Shrap-Drakers Fishing Forum
Wędkarskie Spotkanie na łowisku Okoń
#1
Panie i Panowie, zapraszam do przeczytania pierwszej relacji ze spotkania TEAM RAPA i Shrap-Drakers na łowisku specjalnym Okoń autorstwa Wozika77 i Rapy!

http://shrap-drakers.pl/index.php?go=wyprawy/wedkarskie-spotkanie-lowisko-okon/wedkarskie-spotkanie-lowisko-okon

Ps. Jutro relacja pisana szalonym piórem Oczko
http://www.facebook.com/ShrapDrakers/
Odpowiedz
#2
Chłopaki&Dziewczyny gratki arcyfajnego spotkania. Szkoda, że nie dałem rady się z wami spotkać. Takie karpiowanie to fajny odpoczynek od spinningu czy muchy na którą ostatnio mam zajawkę Haha Czekamy na szalonych relacji ciag dalszy Oczko
Odpowiedz
#3
Moje gratulacje dla zwycięscy RafałaOklasky .Nie powiem że ten jesiotr mi się nie podobał, ale niestety tym razem nie był przeznaczony dla mnie, mistrzem okazał się Rafał, choć powiem że wszyscy jesteśmy mistrzami , a to dlatego bo nie podaliśmy się komarom mimo takiej nawałnicy z ich strony.Jeszcze raz chciałem podziękować wszystkim za tak wspaniałą atmosferę jaka panowała na naszym spotkanku.Oklasky
Odpowiedz
#4
To kiedy wybieramy się ponownie na Okonia?? Pewien mały sumek obiecał przyprowadzić mi swoją babcię - także jest po co wracaćUsmiech
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#5
Jestem za, więc kiedy się spotykamy? Cwaniak. Masz rację Szalona trzeba powtórzyć spotkanie, na mnie czeka karp ten który mi się spiął. Haha
Odpowiedz
#6
Ach Kaziu żeby nie twoje rady odnośnie kulek pływających nie było by tego karpikaHaha
Spotkanie? Wszyscy byli zadowoleni więc czemu nie Okok
@Szalona to tego czasu załatwię specjalny pelet sumowy na emerytki Kwadr
Odpowiedz
#7
A może weekend - 1-2 sierpnia??
[Obrazek: ziw1.jpg]
Odpowiedz
#8
Mi akurat by pasował bardziej 15-16 ale jak zwykle postaram się dostosować do większości Haha
Odpowiedz
#9
Proszę was -tylko nie ten termin 15-16, a dlaczego w tym czasie udaję sie na wyspę Borholm na połów dorszy.
Odpowiedz
#10
No nie powiem - połowiliście pięknie !!! Szkoda ze nie dane mi było zobaczyć holu takich kolosów, ale następnym razem sam zasiądę na jednym z tych pomostów z wędkami!!! Cieszę się, że chociaż ( albo aż !) mogłem towarzysko uczestniczyć w wieczornej części spotkania i razem z Wami odważnie znosić ataki komarów Kwadr
Podziękowania dla Wszystkich za przemiłą atmosferę i każdemu z osobna za zaangażowanie w przygotowanie naszego zlotu.
Do kolejnego zobaczenia! Kwadr
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Okoń - odsłona druga bysior 21 17.185 25-08-2009, 23:40
Ostatni post: Patios


Shrap-Drakers.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone © 2024.

W celu zachowania najwyższej jakości usług wykorzystujemy informacje przechowywane w plikach cookies. Zmiany zasad korzystania z plików cookies można dokonać w ustawieniach przeglądarki.