Shrap-Drakers Fishing Forum
Opłaty 2012
I dobrze, po co się bulwersujesz Dokuczacz Wyraziłem swoje zdanie. Nie mówiłem tutaj o nie opłacaniu składek i łowieniu na dziko, tak z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, a mi nie chodziło o to.

Pozdrawiam

Salmo
Odpowiedz
Wiem,że nie miałeś na myśli nieopłacania składki. Po prostu-gdyby to była kwestia samej Pilicy-pewnie bym odpuścił, ale dochodzi mi radomska Wisła, której nie che podarować tym wygłodniałym pasibrzuchom z "twardym" stolcem. Niech chociaż telefony odbierają, w końcu za coś 10-tego każdego miesiąca pieniążki dostają...
Odpowiedz
Dla tych co chcą kombinowaćUsmiech

Wszystko już jest jasne z Radomiem itp.
Jeśli opłacimy składki w mazowieckim to tylko i wyłącznie po opłaceniu składki pełnej okręgowej 150zł ( nie ma w niej składki członkowskiej i nie będzie się należało jednocześnie do 2 okręgów ) i ona upoważnia do wędkowania wszelkimi dozwolonymi metodami na wodach nizinnych na terenie Okręgu Radom.
Jeśli chodzi o dniówki jakby ktoś chciał to w tym roku olśniło ich i już zrobili możliwość wydrukowania sobie wszystkiego - 5 stron http://www.pzwokregradom.strefa.pl/zezwoleniedowypelnienia2012.html i z tym wszystkim plus druczek z opłatami można spokojnie sobie łowić na Pilicy i radomskiej Wiśle w określonym dniu. Nie trzeba już jeździć po Warkach i okolicachUsmiech
Cena dniówki jaką mi podała Pani to 10zł ( w necie 15zl ale jak twierdzą to jest błąd i na pewno jest 10zł ) I ta opłata obejmuje także połów na radomskiej Wiśle.

Jeśli staniemy się członkiem PZW Siedlce to: Członkowie Okręgu PZW w Siedlcach, po wniesieniu składki okręgowej w wys. 90 zł nabywają prawo do wędkowania na wodach ogólnodostępnych Okręgu PZW w Radomiu, z wyłączeniem zbiornika Domaniów.
I uwaga! To nie tyczy się radomskiej Wisły! Na nią trzeba jeszcze dopłacić 25zł!

Także tak to wygląda. Każdy może sobie ewentualnie przekalkulować ile będzie razy nad Pilicą czy radomską Wisłą i może wyjść tak,że zostając w mazowieckim i nie kombinując z siedleckim może zaoszczędzić Usmiech
I myślę, że ja będę opłacał sobie dniówkiUsmiech nie dość ,że na raty to jeszcze mogę łowić na Wiśle radomskiej tego dnia gdyby tam były wszystkie ryby Pfftt
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
wszystko takie proste Figielek
Odpowiedz
no pewnie Pfftt

acha a dodam,że 3-dniówka to koszt 35zl Usmiech
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
niby już są porozumienia ale ich brak na mapie Dokuczacz

http://www.pzw.org.pl/home/mapa_porozumien
Odpowiedz
mi się włącza mapa porozumień Zielonej GóryUsmiech i Wszystko na mapce jest zaznaczone. No chyba,że tam chcesz Radek łowić.
C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
@kojoto - a to nie jest tak że chcąc dla przykładu poławiać na Pilicy która podlega pod Radom nie płaci się tylko 90 a nie 150 Mysli te 150 to chyba dla tych co chcą wędkować ze środków pływających i na zbiorniku Domaniów Kwadr cyt: Składka nizinna podstawowa dla członka PZW po uwzględnieniu ulg - 90,00 - Upoważnia do wędkowania na wodach nizinnych na terenie Okręgu z wyłączeniem wędkowania ze środków pływających i wędkowania na zbiorniku Domaniów
Odpowiedz
(02-01-2012, 15:12)grisha napisał(a): @kojoto - a to nie jest tak że chcąc dla przykładu poławiać na Pilicy która podlega pod Radom nie płaci się tylko 90 a nie 150 Mysli te 150 to chyba dla tych co chcą wędkować ze środków pływających i na zbiorniku Domaniów Kwadr cyt: Składka nizinna podstawowa dla członka PZW po uwzględnieniu ulg - 90,00 - Upoważnia do wędkowania na wodach nizinnych na terenie Okręgu z wyłączeniem wędkowania ze środków pływających i wędkowania na zbiorniku Domaniów

ale to dla członków okręgu Radom.

Poniżej tabeli z opłatami dla członków okręgu radomskiego jest tabela dla członków innych okręgów, które nie mają porozumienia z radomskim

http://www.pzwokregradom.strefa.pl/skladki2012.html

tam jest opłata 150zł na wody nizinne okręgu Radom a 170zł to górska pełna co upoważnia do łowienia na wszystkich wodach okręgu

C&R&Rock&Roll
Odpowiedz
dzięki kojoto Usmiech szkoda, że człowiek z Mazowsza nie może uzyskać ulg w zamian za odpuszczenie sobie tych środków pływających i tego śmiesznego zbiornika Domaniów Zly
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Opłaty Wieprz! malcz 4 11.363 25-04-2012, 08:23
Ostatni post: sacha
  Opłaty 2012 G.R.Ł. ????? moczykij 4 11.092 11-01-2012, 16:11
Ostatni post: moczykij
  opłaty Drwęca harp 10 18.072 02-01-2012, 10:58
Ostatni post: Paweł


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.