Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty 2012
(30-12-2011, 00:20)kojoto napisał(a): no to jutro zrobię jazdę w radomskim Pfftt Oczko

i jak po rozmowie kwalifikacyjnej Figielek
Odpowiedz
Mam zadzwonić w poniedziałek ZlyBezradny
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
spokojnie nie denerwuj się jak by co to jeszcze zostaje łowisko okoń Figielek
Haha Haha Haha
Odpowiedz
hehehehe Usmiech No właśnie. Może cały rok tylko tam łowić? Pfftt
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
... Że niektórym się chce dzwonić po N razy i dowiadywać się od ludzi nie mających pojęcia o czym mówią jak wygląda rzeczywistość. Mi by się nie chciało tyle dzwonić tylko po to by móc połowić na jakimś odcinku lub łowisku kilka razy w roku, jakbyście wy z mazowieckiego wód nie mieli.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
Wygodnicki jesteś Salmo czy co? Kwadr Cała przyjemność poganiać, poszukać, pokluczyć i w jakims fajnym nowym miejscu coś złapać Okok
No ale Ci co nie próbują to tej radochy nie doświadczą FigielekFigielekFigielek
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
Toż tyle tam wody, nie wierzę, że wszystko obejrzeliście Dokuczacz

Niektóre wody nadal odkrywam, małe lub duże. Rzeka nigdy nie jest taka sama co roku...

Wygodnicki?? Wędkarstwo to wypoczynek, a wolę nad wodą się wymęczyć po chabaziach niż wykazać się w rozmowie telefonicznej z debilami Hejka

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
no tak, masz racje tylko żeby po sąsiedzkich habaziach latac to jednak trzeba te składki opłacić - i ten telefon wykonać Kwadr
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
O tym piszę, że się komuś chce tyle babrać z tym by połowić parę razy na jakiejś rzeczce.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
Najlepiej siedzieć w domu przed PC. Zależy mi, to dzwonię i się dowiaduję. Czasami rozmowa z debilem jest nawet koedukacyjna. Jeśli w lecie mam czuć czyiś oddech na plecach i myśleć złapią, nie złapią-to wolę teraz "odstać" swoje, a potem mieć na rzeką spokój. Pozdrawiam
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.