Shrap-Drakers Fishing Forum
opinie na temat producenta i łodzi
#11
(02-04-2013, 12:35)Bizonik napisał(a): szukam opinii na temat producenta oraz łodzi NECKO 420

oto link do strony producenta
http://produkcja.necko.pl/lodz_wedkarska_420.html
poprzedni sezon pływaliśmy necko 420 łódka bardzo starannie dopracowana bez zastrzeżeń (silnik 5 km mercury) za mały pływała na nim jak żółw jeżeli dużo poświęcasz czasu spinningowi to omijaj tą łódkę z daleka wysokie burty na siedząco łapanie i spinning w ręku na tej łódce to męczarnia jak chcesz parę zdjęć tej łódki to prześlij swojego e-meila na moje pw to ci prześlę ale nie polecam jej
Odpowiedz
#12
(03-04-2013, 08:51)krokodyl napisał(a): Bizonik, popatrz na te łódki, http://www.fox-boats.com/ (może troszkę droższe od tych z poprzednich linków), ale mają dużo rozwiązań dla wędkarzy i stworzone są przez wędkarzy.
Ja decyzję o zakupie podejmowałem prawie rok, szukałem, szperałem, grzebałem i wybrałem Usmiech może nie najlepiej ale mam nadzieję, że będzie dobrze, to się wkrótce okaże Usmiech
[/i]Jeśli będziesz chciał obejrzeć, to moja będzie wodowana w Pułtusku ok. 14 kwietnia, będzie stała na przystani wopr.

pływałem na river fox 420 i stwierdzam ze ma bardzo mało miejsca w środku 2 spiningistow to może jeszcze da rade ale 3 już tam nie wepchniesz po za tym strasznie śliska w środku jest no i cena spora

Odpowiedz
#13
Rozważałem Necko , odpuściłem z różnych względów, nabyłem taką łódkę

http://www.lodzie.com/pl/index.php?option=com_content&view=article&id=97:410&catid=38:wioslowe&Itemid=210

Jest to łódka jednoskorupowa 410 , waży 120kg , bardzo solidnie wykonana , docelowo będzie z silnikiem 20km + konsola.

Będę wodował jak lód zejdzie na ZZ .
Odpowiedz
#14
byłem dziś w Polimarze w Augustowie oglądałem i oglądałem i oglądałem i potem się zastanawiałem fotet troszke narobiłem

generalnie łódek różnych bardzo dużo łódki wykonane bardzo solidnie z dobrych materiałów

   
   
   
   
   
   

no i po wielkich zastanowieniach nastąpił czas podpisania umowy i zadatkowania nowej łódki

teraz tylko poczekać na zakończenie produkcji i montaż dodatkowego osprzętu i czas na wodowanie
Odpowiedz
#15
Noo, piękna łódeczka, będzie się z kim pościgać po ZZ UsmiechW weekend zamierzam wodować swoją mydelnice. Do zobaczenia na wodzie.
"Czasem lepiej milczeć sprawiając wrażenie idioty, niż się odezwać rozwiewając wszelkie wątpliwości"
Odpowiedz
#16
Brawo Pawle! Wpraszam się na testy Usmiech
---
Pozdrawiam,
Grzesiek
Odpowiedz
#17
z rana dziś telefon że łódka gotowa także w sobotę kierunek Augustów a potem prosto na działkę
oklejenie łódki numerami i przygotowanie do do pierwszego wodowania

jeszcze tylko kupno wioseł gaśnicy, apteczki i kola ratunkowego i można pływać
Odpowiedz
#18
Wiesz Bizonik, że koło ratunkowe nie zwalnia z obowiązku posiadania osobistych środków ratunkowych a same koło nie jest obowiązkowe? Na temat współcześnie produkowanych kół ratunkowych mam raczej kiepską opinie. Ciężkie, twarde, warto rzucić teściowej jak wpadnie do wody - a nuż wceluje i ulży kobicieCwaniak Wygodniejsza będzie rzutka, mała, poręczna i zmieści się w bakiście a koła plącze się po pokładzie, ktoś się potknie i faktycznie trzeba będzie użyćDokuczacz
Odpowiedz
#19
(15-04-2013, 21:10)artur napisał(a): Wiesz Bizonik, że koło ratunkowe nie zwalnia z obowiązku posiadania osobistych środków ratunkowych a same koło nie jest obowiązkowe? Na temat współcześnie produkowanych kół ratunkowych mam raczej kiepską opinie. Ciężkie, twarde, warto rzucić teściowej jak wpadnie do wody - a nuż wceluje i ulży kobicieCwaniak Wygodniejsza będzie rzutka, mała, poręczna i zmieści się w bakiście a koła plącze się po pokładzie, ktoś się potknie i faktycznie trzeba będzie użyćDokuczacz

Kapoki mam 3 sztuki wiec nie ma problemu a może faktycznie kupie rzutkę zamiast koła i muszę popatrzeć za wiosłami z okuciem bosaka bo podobno do tego tez się czepiają Ci z PułtuskaUsmiech

Odpowiedz
#20
Bosak można obsadzić tylko na pagaju i nie jest to wygodne. Na normalnych wiosłach nie wyobrażam sobie bosaka. Romana na wiosłach nie jest zbyt skłonna do współpracy więc pagaj odpada bo w razie awarii kataryny będziesz kręcił bączki po wodzie. Bosak nie jest obowiązkowym wyposażeniem tak małej jednostki (ale się przydaje, najlepiej teleskopowy w bakiście) Kto z Pułtuska się czepia o bosaki?
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Drobne uszkodzenia łodzi - Proszę o pomoc ujazd 6 8.123 09-04-2013, 11:39
Ostatni post: ujazd
  Ponton kolibri- proszę o opinie. discusec 24 34.609 08-02-2013, 12:39
Ostatni post: discusec


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.