Shrap-Drakers Fishing Forum
Okoń - odsłona druga
#1
Relacja z naszego ostatniego wypadu na łowisko "Okoń" ze wszystkimi szczegółami opisana przez naszą Szaloną Usmiech

Jak zwykle zapraszamy do przeczytania! Usmiech

http://shrap-drakers.pl/index.php?go=wyprawy/okon-odslona-druga/okon-odslona-druga
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Nie będe się rozpisywał nad zdolnościami reporterskim i dzienikarskimi Moniki, bo wiadomo wszem i wobec że są znakomite, ale powiem tak super napisaneOklasky. Co do spotkanka to wielkie dzięki za nie i że się odbyło, również od mojej małżonki też dzięki i pozdrowionka dla wszystkich jej uczestnikówBuzki. Dziękuję organizatorom tej imprezy oraz naczelnemu fotografowi Pawłowi za znakomite fotyAparat i całej reszcie uczestników-Masłowi za zajęcie drugiego miejsca zaraz pomnie hihihi!Haha .
Odpowiedz
#3
No cóż Bezradny Trochę żal,że tym razem nie dałem rady być z Wami Beczy Może na trzecie spotkanko sie udaOkok
Odpowiedz
#4
Monika, nie ma już co dodać do relacjiOklasky
Natomiast ze swojej strony chciałbym powiedzieć, że mimo, iż przez niemal dobę nie miałem nawet jednego brania - to spotkanie bedę pamiętał długo. Było super, wesoło, niepowtarzalnie!
Dziękuję wszystkim za wspaniale spędzony weekend.
Aha, jeszcze słówko o tym w jakich luksusach wracałem do Warszawy. Otóż Mariusz zapakował mój jednoślad do swojego ogromnego pojazdu, a mnie zapakował do szoferki. I wypuścił dopiero w Stolicy. Mariusz, dziękiUsmiech
Odpowiedz
#5
Coś na temat tego pojazdu i ja mogę powiedzieć.....
Brań i ja nie zanotowałem natomiast jak zwykle nie odpuściłem i nie zmrużyłem oka ani na chwile i warto było HahaHahaHaha
Czekam na następne spotkanie, gdziekolwiek i kiedykolwiek Okok
Odpowiedz
#6
Ja też chciałem podziękować za czas spędzony w tak znakomitym towarzystwie.Ryby rzeczywiście nie przeszkadzały nam przy grzaniu się przy ognisku . Mam nadzieję że znowu uda nam się wspólnie spotkać nad jakąś piękną wodą .KwadrKwadr
Odpowiedz
#7
I ja dziękuję za mile spędzony czasUsmiech Mimo, iż jedyne co 'złowiłam' to ogromna zielona żaba, parę żuków i dwie dorodne, włochate gąsienniceUsmiech No, nie wspominając o żądle osy na udzie Usmiech
Odpowiedz
#8
Patrycja, witamy, cóż za wspaniała niespodzianka!!!
Odpowiedz
#9
Cześć Pati! Czyżbyś się zaraziła wędkarstwem, żabami i gąsiennicami? Usmiech Teraz czas zarazić się sandaczami! Haha
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#10
Na wyjezdzie chyba niczym sie nie zaraziłam Haha (Mam nadzieje, ze osa, ktora mnie uzadliła była szczepiona HahaHaha)

Łowic ryby lubiłam i lubie Usmiech Przy takiej siostrze ciezko nie lubic Usmiech
Ale sandacz jeszcze nigdy nie uraczył mnie swoją obenością na końcu kija, więc wszystko przede mną Usmiech
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wędkarskie Spotkanie na łowisku Okoń bysior 16 13.698 14-08-2009, 04:24
Ostatni post: bodzio8247


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.