Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty 2012
Jakoś przy kontroli mi nikt o tym nic nie wspominał jak również okręg skierniewicki więdząc, że mam opłacone mazowieckie jednak sprzedał mi składki na swoje wody ... Mysli

Raczej się tym przejomował nie będę tak jak i działacze się nie przejmują ogółem wędkarzy i uprawiają swoje prywatne wojenki co skutkuje brakiem porozumień sąsiadujących ze sobą okręgów Zly

Odpowiedz
(29-12-2011, 18:00)radowski napisał(a): Więc mimo, że opłaciłeś w dwóch okręgach składki to tak jakbyś nie opłacił wcale i jest za to Sąd KoleżenskiKwadr
Powołajmy sąd na Shrapie i zróbmy rozprawę-niech za to odpowie Figielek
3 sędziów,12 przysięgłych,prokurator,adwokat,stenotypistka i woźny sądowy będą potrzebni. Zgłoszenia do admina.

Odpowiedz
(29-12-2011, 18:19)sacha napisał(a):
(29-12-2011, 18:00)radowski napisał(a): Więc mimo, że opłaciłeś w dwóch okręgach składki to tak jakbyś nie opłacił wcale i jest za to Sąd KoleżenskiKwadr
Powołajmy sąd na Shrapie i zróbmy rozprawę-niech za to odpowie Figielek
3 sędziów,12 przysięgłych,prokurator,adwokat,stenotypistka i woźny sądowy będą potrzebni. Zgłoszenia do admina.

Biorę fuchę woźnego, myślę że ma najwięcej czasu na ryby HahaHahaHahaHaha Jezyk_okoJezyk_okoJezyk_okoJezyk_oko

Ja jestem leniwy, nie lubię i nie muszę daleko jeździć i wierzę, że jak się trzymam 1-2 łowisk na stałe to je lepiej znam i mogę łowić skuteczniej. Jak czytam co opisujecie, to naprawdę nie zazdroszczę wędkarzom lubiącym łowić w różnych rejonach Smutny
Odpowiedz
(29-12-2011, 18:00)radowski napisał(a): Domin a Ty wiesz, że ze statutu PZW, który obowiązuje wszystkie okręgi i nasz wszystkich i dla wszystkich jest taki sam w rozdziale III § 14 w punkcie 6 jest napisane, że możesz tylko do jednego koła należeć? Figielek Więc mimo, że opłaciłeś w dwóch okręgach składki to tak jakbyś nie opłacił wcale i jest za to Sąd KoleżenskiKwadr

O ja, ale Ci pojechał Dokuczacz, teraz będzie że żeś kłusownik i cholera wie co jeszcze, że o sumie znów temat wróci to już nie będę wspominał ROTFL.

Gadam właśnie z "oblatanym" w temacie i potwierdza że chyba tak faktycznie jest choć i w 100% potwierdzić nie może, lecz jest regulamin.
Odpowiedz
Nieźle. Nie dość że suma nie wycholował to jeszcze jakieś nowe zwyczaje uskutecznia i wstępuje do kilku okręgów SzokSzokSzok HahaHahaHaha
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
tak jest!! UsmiechPfftt

a swoją drogą teraz mnie zastanowilo to...jak ten z radomskiego pzw mógł powiedzieć,że żeby lowić na pilicy i radomskiej wisle to musze pelną składkę zapłacić 150zł... skoro nie można należeć do 2 okręgów to powinienem tylko składkę okręgową zapłacić bez członkowskiej czyli ok 90zł Usmiech nastepna kwestia do rozwiązania.

to samo w lubelskim jak płaciłem pełną składkę górską. powinienem tylko składkę okręgową górską zapłacić bez członkowskiejPfftt
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
Członkowską płaci sie tylko raz - w okręgu do którego należy wasze koło, opłaty okręgowe można w różnych okręgach dodatkowo. Przećwiczone wielokrotnie w zestawie okręg mazowiecki czlonkowska i okręgowa i dodatkowo okręgowa w słupskim. Płacić 2 razy czlonkowska to już na akcje charytatywną zakrawaOczko
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
Jest tak jak pisze Grzesiek. Okreg nie moze wymagac placenia skladki czlonkowskiej skoro raz jabzaplacilismy. A skladek okregowych mozna zaplacic kilka.
Odpowiedz
no to jutro zrobię jazdę w radomskim Pfftt Oczko
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
z tego ci piszecie wynika jasno, że pozostaje betonowy okręg Beczy
i zamiast zasilać jego kasy, zrobię dokładnie tak jak to napisał WOZIK - Papa okręg mazowiecki i witaj Radku w okręgu ciechanowskim Hura
a nad Bzurę jak będę chciał pojechać to się wykupi jednodniowe zezwolenie Pfftt
bo o Pilicy to już mogę zapomnieć Bezradny

i ja już decyzję podjąłem Haha- tylko szkoda że tak późno Zalamka
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.