Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty 2012
(02-01-2012, 15:25)grisha napisał(a): dzięki kojoto Usmiech szkoda, że człowiek z Mazowsza nie może uzyskać ulg w zamian za odpuszczenie sobie tych środków pływających i tego śmiesznego zbiornika Domaniów Zly

Spoko nie ma sprawy.
Porozumienia Radom -Mazowsze chyba nigdy nie będzie. Jak stwierdził człowiek w radomskim oba okręgi żrą się na całego i robią sobie na złość, Radom nie da jakiegoś jeziorka to Mazowsze też nie, jak Mazowsze nie da jakiejś rzeczki to radom Pilicy i tak podobno wszystko się toczy Usmiech

Kocham ten krajPfftt
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Jakie ja mam szczęście że tylko łowię nad Wkrą Haha żadnych kombinacji alpejskich nie muszę stosować Dokuczacz
"Czasem więcej uczy cudza głupota niż własny rozsądek"
Odpowiedz
(02-01-2012, 15:08)kojoto napisał(a): mi się włącza mapa porozumień Zielonej GóryUsmiech i Wszystko na mapce jest zaznaczone. No chyba,że tam chcesz Radek łowić.

a mi za każdym razem włącza się inny okręg Figielek

między Świętami a sylwestrem, zadzwoniłem do okręgu skierniewickiego, a miły pan wytłumaczył mi dlaczego oba okręgi nie maja porozumień Zalamka
otóż: okręg skierniewicki liczy sobie ok.9000 a okręg mazowiecki 90000 lub 200000 (duża różnica ale dokładniej tych liczb nie pamiętam) a dodatkowo, okręg mazowiecki od mniejszego zarządał dopłaty 200.000 zł za możliwość wędkowania na swoich wodach GlupekGlupekGlupekGlupekGlupek
któs w OM jest nieźle GlupekDobani
nie dziwię się, że OS pokazał OM Spadaj
Odpowiedz
i wszystko jasne Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Chyba w tym roku zostane Kłusolem z Tarcho patrząc jakie kombinacje i machlojki a także ciągle podwyzki robi OM.ŻenadaWnerw Tylko będe musiął sie dobrze kamuflowacHaha
Odpowiedz
nie uwierzycie... wpłaciłem 19 PLN dobrowolna na zarybianie, kto dał więcej???
Odpowiedz
(29-12-2011, 17:22)marcist napisał(a):
(29-12-2011, 17:14)domin napisał(a): Marcist, jak nie można ... Mysli

ja w mijającym sezonie mam opłatę podstawową i okręgową na mazowieckie i te same na skierniewickie Cwaniak i to daje możliwość korzystania z wód dla tych okręgów wraz z okręgami z ich porozumień.

no to co okręg to obyczaj Pfftt
mi w tym roku w mazowieckim pani powiedziała że jeżeli główną składkę opłacę w Lubelskim a w Mazowieckim tylko opłacę podstawową na wody nizinne to i tak nie mogę korzystać z porozumień Mazowieckiego więc Ciechanów odpada i Siedlce jeszcze muszę 50% dopłacić
ja już sam nie wiem Bezradny
jak by mazowieckie było mazowieckim to by też rozwiązało sytuację Pfftt

Witam
O przynależności do danego Okręgu decyduje składka członkowska wniesiona w kole, które jest jednostką terenową tegoż Okręgu. Porozumienia, które zawarł okręg dotyczą tylko członków tego okręgu.
PS. opłacajmy składki tam, gdzie możliwie największy ich udział wraca do wody pod postacią ochrony i adekwatnych do potrzeb zarybień.
Odpowiedz
Tragedia z tymi opłatami.Głowa mi spuchła jak się podowiadywałem co i jak.Szok
Odpowiedz
(06-01-2012, 21:32)smerfik napisał(a): nie uwierzycie... wpłaciłem 19 PLN dobrowolna na zarybianie, kto dał więcej???

Smerfik ja przekazałem cale 24 PLN, ale tylko dlatego że wczoraj stawiłem się jako pierwszy do opłat i w kole nie mieli jak mi wydać reszty Usmiech
Odpowiedz
http://www.pzw.org.pl/lublin/wiadomosci/41830/67/zezwolenie_i_rejestr_polowu_ryb_na_wodach_gorskich

Lubelskie PZW uaktualniło wydruki 1-3 dniowe. Teraz już jest wszystko ok. Można sobie to drukować. Druk w załączniku poniżej opisu jak opłacać itp.
Zmiany tyczą się dodania rzeczek, na których ustanowiono odcinki NO KILL OklaskyOklaskyOklasky
Doszły 4 rzeczki. Teraz trzeba tylko czekać aż kropaski się tam odrodzą Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.