Shrap-Drakers Fishing Forum
Wędkarskie Spotkanie na łowisku Okoń
#11
Chętnie i ja dołożę swoje trzy grosze do wspaniałej relacji autorstwa Piotrka i Rafała.
Otóż było prześwietnie!!! Kto nie był – niech żałuje!!!
Jestem szczęśliwy, że mogłem spędzić czas w Waszym gronie.
Dla mnie to był wielokrotny debiut. Pierwsze spotkanie w gronie Drakersów, pierwszy pobyt na tego typu łowisku, pierwszy amur w życiu, pierwsze wędkowanie w tak licznym gronie.
Żałuję tylko, że paru osób nie było i nie miałem radości poznać, ale co się odwlecze……
Atmosferę, wyczyny wędkarskie i co się działo opisali autorzy relacji więc ja się nie będę powtarzał.
Natomiast muszę wspomnieć o dwóch czynnikach, które mi szczególnie zaimponowały. Wybacz Rafał, że nie będzie nic o Twoim triumfie i pięknym karpiu, ale….
Po pierwsze to wspaniałe Dziewczęta. Naprawdę rzadkość nad wodami. A już Szalona Monika, która przesiedziała cały wieczór, noc i ranek nad wędkami, nieustannie eksperymentując budziła mój niekłamany podziw. Kukurydza, robactwo, pellet, kulki, moczenie w dipach, próby przechytrzenia okonia na żywca czy spinning. A zarzucanie czterometrowym kijem zestawu spławikowego o metr dłuższego – czysta finezja! Tylko pozazdrościć takiej wytrwałości i uporu. Czapki z głów.
A po drugie to Kaz, jego zapał karpiowy i ekwipunek. Matko, czego tam nie było. Sto milionów kulek, dipów, pelletów, zapachów, zestawów, leadcorów i innych rzeczy, o których ja, wędkarz z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, nie miałem pojęcia! Namiot karpiowy, łóżka, podstawki pod wędki, sygnalizatory…. Ogarnąć to wszystko – to trzeba naprawdę być pod wpływem jakże pozytywnego szaleństwa! No i wiedza o karpiowaniu – encyklopedyczna! Kaz – gratulacje!
Ja oczywiście, jeżeli zechcecie mnie wziąć ze sobą – piszę się na kolejne spotkanie na Okoniu. Będę czekał na ustalenia.
Odpowiedz
#12
(23-07-2009, 21:24)Paweł napisał(a): Chętnie i ja dołożę swoje trzy grosze do wspaniałej relacji autorstwa Piotrka i Rafała.
Otóż było prześwietnie!!! Kto nie był – niech żałuje!!!
Jestem szczęśliwy, że mogłem spędzić czas w Waszym gronie.
Dla mnie to był wielokrotny debiut. Pierwsze spotkanie w gronie Drakersów, pierwszy pobyt na tego typu łowisku, pierwszy amur w życiu, pierwsze wędkowanie w tak licznym gronie.
Żałuję tylko, że paru osób nie było i nie miałem radości poznać, ale co się odwlecze……
Atmosferę, wyczyny wędkarskie i co się działo opisali autorzy relacji więc ja się nie będę powtarzał.
Natomiast muszę wspomnieć o dwóch czynnikach, które mi szczególnie zaimponowały. Wybacz Rafał, że nie będzie nic o Twoim triumfie i pięknym karpiu, ale….
Po pierwsze to wspaniałe Dziewczęta. Naprawdę rzadkość nad wodami. A już Szalona Monika, która przesiedziała cały wieczór, noc i ranek nad wędkami, nieustannie eksperymentując budziła mój niekłamany podziw. Kukurydza, robactwo, pellet, kulki, moczenie w dipach, próby przechytrzenia okonia na żywca czy spinning. A zarzucanie czterometrowym kijem zestawu spławikowego o metr dłuższego – czysta finezja! Tylko pozazdrościć takiej wytrwałości i uporu. Czapki z głów.
A po drugie to Kaz, jego zapał karpiowy i ekwipunek. Matko, czego tam nie było. Sto milionów kulek, dipów, pelletów, zapachów, zestawów, leadcorów i innych rzeczy, o których ja, wędkarz z ponad trzydziestoletnim doświadczeniem, nie miałem pojęcia! Namiot karpiowy, łóżka, podstawki pod wędki, sygnalizatory…. Ogarnąć to wszystko – to trzeba naprawdę być pod wpływem jakże pozytywnego szaleństwa! No i wiedza o karpiowaniu – encyklopedyczna! Kaz – gratulacje!
Ja oczywiście, jeżeli zechcecie mnie wziąć ze sobą – piszę się na kolejne spotkanie na Okoniu. Będę czekał na ustalenia.


Zawstydzony po prostu kocham to co robię... a brak farta swoją drogąUsmiech
Mi również zaimponowała wiedza Kazika i jego cierpliwość - przeważnie do mnieUsmiech Ja się piszę na spotkanie 1-2. Rapa, może jak się postaracie to dacie radę?? Super by było!! Pozdrawiam miłych Panów, małżonki i papierowe robaki proszę również uściskaćUsmiechZeby nie byłoOczko
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#13
No cóż to i ja się piszę ale na 99% bo muszę znaleźć chętnego do pracy za mnie Cwaniak
Odpowiedz
#14
Świetne spotkanie, świetne wyniki. Rafał gratuluję wygranej. Mam nadzieje, że to było ostatni raz kiedy nie byłem na jakimś zlocie Shrapowym. Usmiech
Odpowiedz
#15
Panie i Panowie, wspaniałe spotkanie! Bardzo żałuję, że nie mogłem na nim być - ale mam nadzieję, że będę się mógł spotkać z jeszcze nie poznanymi osobiście Drakersami już niedługo Usmiech Zapał Kaza do karpiowania już znam i bardzo się cieszę, że padł pomysł karpiowem prelekcji prowadzonej przez profesora Kaza, którą, jak czytam wszyscy byli zachwyceni! Haha Brawo Kaziu Oklasky Oklasky Mam nadzieję, że to pierwsze Twoje warsztaty, mam uknuty już co do nich plan Usmiech Szaloną również podziwiam, za ten jej niebywały jak w ogóle na wędkarza zapał Haha I trzymam kciuki, żeby karta się odwróciła Oczko Pawełku, świetne zdjęcia i gratulacje za wyczyn, jakim jest wyholowanie takiego amura na żyłce 0,18! Usmiech Panowie Redaktorzy, Piotrze i Rafale Oczko - super to wszystko ogarnęliście i chwała Wam za to! Usmiech

Wczoraj z Mariem byliśmy nad Narwią na sandaczach i trochę mi poopowiadał o spotkaniu, tak jak wcześniej Rapa - więc moje słowa są poparte nie tylko relacją a przekazami ustnymi, że było świetnie, z czego bardzo bardzo się cieszę i mam nadzieję, że na następnym naszym spotkaniu, frekwencja będzie trochę większa!

pozdrówki dla wszystkich okoniowiczów i oczywiście dla świeżo wybranego TEAM RAPA! Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#16
Bodzio, Kazik!
Zamorduję!!!! Byliście 10 kilometrów ode mnie i nie daliście znać!
Normalnie zastrzelę!
Żeby mi to było ostatni raz!
Odpowiedz
#17
Sorry Mirek,nie pomyśleliśmy Bezradny
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okoń - odsłona druga bysior 21 17.185 25-08-2009, 23:40
Ostatni post: Patios


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.