Shrap-Drakers Fishing Forum
Doradźcie jaki spining zakupić.
#11
Za 1000zł można oczywiście złozyc badyla w pracowni.Jest trochę tego na rynku.Nie tylko FC choc jest blisko.
Ale może być tak,że kijek Ci nie podpasuje.Wstępne testy samego blanku jak pracuje a nawet złozonego kija nijak sie maja do tego jak będzie się zachowywał nad wodą kiedy podpniesz młynek i przynęte.Kupisz za ok 1000zł ale w sytuacji sprzedaży nie wezmiesz napewno takiej sumy gdyz wychodząc z pracowni tracisz na wartości więc realna cenka spada do ok 700zł.Takie jest moje zdanie.

Jak masz możliośc to przetestuj sobie jakieś wybrane modele,seryjne bądz hand made i przemyśl dokładnie wybór.Ja do tego jaki chce dokładnie patyk potrzebowałem sporo czasu.Teraz mając kijek z pracowni nie omieszkam sie rzucac kijkami seryjnymi bo koszty naprawy sa też o wiele niższe.Temat jest naprawde głeboki i każdy z nas ma swoje przemyślenia.
Odpowiedz
#12
Miałem ten sam dylemat co Ty i po długich poszukiwaniach, przerzuceniu kilkudziesięciu kijków wybrałem ofertę Daiwy za 1/3 ceny którą zamierzałem przeznaczyć (1000 zł). Zdecydowałem tak bo za sporą kasę jaką chciałem przeznaczyć nie znalazłem nic co by pasowało mi pod średniego woblera na Wisłę Bezradny. Z wędką jest jak z kobietą, każdemu pasuje co innego.Za 2/3 kasy mniej mam kijek o parametrach i odgłosie łamania identycznym co wędki robione w pracowni Haha. Polecam sklep Rapy i nie jest to żadna reklama Figielek. Moją wybranką jest Exceller 300 cm 10-40 gr.
Odpowiedz
#13
(30-10-2011, 09:20)krzyko napisał(a): Miałem ten sam dylemat co Ty i po długich poszukiwaniach, przerzuceniu kilkudziesięciu kijków wybrałem ofertę Daiwy za 1/3 ceny którą zamierzałem przeznaczyć (1000 zł). Zdecydowałem tak bo za sporą kasę jaką chciałem przeznaczyć nie znalazłem nic co by pasowało mi pod średniego woblera na Wisłę Bezradny. Z wędką jest jak z kobietą, każdemu pasuje co innego.Za 2/3 kasy mniej mam kijek o parametrach i odgłosie łamania identycznym co wędki robione w pracowni Haha. Polecam sklep Rapy i nie jest to żadna reklama Figielek. Moją wybranką jest Exceller 300 cm 10-40 gr.

Krzyko jakiej długości jest dolnik w tej Daiwie?
Odpowiedz
#14
(30-10-2011, 10:01)pioo napisał(a): Krzyko jakiej długości jest dolnik w tej Daiwie?
Jak to we wszystkich Daiwach w cenie do ok.1000 zł dość długi, 40 cm samego korka a odległość od stopki kołowrotka do końca dolnika 45 cm.
Wierz mi nie ma większego fana krótkich dolników niż ja, ale tu jakoś sobie radzę.Wczoraj rzucałem 3 cm wobkiem produkcji Andzi na którego wyholowałem 43 cm jazia z silnego uciągu.Tak że wędka raczej mocno uniwersalna.
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  spining na zanderka na wisłę z brzegu sajdol 20 26.621 08-10-2013, 13:14
Ostatni post: Grzechu
  spining kleniowo jaziowy STRUS 87 90.843 09-04-2013, 15:39
Ostatni post: bandzior
  jaki kij na szczupaka (fenwick) lewy 3 8.323 27-11-2012, 09:38
Ostatni post: Mariano
  Spining na suma pioo 3 8.458 06-09-2012, 10:23
Ostatni post: maniek72
  Jaką wędkę polecacie do połowu okoni na spining? pioo 11 28.486 30-10-2011, 23:53
Ostatni post: vuescan
  Spining na Wisłe krzysiex 4 10.132 13-07-2011, 08:48
Ostatni post: bandzior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.