Shrap-Drakers Fishing Forum
Warunki na lodzie
#11
http://jeziorany.wm.pl/187145,Nie-zyje-48-letni-wedkarz-Zalamal-sie-pod-nim-lod.html#axzz2r2UFCaZd

I mamy pierwszą ofiarę "ataku zimy" :|
Widoki przyrody są różne w różnych miejscach, prawa przyrody są wszędzie te same.
Odpowiedz
#12
Wczoraj widziałem pierwszych odważnych łowiących na lodzie w zatoczkach w okolicach ujścia Rządzy.
Na wysokości Zegrzynka zalew zamarznięty, ale mam wrażenie, że to tylko cienka warstwa, na którą wejść raczej się nie da.
Odpowiedz
#13
Mi wczoraj się nie udało wybrać bo miałem inne pilniejsze sprawy, Ci z którymi miałem jechać dojechali na łowisko (chyba w kruczym borku bo nie potrafili się określić) i na lód nie weszli. Powodem był przybór rzeki i trzeba by było zrobić jakąś kładkę bo lód od brzegu był w odległości ok.1,5m.
Ja u siebie po stawie chodziłem bez problemu, lód ma grubość ok.10cm i nawet nie pisnie.
Odpowiedz
#14
I jak był ktoś już na lodzie ? ja ruszam w tygodniu na jakieś jeziorko albo odnoge Wisły tylko pytanie jest gdzie ? Haha może ktoś coś podpowie? w planach jest łacha, rokola albo maristo przy torwarze, ewentualnie czerniakowskie. Posiada ktoś jakies info na temat w/w miejsc ? można liczyć na okonia powyżej 25 ? ewentulanie grubsza płoć ?
Odpowiedz
#15
Ja bylem na Czerniaku w sobote. Drobnego okonia to mozna sie nalowic do bolu ale z wymiarowym sa problemy.
Odpowiedz
#16
Dzien dobry,Haha lodu pod nogami ok 14cm drugie tyle na nim śniegu i trzy dniowe poszukiwania zaowocowały jednym braniem,było jeszcze drugie branie ale okazało się 62cm szczupakiemOczko
   
Odpowiedz
#17
(27-01-2014, 14:46)damian_ napisał(a): Dzien dobry,Haha lodu pod nogami ok 14cm drugie tyle na nim śniegu i trzy dniowe poszukiwania zaowocowały jednym braniem,było jeszcze drugie branie ale okazało się 62cm szczupakiemOczko
To się nazywa nagroda za wytrwałość Oklasky

Odpowiedz
#18
Piękny QŃOklasky
Odpowiedz
#19
Graty Damian! Hura Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky Dla takich okoni można marznąć na lodzie z przyjemnością Oklasky
Odpowiedz
#20
Okok zdjecie Ci wyszlo jak z kreskowki Haha
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pierwsze kroki na lodzie bysior 4 8.715 08-12-2014, 02:01
Ostatni post: silurus47


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.