Shrap-Drakers Fishing Forum
Tyś jest Jezioro moje, jam jest Twoje słońce...
#11
Świetna relacja, przeczytałem jednym tchem jak dobrą książkę. Świetnie oddałeś klimat jeziora, poczułem się jakbym tam był. Kurcze, od mojej czerwcowej wyprawy na Mazury minęło dopiero (czytaj aż) trzy tygodnie a już od prawie trzech tygodni chcę tam wrócić Usmiech
Odpowiedz
#12
Super opowiadanie i super wyprawa gratuluje BRAWO
Odpowiedz
#13
Piotrek masz zaciecie pisarskie. Fajnie sie czyta no i lowienie niezgorsze!
Odpowiedz
#14
@Wozik77 świetne pióro! Przeczytałem jednym tchemUsmiech
No i przede wszystkim gratuluję złowienia pięknego węgorza i to na spinning!!!!
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#15
Piotr, .... po takim opisie chyba trzeba zaplanować urlop Usmiech na Mazurach
Gratuluję tekstu oraz ryb
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#16
Piooootruuuuuś!!!!!
Ale dałeś do pieca!
GenialneOklaskyOklaskyOklasky
Mam nadzieję, że dogadałeś z naczelnym, żeby na nowym Shrapie to opowiadanie poszło na najgłówniejszą stronę, z zapewnieniem, że będzie tam na pierwszym miejscu cały rokCwaniak!
Do następnego Twojego urlopowego opowiadaniaHejkaHejkaHura!
Odpowiedz
#17
Dziękuję Panowie za miłe komentarze. Cieszę się, że mogłem tym opowiadankiem umilić Wam czas. Cóż. Każdy ma swoje małe Eldorado, ja natomiast jestem zdania, że to nie niesamowicie rybne wody takie eldorada tworzą, lecz my sami swoją zaciętością, wiarą w łowisko, masą czasu poświęconego danemu akwenowi w końcu sprawiamy że zaczynami mieć wyniki. Pewnie. Im więcej ryb tym ten czas może być i krótszy i dłużej nas w takim eldoradzie przytrzymać, ale że nie tylko same ryby nad wodę nas ciągną, dlatego każdy w swoim eldoradzie odnajduje coś innego i coś innego go tam niczym magnes przyciąga.
No a opisać przeżycia ze "swoją" wodą związane? Cóż. Sam chętnie czytam Wasze poczynania nad wodą więc i sam lubię przelać na klawiaturę to, co miałem przyjemność przeżyć. Cieszę się, że Wam się podoba. Kwadr
Pozdrowionka
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz
#18
Popieram Pawełka we wszystkich możliwych procentach! Chylę czoła Piotruś - przebiłeś swój tekst o Okoniu z nad Wkry Usmiech ! Oklasky Oklasky Oklasky Oklasky
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#19
Piotrek czy to nie jest czasem jeziorko między Mikołajkami a Mrągowem???
Pozdrawiam,
Odpowiedz
#20
Mysli Kwadr Mysli ....Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa... Milczek

[youtube]miAFxTRDdww[/youtube]
Muza Muza Kwadr Muza Muza
"...mam swoją pasję, która pozwala mi na świat patrzeć jaśniej..."

http://biebrzanskieikampinoskie.blogspot.com/ - czyli moje spotkania z Przyrodą
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Raport naukowców: W Bałtyku 15 tys. ton substancji chemicznych kaczy 1 7.513 13-09-2013, 06:32
Ostatni post: spining
  Sekwańskie sumy, moje początki. avallone 37 34.825 22-02-2011, 14:36
Ostatni post: bysior


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.