Shrap-Drakers Fishing Forum
Obce gatunki ryb w naszych wodach
#11
Bysior-a już myślałem, że tak żeś zabłysnął wiedzą. Zaczynałem się zastanawiać gdzie ty pracujesz. Ale teraz już wszystko jasne.
Odpowiedz
#12
(08-07-2009, 13:40)rapa napisał(a): Tu można bezpiecznie pogadać Cwaniak
Usunąłem nasze posty z innych wątków by nie zaśmiecać forum i nie robić bałaganuHaha
Także wiesz już blood jak jest z gupikami.

Wow Rapa pozamiatałes...Czyżby mnie coś omineło Szok
Odpowiedz
#13
(08-07-2009, 17:20)BartekP napisał(a):
(08-07-2009, 13:40)rapa napisał(a): Tu można bezpiecznie pogadać Cwaniak
Usunąłem nasze posty z innych wątków by nie zaśmiecać forum i nie robić bałaganuHaha
Także wiesz już blood jak jest z gupikami.

Wow Rapa pozamiatałes...Czyżby mnie coś omineło Szok

Oj działo się ale Bysior nas pogonił Paluszkiem
Odpowiedz
#14
No żeby nie Bysior to nie wiem jak by to się skończyło Haha
Odpowiedz
#15
Paweł Ty do poduszki a ja to na cały weekend bedę miał co czytać - tyle tego Kwadr Kwadr Kwadr
Odpowiedz
#16
Piotrze.
I tu właśnie wyszedł geniusz naszego Bysiora. Załatwił nasFigielek
Nie dość, że uświadomił całe to nasze towarzystwo co do problemu obcych gatunków w naszych wodach, nie dość, że pozbawił nas możliwości połowów w weekend (wyciął konkurencję) bo wiadomo, wszyscy będą się zaczytywać, to jeszcze przerwał pasjonującą dyskusję o gupikachHaha
A sam pewnie cały weekend będzie polował na suma za przynętę używając filetów z gupika (bo to chyba nie jest zabronione)Haha
Odpowiedz
#17
(08-07-2009, 21:41)Paweł napisał(a): Piotrze.
I tu właśnie wyszedł geniusz naszego Bysiora. Załatwił nasFigielek
Nie dość, że uświadomił całe to nasze towarzystwo co do problemu obcych gatunków w naszych wodach, nie dość, że pozbawił nas możliwości połowów w weekend (wyciął konkurencję) bo wiadomo, wszyscy będą się zaczytywać, to jeszcze przerwał pasjonującą dyskusję o gupikachHaha
A sam pewnie cały weekend będzie polował na suma za przynętę używając filetów z gupika (bo to chyba nie jest zabronione)Haha

Aż chyba w sobotę z rana przejdę się nad swoją rzeczkę pod domem i zobaczę co tam słychać. Pod drodze akwarystyczny odwiedzę, może gupiki mają Mysli
A psot sobie wydrukuję i przeczytam w pracy Cwaniak
Odpowiedz
#18
Rapa w akwarystycznym bym raczej nie szukał.....
Lepiej idź do mięsnego tam na 100% będą gotowe filety Usmiech
Odpowiedz
#19
I po co ja akwarium likwidowałem, teraz bym sobie dorobił parę złociszy. Usmiech
Odpowiedz
#20
Kto Wam pozwolił kasować moje posty o gupikach ?? Oczko
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  kolejny ufok w naszych wodach ? tom413 0 5.890 28-05-2015, 22:28
Ostatni post: tom413
  Rzadkie/ciekawe gatunki ryb spotkane w Warszawie night_walker 15 26.423 26-02-2015, 18:04
Ostatni post: sacha
  Co to za ryb? kamil-a 9 12.758 25-09-2014, 13:47
Ostatni post: kamil-a
  Obce babki w Wiśle dagmara_babki 24 28.112 19-03-2014, 11:20
Ostatni post: urasenty
  Okresy tarła ryb Bizonik 24 43.645 28-08-2012, 11:10
Ostatni post: Salmo_Salar
  BUG zakaz połowu ryb odwołany zibi 5 8.769 29-07-2009, 22:02
Ostatni post: Szwagierek


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.