w naszym rejonie cały czas tendencja spadkowa w wynikach wędkarskich. Co zrobić. Trzeba łowić dalej i mieć nadzieje. Przecież nie rzucimy swojego hobby Usmiech)




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wieści znad jeziora Kamica (Kamienica, Dargocice) banita 92 121.631 24-12-2015, 22:30
Ostatni post: banita
  Wieści znad Drwęcy pioo 18 16.742 16-12-2015, 20:08
Ostatni post: spining
  Wieści znad Wisły skorio 93 78.967 26-11-2015, 13:44
Ostatni post: michaln
  Wieści znad Warty chojny83 35 29.111 09-11-2015, 09:18
Ostatni post: spinbob
  Znad Pojezieza Łęczyńsko-Włodawskiego. waldi-54 6 7.193 26-10-2015, 10:50
Ostatni post: spinbob
  Wieści znad Radomki pawcio 5 6.791 29-09-2015, 08:07
Ostatni post: bmfishing
  Wieści znad Wkry Bucek 11 14.111 21-08-2015, 19:54
Ostatni post: Marcin
  Wieści znad Świdra zator 5 6.024 15-07-2015, 11:27
Ostatni post: walkor
  Wieści z zagranicy Mariano 27 22.038 13-07-2015, 18:28
Ostatni post: Mariano
  Wieści znad Bugu zander 24 23.650 25-06-2015, 20:02
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.